Rüyada “Yüzük Almak” Görmek

Yüzük Almak
Rüyada Yüzük Almak tabiri, yüzük almak ve aldığını görmek şeref ve itibarının artması demektir. Rüyada Yüzük almak ile alakalı tabirler burada!

RÜYADA YÜZÜK ALMAK: ibni Şirin (r.a) demiştir ki: Rüyada Yüzük almak İslam ulemasına göre, şeref ve itibarının artmasına ve halinde dirayet ve temkinli tavrının artmasına işarettir.

Rüyada Altın Yüzük Almak

Rüyada Altın yüzük almak kadın için bir müjdeye ve bir davete işaret eder. Rüyada Yüzük almak hayır ve berekettir, şans ve rızıktır mükafat ve ödüldür. Rüyada alınan altın yüzük kadın için her ne olursa olsun istediği bir şeyin kolayca olması demektir.

Rüyada Gümüş Yüzük Almak

Rüyada Gümüş yüzük almak tabiri, rüya sahibi erkek ise rüyasına yüzük alırken veya yüzük seçerken görmek nasibin ve kısmetin artmasına ve şansın bollaşmasına mal, mülk ve birim yapmaya işaret eder. Kadın için harcamasına dikkat eden bir kimseye yorumlanır.

Rüyada Yüzük Hediye Almak

Rüyada Yüzük Hediye almak tabiri şöyledir. Rüya sahibi tanımadığı bir kimseden yüzük alırsa, istemeden bir sıkıntıya düşmeye ve bu durumdan ummadığı şekilde kolayca kurtulmaya, Altın yüzük hediye almak kadın için akıbetin hayrına, erkek için kasavet demektir.

Yüzük Görmek Tabiri

Rüyada Yüzük görmek ne demektir. İslami kaynaklara göre rüyada yüzük görmek hayır ve berekettir bu rüyada şer aranmaz, yüzük çıkarmak ve yüzük atmak, yüzük bulamamak rüya sahibini sıkıntıya sokar, Rüyada Yüzük Görmek ile alakalı tabirleri ilgili bağlantı adresinden görebilirsiniz.

Rüyada Pırlanta Yüzük Almak

Rüyada pırlanta yüzük almak, mal ve mülkünün bir miktar daha artmasına ve beklenenden fazla para biriktirmek demektir. Dev­let başkanı, bakanı veya bulunduğu şehrin veya kasabanın en yetkili mülkî âmiri yüzüğünün kaybolduğunu görse mülkü ve memuriyeti elinden gider.

Rüyada Yüzük Verildiğini Görmek

Rüyada Yüzük verildiğini görmek tabiri, rüya sahibi verirse mallarından bazılarını kaybeder ve hükumetten zarar görür. Yüzüğünün altından olduğunu görenin tüm mal ve mülkü haramdır. Veya hoşa gitmeyecek, nefret uyandıran bir söz söyler ve rezil olur. Rüyada Yüzük kendisine veriliyorsa, yüzüğü aldığını ve kendinin olduğunu gören, muhtaç duruma düşer.

Yüzük Takmak Tabiri

Rüyada yüzük takmak ne demektir, yüzük takan muradına kavuşur önünde engeller var ise kalkar umduğunu bulur. Rüyada Yüzük takan kişi hakkında ayrıntılı tabirler için, Rüyada Yüzük Takmak sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Nisa dedi ki:

  Ruyamda buyuk teyze benim sevdigim adamin anasi oluyomus beni kuyumcuya sokuyo tektas alicaz die pirlanta yuzuk begeniyoruz o sirada annenmler geliyo beni yakalamaya neyse kaynanam yuzuk aliyo bide yaninda cok guzel tektasli bir yuzuk daha aliyor

 2. mirage dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim adamla yüzük seçiyorduk sen beğen konuşalım yarın ben gelip alıcam dedi mavi kurdeleli sahte bi yüzük beğendim ama yüzük sürekli bozuluyordu sonra orada resimler gördüm baktım ailemin resimleri ona gösterdim sonra bizim evin kapısındaydık yüzük onun elinde ben biraz uzaklaştı motorlu bi adam çok yakınımdan geçti be beyaz uzun hırkam motora takıldı ben hemen onun yanına koştum ve bir kargaşa vardı o yoktu ben onu ararken boş sokakta aynı cins ve renk köpek sürüleri bana koşmaya başladı bi apartmana girip kapıyı kapatmaya çalıştım ama onlar da zorlayınca dayanamadım içeri girdiler ve uyandım.

 3. Aysun dedi ki:

  Rüyada 3 farklı yüzük takıldığını gördüm bana bi kadın tarafından takılıyor 2 si tektaş biri kalpli bir yüzük bunun anlamı nedir acaba

 4. Dilek dedi ki:

  Merhaba rüyamda bi okul sinifindayim ve ve kiz arkadiamla birlikte o dolu siniftaki herkesten yuzuk hediye aliyoruz gereckte siniftaki insanlari tanimiyorum ama ruyamda hepsini taniyor ve samimiyim hediye yuzukleri herksten arkadsima ve bana hediye edilirken bn parmaklarima takyorum hpsini ellerim her turden pahali yuzukle doluyo arkdasima hediye edilen yuzuklerde seowtw dolduryo ve bana en son paylasirz birlikte diye sesleniyo sonra paylasma sirasinda en guzelleri onda die paylasma fikrini bidaha bana soylemiyo ama bnde onda en guzelleri oldugunu gornce kiskanr gibi olyorm sonra ona hediye inci bi kolye edilms onu takyodu bnde digerlerini paylasydum 2 miz arasinda bu arada evli ve ikiz bebeklere hamileyim

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca