Kadın için aşk ve evlilik hayatı

Terazi kadını ve Aşk ve Evlilik: Terazi erkeği maddeye düşkün değildir. O iyi şeyleri ister. Buna karşılık Terazi kadını lükse son derece önem verir ve eşsiz bir yaşam ister. Dolayısıyla da bu kadın, kendisine istediği yaşamı verebilecek erkeğe yalanlık duyabilir. Ancak sadece parası olan bir erkek­le ilişki kurmaz. O erkekte daha çok şey arayacaktır. Her şeyden önce erkek şık, zarif, kibar, toplumda nasıl davranacağını bilen, dikkati çeken biri olmalıdır. Aynca tatlı konuşmalı, anlamlı bakmalı, aşk sözleri fisıldamalıdır. Hem akıllı olması da gereklidir. Bu arada da kadına her istediğini verebilmelidir. Yani kadın aradığı huzuru, uyumu, mutluluğu, güzellikleri ve lüksü bu erkek sayesinde elde etmelidir.

Erkek romantikse, güzel dans ediyor, gittikleri yerde kadına büyük ilgi ve saygı gösteriyorsa bu çok daha da etkileyici olacaktır. Bu kadında erkeklerin çok beğendiği özellikler top­lanmıştır. Onda çekicilik, zarafet, giydiğini yakıştırma, şirinlik, güleryüz, tatlı sözler, zeka, derin duygular ve güzellik vardır. Kadın, çevresin­dekileri dikkatle inceleyecek ve bir anda çoğunu kafasına uygun bulmaya­caktır. Geriye kalan yani seçme erkekleri de kendince sınayacak, arzu­ladığı yeteneklerin onlarda olup olmadığını anlayacaktır. Sonunda da bir tek kişide karar kılacaktır. Erkek, sırf kadını beğendiği ve bir macera iste­diği için de gelmiş olabilir. Ama bu kadın için hiç önemli değildir.

Çünkü bu kadın istediği erkeği kendisine bağlamasını, âşık etmesini bilir. Bütün sorununun karar vermesindedir. Kararım veren Terazi kadınının elinden bir erkeğin kurtulabilmesi adeta bir mucize sayılır. Bu arada kadın bıkacak olursa küçük bir bahaneyle ve erkeği kırmamaya çalışarak uzak­laşır. Ama beğenmiş ve sevmişse Venüsün bütün yeteneklerini, özellik­lerini ortaya koyacak, erkeği kendisine bağlayacaktır. Bir daha o erkeğin başka kadına bakabileceğini de sanmamalısınız. Böyle üstün bir kadının seveceği erkeğin çok-mutlu olacağından kuşku yoktur. O sadece zaman zar man kadım kıskanarak azap çekebilir. Oysa Terazi kadım sevdiği sürece sadıktır.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca