Rüyada “Siyah Köpek” Görmek

Siyah Köpek
Rüyada Siyah Köpek Görmek tabiri, çevrenizden veya tanıdığımız insanlar arasındaki düşmana işarettir. Rüyada Siyah Köpek görmek ile alakalı tabirler

RÜYADA SİYAH KÖPEK: Siyah köpek yakın çevremizden veya tanıdığımız insanlar arasındaki düşmana alamettir. Rüyada Siyah Köpek görmek ile alakalı Diğer Rüya tabiri alimleri demişlerdir ki: Rüyada siyah köpeğin uluduğunu görmek, hastalığa, Havladığını duymak düşman ile tartışmaya delâlet eder.

İslami Tabiri: Rüyada kara köpek kendini gizleyen saklanan korkak bir düşmana aynı zamanda tehlikeli bir düşmana işaret eder. Bazı rüya tabircileri demişlerdir ki; Rüyada siyah köpekle konuşmak düşmanını tanımaya kendini gizleyen düşmanın açığa çıkmasına alamettir.

Diyanet Yorumu: Rüyada Siyah köpek gören kimse daha dikkatli hareket etmelidir, her sırrını herkesle paylaşmaması gerekir, çünkü siyah köpek rüyası sinsi ve gizli düşmana bilinmeyen kimseye delalet eder. Bu kimsenin hışmına uğramamak için rüya sahibi dikkatli olmalıdır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada Kara köpek görmek tabiri, gizli bir düşmana işaret eder. Rüyada Siyah köpek görmek iki şekilde tabir edilir, yakın çevrenizdeki yada aile içindeki düşmana veya iş ortamı veya arkadaş ortamındaki düşmanlara tabir olunur.

Siyah Köpek ısırması

Rüyada Siyah Köpek ısırması tabiri, kendini gizleyen bir düşmanın ummadığınız anda size zarar vermek istemesine yorumlanır. Rüyada Siyah Köpek ısırması çevresindeki düşmanın açığa çıkmasına ve rüya sahibinin zarar görmesine alamettir.

Siyah Köpek Kovalaması

Rüyada Siyah köpek kovalaması tabiri, Rüya sahibinin köpeği kovaladığını görmek hayırdır korkulardan emin olmaya işarettir. Rüyada siyah köpek kovalaması ise sıkıntıya düşmeye ve elem korku duymaya işaret eder.

Siyah Köpek Havlaması

Rüyada Siyah köpek Havlaması tabiri, köpeğin havladığını duyan kimse biriyle ağız dalaşına girer ve tartışma yaşar.Rüyada Siyah köpek havlaması bazı tabircilere göre; ummadık anda yaşayacağı bir korkuya delalet eder.

Siyah Köpek Öldürmek

Rüyada Siyah köpek öldürmek tabiri, Rüya sahibi her nasıl olursa olsun rüyasında siyah bir köpeği öldürdüğünü görürse düşmanına galip gelir ve her alanda tüm düşmanlarını mağlup eder.

Siyah Köpekten Kaçmak

Rüyada Siyah Köpekten Kaçmak tabiri, Rüyayı gören kimse siyah bir köpeğin kendini kovaladığını görmesi eğer kişi kaçarsa selamete, eğer kaçamazsa sıkıntıya düşmeye alamettir.

Siyah Köpek Sevmek

Rüyada Siyah köpek sevmek tabiri, Rüya sahibi eğer siyah bir köpeği severse çevresindeki en yakın düşmanını dahi görür ve anlar ondan emin olmaya ve rüyada siyah köpek sevmek düşmanının şerhinden emin olmak demektir.

Siyah Köpek Saldırması

Rüyada Siyah Köpek Saldırması tabiri, kara köpeğin saldırısına maruz kalan kimse düşmanı tarafından aldatılır ve düşmanının hilelerine rüya sahibi kanar demektir.

Kara Köpek Görmek

Rüyada Kara köpek görmek elem duyacağı durumlara kendini gizleyen yakın bir düşmana ummadık hilekar bir kadına yada insanları aldatan bir adama delalet eder. Rüyada Köpek Görmek ile alakalı daha geniş kapsamlı rüyalarınızın yorumları için, Rüyada Köpek görmek rüya yorumu analizi sayfasına bakmanızı tavsiye ederiz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Deniz dedi ki:

    Ben rüyamda siyah bir köpeğin varmış onu yıkıyorum ve birden karnı ikiye ayrılıyor ve 3 tane büyük 3 tane küçücük daha gelişmemiş doğum yaptı ve ben ona üzerine acı çekmesin diye yasin okuyorum sureler okuyorum nedir çok etkilendim

  2. Selma dedi ki:

    Gece karanlık ve ben dayımların kapısının önündeyim köşede gece kadar siyah bir köpek okadar hızlı hareket ediyor ki orada duran küçük bir çocuğu alıyor çocuk yok oluyor tekrar aynı köşeye gidiyor köpek ama sadece gözleri fark edile biliyor sonra diğer köşeye aynı onun gibi bir köpek daha beliriyor çok korkuyorum iki tane de normal köpek geliyor o sırada ben uçarak onlar dan kaçıyorum annemi ve büyük teyzemi görüyorum o korku ile uyandım hala etkisinde yim tabiri nedir öğrenebilir miyim

1 2 3 4
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca