Dostluklar ve Toplum

Dostluklar ve Toplum: Zarif, nazik, bilgili, dengeli, hoş, anlayışlı bir tip olduğunuz için toplumda aranan, ilgi gören bir tipsiniz. Dostluk ko­nusunda ise ilgiç bir durum gözükmektedir. Kıskanç olmayan yani üstünlüklerinizi beğenen kimse sizinle dostluk kurmaktan zevk alır. Si­zinle gururlanır ve övünür.

Dengeniz, kafanız, tutumunuz ve hoş haliniz dostlukta büyük rol oynar: Fakat sizin üstün taraflarınızı çekemeyenler dost değil hemen düşman olurlar. Bu arada sizin tutumunuz da aynı şekilde ilginçtir. Sizde denge ve büyük sevgi vardır. Bu dengeden yararla­narak kuracağınız kafa dostlukları çok ömürlü olur. Ama duyguların ağır bastığı bir dostluk başlangıçta çok çekici bile gelse ömürsüzdür ve bir gün ortadan kalkacaktır.

Zira siz duygularında içtenlik olmakla birlikte yine de duygusal değişiklikler gösteren bir tipsiniz. Toplum daima sizinle ilgile­necektir. Sizi sevsinler veya sevmesinler, sık sık sözünüzü edeceklerdir. Zira fazla ilgi çeken, başkalarından farklı, eşsiz bir insansınız.

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca