Erkeğin Diğer Burçlarla ilişkileri

Terazi Erkeği – Koç kadını: Koç kadını ile yaşadığınız aşk sade ve yalın bir ilişkiden fazlası olmaz. Bu iki burç arasında uyum yoktur sevgili oldukları sürece durum böyle olacaktır. Yalnız koç kadını ve terazi erkeği evlendiği zaman ilişkileri uyumlu olacak ve mutlu bir yuvaları olacaktır. Bu iki burcun mutsuz olması gibi bir şey söz konusu olamaz.

Terazi erkeği – Boğa kadını: Boğa kadını ile aranızda uyumlu, eğlenceli ve güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz. Başta çok uyumlu bir çift olarak görünen bu çift zaman geçtikçe aralarında sorunlar yaşanarak var olan uyum zamanla biter. Boğa kadını ve terazi erkeği evlilik kararı aldıkları zaman ilerisi olmayan bir yola adım atmış olacaklardır.

Terazi erkeği – İkizler kadını:İkizler kadını ile birlikteliğiniz ve aşkınız uyumlu olacaktır ve size keyif verecektir. Bu iki burç her konuda uyumludurlar, bu uyum onların sevgililik döneminde’de devam eder, hatta evliliklerinde bile uyum devam eder. İkizler kadını ve terazi erkeği ile aralarında mutlu olmayacakları bir neden yoktur. Sıcak, sevecen ve güzel bir yuvaları olacaktır.  

Terazi erkeği – Yengeç kadını: Yengeç kadını ile bir birlikteliğiniz varsa şanslısınızdır çünkü birbirinize çok uyumlusunuz’dur. Bu iki burç sevgili kalıp flört ettikleri sürece bir sorun olmaz. Eğer bir evlilik kararı alacaklar ise bunu uzun süre düşünmeleri gerekir. Yengeç kadını ile evliliğiniz başarılı olmayabilir siz en iyisi sevgili olarak kalmaya devam ediniz.

Terazi erkeği – Aslan kadını: Aslan kadını ile ilişkiniz ve birlikteliğiniz size mutlu edecektir. Aslan kadını ile mutlu, huzurlu ve çok ateşli olacak bir beraberlik yaşarsınız. Yalnız tek sorunları yeteri kadar fedakarlık yapmamalarıdır, iki burçta gerekli fedakarlığı yaptıkları sürece heyecan verici bir ilişkileri olur. Aslan kadını ve terazi erkeği uyumu evliliklerinde devam edecektir.

Terazi erkeği – Başak kadını: Başak kadını ile yaşadığınız ilişki pek heyecan verici olmaz. Başak kadını ile terazi erkeği arasında aşksız ve tutkusu olmayan bir ilişki olur. İki burç sevgili iken çok uyumlu duruyor gibi görünse’de bu iş evliliğe dönüştüğünde sorunlar yaşayacaktır.

Terazi erkeği – Terazi kadını: Terazi kadını ile terazi erkeği kafa yapısı olarak birbirlerinin aynısıdır. Böyle bir uyum olunca’da aralarında aşk söz konusu olabilir. Terazi kadını ve erkeği uzun süreli bir ilişki için birbirlerini çok iyi tanımaları gerekir. Bu iki burcun birbirine bu kadar uyumlu olmaları onların aynı hataları yapacak olmalarıdır.

Terazi erkeği – Akrep kadını: Akrep kadını ile aranızda ateşli ve bir o kadarda tutkulu bir aşk olacaktır. Boğa kadını ve terazi erkeği arasındaki yaşanan birliktelikte heyecan, tutku ve gerilim hiç eksik olmayacaktır. Mutlu ve güzel bir birliktelikleri olacaktır. Bu mutlulukları evlilik kararı aldıkları zamanda değişmez ve çok mutlu olurlar.

Terazi erkeği – Yay kadını: Yay kadını ile mutlu bir birliktelik yaşamanız için uyumu yakalamanız gerekir sonrasında zaten mutlu olacaksınızdır. Bu şekilde yapıp devam ederlerse hem sevgili iken hemde evliliklerinde mutlu olmaları için hiç bir engel olmaz. Birlikteliğiniz uzun soluklu olacaktır.

Terazi erkeği – Oğlak kadını: Oğlak kadını ile beraber olmak istiyorsanız yanlış bir karar vermiş olursunuz çünkü ikinizde bu ilişkide mutlu olamazsınız. Oğlak kadını ile sürekli atışma halinde olacaksınız ve karakterleriniz sizin mutlu ve uzun süreli bir ilişki yaşamanıza engel olacaktır. Bu birliktelikten uyumlu bir beraberlik çıkmaz.

Terazi erkeği – Kova kadını: Kova burcu ile yaşadığınız aşk ve birliktelik daha çok fiziksel olacaktır. Bu iki burcun ilişkilerinin uyumlu ve tutkulu olması bundan kaynaklı olabilir. Kova kadını ile terazi erkeğinin uyumlu ve uzun süreli ilişkileri hem sevgili ve evliliklerinde’de devam edecektir.

Terazi erkeği – Balık kadını: Balık kadını ile terazi erkeği arasında uyumlu bir ilişki olmaz. Anlaşmaları pek mümkün değildir. Balık kadını ile ilişkinizde sürekli problemler yaşarsınız. Bu kadar problemli bir ilişkide uzun vadeli bir ilişki hayali kurmayın. Balık kadını ve terazi erkeği zıt kutuplar olduğu için uyum söz konusu değildir.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca