Erkek için aşk ve evlilik hayatı

Terazi burcu Erkeği Aşk Hayatı: Terazi erkeği, çok çekici, cana yakın, nazik, anlamlı, zarif, hoş bir tiptir. Bu arada kendisi bir hayli de çapkındır. Venüs’ün Hava grubundan Teraziyi yönetmesi onu böyle etkiler. Bu erkek, aşksız. yaşayamaz. Onun için de pek çok gönül macerası geçer başından.

Kılığına kıyafetine dikkat eder ve ilişki kurduğu kadına da daima nazik davranır. Konuşması son derece etkileyicidir. Maddeye önem veren bir tip de olsanız yine de bu erkeğin sözleri karşısında heyecanlanıp duygulanırsınız. Sizi bambaşka şekilde anlatır, türlü güzelliklerinizi sa­yıp döker.

Terazi Erkeği ve Aşk: Farkında bile olmadığınız üstün yeteneklerinizden dem vurur. Hem aslında belki bunlar gerçekten de sizde yoktur. Fakat erkek coşkuy­la, hevesle, zevkle bunlan anlatırken dayanamayarak kendisine. inanır­sınız. O anda kendinizi gerçekten eşsiz bir yaratık sanabilirsiniz. Aynca bu erkek sevdiğiniz şeyleri çabucak fark eder. Sizi istediğiniz yerlere götü­rür, isteklerinize uymaya çalışır. Sonunda da dayanamayarak âşık olursu­nuz. Fakat daha sonra ne olur? Terazi erkeği, maöera sevdiği için bu ilişki bir süre devam edecek ve sonra da bitecektir. Veya erkek, kendisi kadar güçlü biriyle karşılaşmıştır. O zaman gerçek aşkı tadacaktır. Bu erkek bekâr kalmak niyetindedir. Ancak aşık olursa evlenme olasılığı fazladır.  

Onunkisi sadece bir maceraysa bu süresini doldurana kadar çok hoş vakit geçirirsiniz. Sonra bir gün erkek, küçük bir bahaneyle uzaklaşır ve geri de dönmez. Bu macera yüzünden çok karamsarlaşır ve bir süre hayata da küsebilirsiniz. Yalnız bu tip erkeği unutmaya olanak olmadığını da ilave edelim. Yıllar sonra gördüğünüzde o bir şey olmamış gibi davranacaktır. Size yakın ilgi gösterecektir. Sizi bırakıp kaçan erkeği yıllar sonra görmek hoşunuz gidecektir. Sevginiz bu arada ölmüş olacaktır tabii. Fakat ona ba­karken birden geçmişi özleyeceksiniz. Ayrıca bu erkeğe garez olamaya­cağınızı da belirtelim. Bu erkeği kendinize âşık edebilen talihli kadınsanız çok mutlu da olabilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca