Rüyada “Sevgili” Görmek

Sevgili
Rüyada Sevgili Görmek bekar için şans ve kısmettir. Rüyada sevgiliyi görmek umduğuna kavuşmak demektir. Rüyada sevgili görmek ile alakalı tabirler

RÜYADA SEVGİLİ: Rüya sahibi bekar ise rüyada sevgiliyi görmek  iki şekilde tabir edilir, faydasız şeyler ve gurur, yardım eden kimse, bir diğer görüşe göre Dünya işlerinin düzene sokulması ile uğraşan kimse ile rüyanız tabir edilip yorumlanır.

İslami Tabirleri: Sevgili rüyası erkek ve kadın için, İslami kaynaklara göre; hürmet ve vakar sahibi, düzgün sözlü, genelde insanlar içinde güzellikle anılan, güzel, hayırlı amelleri olan kimse ile yorumlanır.

Diyanet Tabirleri: Rüyada Sevgili gören kişi iyilik görür ve bir kimseden faydalanmaya yardıma, hürmete, övgüye ve makama tabir edilip, yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada Sevgili gören kişi için yorumu dört türlü tabir edilir. Şeref, yolculuk, güç, iyi bir makam ve güzel bir hayattır. Rüyada Sevgili görmek evli için, eşiyle küs ise barışmasına ve eşiyle mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Sevgili Olmak

Rüyada Sevgili olmak kadın için, evlenmekle tabir edilir. Bir kadın rüyasında elinde yeni sevgili olduğunu veya birinin kendisine sevgili gibi davrandığını görse, istediği beğendiği bir genç ile evlenir.

Rüyada Sevgiliye Sarılmak

Rüyada Sevgiliye sarıldığını görmek Dünya malı, para veya altın ile tabir olunup, yorumlanır. Rivayet olunur ki: Eski zamanlarda bir kimse, rüyada sevgiliye sarılma rüyasını görmüş, o zamanki tabirciler, “Sana bir şey olacak ve bu sayede Dünya malını toplayacaksın” demişlerdir.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Rüya sahibi Menfaat gelecek yere para harcamasında bulunur. Rüyada Sevgiliyle öpüşen kimsenin eline toplu para geçer, eski zamanda bir alime sormuşlar, bekarım ve rüyamda sevgilimi öpüyordum, mübarek tez zamanda evlenmesini tavsiye etmiştir.

Rüyada Sevgili ile Kavga Etmek

Rüya sahibi için korktuğu o şeyin şerrine uğramaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Sevgili ile kavga etmek gam ve keder duyacağı ve mazereti olmayacak bir konuda zor duruma düşmeye işaret eder.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Rüyada Sevdiği birinden ayrılan için, İslami kaynaklarda şöyle buyrulmuştur bu kimse; Kendi sıfatlarını kaybeder, günaha düşer sevgilisi varsa ayrılmasına, yok ise eğer bir sevgilisi olmadığı halde varmış gibi görüp ayrılmak dedikodu yapan çevreye delalet eder.

Rüyada Sevgilinin Aldattığını Görmek

Rüyada sevgili olan kimse için aldatıldığını görmesi, ummadık bir anda sevdiğinden sebepsiz yere ayrılmasına, Kendisinin sevdiği kimseyi aldattığını görse isteyerek yada istemeyerek olsa dahi bu kimselerin ayrı düşmesine yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Bu kimse için şöyle buyrulmuştur. insanlara iyilikte bulunacağına işarettir. Rüyayı gören kimse iyi kalpli ve hatır naz kadri kıymeti bilinmeyen kimselerden olduğuna delalet eder denilmiştir.

Rüyada Sevgilinin Fotoğrafını Görmek

Rüyada Sevgilisinin Fotoğrafını gören kişi için şöyle rivayet edilmiştir. Arzu ettiği iş kolayca olur. Aralarında düşmanlık ve ayrılık olan kimseler için bir kimseyi, sevmediği ve hoşlanmadığı birisini ağız dalaşı yapmasına yorumlanır.

Rüyada Sevgiliyle Konuşmak

Rüyayı gören kimse için şöyle denilmiştir. rüyada Sevgiliyle konuşmak; Sebat ve azim ile adağına ve lisanı­na idâreci, yönetici veya başkan ve Hak dine hizmetçi olur.

Rüyada Sevgiliyi terk Etmek

Rüyada Sevgiliyi terk etmek bazı tabircilere göre, sevdiklerinden ayrı kalacağı bir duruma düşmeye bekar için evlenmeye, evli için seyahate yorumlanmaktadır. Rüyada terk edildiğini görmek, sebepsiz yere kırılmaya ve üzülmeye işarettir.

Rüyada Sevgiliyi Arkadaşıyla Görmek

Güzel hareketleri ve sağlam yolda borcunu ödemeyi seçer. Eğer sevgiliyi yakın bir arkadaşıyla birlikte olduğunu görmüşse birlikte olduğu insan ile uzun süre beraberliğinin devam etmesine delalet eder.

Rüyada Sevgili ile Gezmek

Rüyada Sevgili ile gezdiğini gören kimse, arzu ettiği ve beklediği bir olayın gerçekleşmesine ve bazen bu rüya hayırlı bir evlilik yapmanında habercisi olabilir.

Rüyada Sevgilimi Gördüm Diyenler için

Rüyanızı bize tüm ayrıntılarıyla yazabilirsiniz, rüyada görülen sevgili hakkında tüm yorumları size, ayrıntılı ve kapsamlı bir şekilde, İslami Rüya Tabirleri ile yorumlayalım, rüyalarınızı alt bölümden gördüğünüz şekilde yazın ve aynı gün uzman rüya tabirleri yorumcusu anlam kazandırsın.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Elif dedi ki:

  Merhabalar rüyamda sevgilimi gördüm birbirimizi çok severek ayrılıyoruz daha sonra ben başkasıyla sevgili oluyorum onun gözünün önünde yaşıyorum her şeyi daha sonra o kendi evine gidiyor ben kendi evime gidiyorum aradan birkez gün geçtikten sonra onu arıyorum ve çok sevdiğimi söylüyorum

 2. İlhan dedi ki:

  Merhabalar Rüyamda Arkadaşımın yanına gıdıcektım ve otobuse bındım bı anda yanımda oturan kız la cok samımı olduk ve bana cok guzel gulumsuyordu Bu arada bekarım tabıkıde bende ona gulumsedım ve sankı 5 yıllık bı ılısımız varmıs derecesıne okadar samımı olduk kı onun kokusunu hıssetmek benı cok mutlu edıyordu ve onunla opustuk sonra otobusten ındık o da arkadasımın gıttıgı yerın yan tarafında calısıyormus neyse bende arkadasımı beklıyordum dayanamadım bı daha gıttım kızı gormeye ve gıttıgımde bana neden gelıyorsun buraya herkes senı goruyor falan benı yollamk zorunda kaldı ve tabı uzulmustum ondan sonra kızı kaybettım yuzunu unuttum cok kız gectı onu aradım hep benzetıyordm ama emın olamıyordum cunku yuzunu unutmustum ve bıdaha da bulamadım kızı ondan sonra uyandım tabıkı yardımcı olursanız sevınırım ıyı gunler.

 3. murat dedi ki:

  merheba rüyamda iki erkeğin birbirleri arasında konuştuktan sonra birinin kız arkadaşıma doğruu yönelip konuşmak istemesini görüyorum sonra araya girip kız arkadaşıma seslenip dükkanıma doğru geçmesini söylüyor ve o erkeklerle hafif sert bi uslüpla konuşuyorum ve rüyam burda bitiyo yorumlarsanız çok memnun olurum teşşekkürler

 4. yigit dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda şöyle gördüm kursa gidiyorum ve bir kıza aşık oluyom ondan sonra mesut diye bir arkadaşımda aşık oluyo o yüzük alıyor diyoki ben hepinize alcam orda başka arkadaşlarımda aşık oluyoda ondan sonra tam kaç liranın varda diyom bitiyo bide en sarması bunların çocukken olması

 5. Sabire dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda bi yurttayım yurttan kaçıp sevgilimin yanına gidiyorum ama rüyamda gördüğüm kişiyle sevgilim aynı kişi değil karanlıkta onu arıyorum yanımda bir arkadaşım var bulduktan sonra sıkıca sarılıyorum ona

 6. ali çalışkan dedi ki:

  slm mrb ben rüyamda sevgilimi gördüm beraber yanyana uzanmisiz sonra ben sevgilmin elini öptüm snr bi baktım annesi hemen kaçtım lütfen bu neye işarettir yorumlarmisiniz +kızın annesi beni hiç sevmiyor benden nefret ediyor .

1 9 10 11
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca