Rüyada “Sevdiğini” Görmek

Sevdiğini
Rüyada sevdiğini görmek gönül ilişkisinde alacağı hayırlı haber ile yorumlanır. Rüyada sevdiğini gören kimsenin yeni bir aşka yelken açmasına delalet eder.

Rüyada sevdiğini görmek, bu rüya görülme şekline göre ve gören kimseye göre, hayır ve şer ile yorumlanmaktadır. Rüyada sevdiğin kişiyi görmek, bekarlar için yeni bir kısmet ile karşılaşmaya ve hayırlı bir evlilik ile tabir edilip, ilişkisi olanlar için ayrılıkların yaşanmasına işaret eder. Rüyada sevdiğin kişiye sarılmak, hanedeki huzursuzluklara ve anlaşmazlıklara delalet eder. Rüyada sevdiğinin evlendiğini duymak, rüya sahibinin çok güvendiği biri tarafından, gururunun kırılacağı ve maneviyatının yıpranacağı sözler duymasına ve üzüntü yaşamasına yorumlanır. Rüyada sevdiğinin elini tutmak, ummadığınız kişilerden beklenmedik zamanda göreceğiniz maddi ve manevi destek ile tekrardan toparlanmanıza, güzel günlere dönmenize işarettir.

Rüyada sevdiği erkekle sevişmek, güzel ve hayırlı işlere delalet eder. Rüyada sevdiği erkekle seviştiğini gören kimse, maddi ve manevi anlamda dünya nimetlerine kavuşmasına delalettir. Rüyada sevdiği kızla sevişmek, dünya işlerine olan düşkünlüğüne ve aile yuvası kurmak adına atılacak olan adımlara işaret eder.

 

Rüyada sevdiğini görenler için, rüya alimlerinin İslami ve Diyanet yorumları.

 

İmam Nablusi (r.a) Rüyada sevdiğini aramak ve konuşmak, geçmiş güzel günlere duyulan hasret ve özlem, beklediği haberin hayırlı sonuçlanmasına yorumlanır. Rüyada sevdiğini arabada görmek, rüya sahibinin geçmişteki günahlarından dolayı pişmanlık duyacağına ve vicdan azabı çekeceğine işaret eder.

Caferi Sadık (r.a) Rüyada sevdiğini öpmek, rüyada görülen kişiden maddi ve manevi destek almaya ve bu vesileyle, günlerdir işin içinden çıkamadığı sorunların çözüme kavuşmasına yorumlanır. Rüyada sevdiğini ağlarken görmek, beklediği haberlerin hayırlı sonuçlanmasına ve aklındaki planlarını hayata geçirmek için, bu haberler doğrultusunda işler yapmasına işaret eder.

Ebu Said El-Vaiz (r.a) Rüyada sevdiğini aldattığını görmek, hataların ardı arkası kesilmeyecek olan rüya sahibinin hayatında, her şeyin tersine gitmesine ve manevi anlamda çekeceği sıkıntılara işarettir. Rüyada sevdiğini arkadaşınla görmek, yakın bir arkadaşına maddi ve manevi anlamda destekte bulunacağına delalet eder.

Rüyada Sevdiğini Görmek ne demek?

Rüyada sevdiğini görmek, karşınıza çıkacak olan hayırlı kısmetler ve güzel haberler ile yorumlanmaktadır. Rüyada sevdiğin kişiyi görmek ve onunla konuşmak, sürpriz dolu bir ilişki yaşanmasına ve bu ilişkide iki tarafında çabasıyla elde edilecek hayırlı kazançlara işaret eder. Rüyada sevdiğini asker görmek, hane içinde ve sevdiği insanla olan bağlarının günden güne kuvvetlenmesine ve alınacak kararlar ile hayırlı başlangıçlara adım atılacağına delalet eder.

Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Rüyada sevdiğine sarılmak, bu rüya iki şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada sevdiğine sarılmak, iki taraf arasında yaşanacak olan anlaşmazlıklar sonucu, sözlü tartışmanın boyutunu aşmasına yorumlanır. Rüyada sevdiğine sarılmak öpmek, mutluluklarının bir ömür boyu, acısıyla tatlısıyla sürmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevdiğini Öpmek

Rüyada sevdiğini öpmek, rüyada görülen kişinin maddi sıkıntılarından dolayı hanesinde çıkacak olan huzursuzlukların ikili arasını açmasına yorumlanır. Rüyada sevdiğini dudaktan öpmek iki çift arasındaki uğursuz, tatsız ve kötü günlerin son bulmasına işaret eder.

Rüyada Sevdiğinin Evlenmesi

Rüyada sevdiğinin evlendiğini görmek, geniş bir aileye sahip olmaya ve hayırlı güzel haberlerin kapınızı çalacağına yorumlanır. Rüyada sevdiğinin evlendiğini görmek, rüya sahibinin ettiği duaların kabul olacağına ve kalbinin temizliği hayatındaki bütün işlere yansımasına işaret eder.

Rüyada Sevdiğini Ağlarken Görmek

Rüyada sevdiğini ağlarken görmek, rüyanın aksine gerçek hayatta sevinç gözyaşları dökmeye ve o kişiyi çok mutlu etmesine yorumlanır. Rüyada sevdiği kişiyi ağlarken görmek, rüya sahibinin çevresindeki art niyetli kişiler tarafından, işlerinin bozulmak istenmesine ve manevi zarar vermek için girişimlerde bulunmalarına delalet eder.

Rüyada Sevdiğini Aldatmak

Rüyada sevdiğini aldatmak, içine kapanık ve karamsar olan rüya sahibinin, içine attığı sıkıntılar yüzünden yapmak isteyip de gerçekleştiremediği bir çok hayırlı işe yorumlanır. Rüyada sevdiği kişiyi aldattığını görmek, beklenmedik bir anda, hiç ummadığı kişi ile karşılaşarak, şaşkınlığını gizleyemeyeceğini işaret eder.

Rüyada Sevdiğini Görmek neye işarettir?

Sevdiğini görmek rüyasının, Diyanet ve İslami ayrıntılı tabirlerine Rüyada Sevgili Görmek sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca