Rüyada “Para” Görmek

Para
Rüyada Para Görmek; Diyanet tabirleri ve İslami tabiri ile yorumlanmıştır. Rüyada Para almak ve Para vermek para saymak ile alakalı İslami rüya tabiri.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RÜYADA PARA: Bazen de kötülüğe, alçak söze ve bağırmamaya işarettir. Rüyada para görmek, dostlarıyla görüşmeye işarettir. Çorabı içinde görülen para, abdest bozmaya işarettir. Rüyada Para görmek İslami tabiri, ile bu sayfamızda ayrıntılı yorumlanmıştır.

İslami Tabirleri: Rüyada para, Bazen de rüyada görülen paralar; kedere, üzüntüye, darlığa ve kendisine üzüntü verecek sözler duymaya işarettir.

Diyanet Yorumları: Para Rüyası, iki türlü tabir olunur. Rüyada para vermek almaktan daha hayırlıdır. Rüyada para verdiğini gören kimse başarıya ve kazanca ulaşır denilmiştir.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Para Rüyada görmek, bozuk para görmek sıkıntı ve hüzne işaret eder. Rüyada Demir para görmek; laf ve söz işitmeye tabir edilir.

Rüyada Para Almak

Rüyada Para Almak; büyük bir devlet başkanından veya büyük bir kimseden bir akıl veya nasihat almaya işarettir. Rüyada Para aldığını görmek; yardım görmeye birileri tarafından takdir edilmeye işaret eder.

Rüyada Para Bulmak

Rüyada Para Bulmak; dostluğa ve muhabbete, rüyada yolda para bulmak, iyiliğe delâlet eder. Rüyada Para bulmak durumu yokken birden önünde para olduğunu görmek, ani bir değişikliğe işaret eder.

Rüyada Para Vermek

Rüyada Para Vermek; hayır için veriliyorsa kişinin hayrına ve selametine umduğuna kavuşmaya ve kolay kazanca delalet eder. Rüyada Yardım için para vermek faydalı işe ve bol kazanca delalet eder.

Rüyada Para Saymak

Rüyada Para Saymak; sıkıntılı bir döneme girmeye, hesabını kitabını iyi yapmaya işaret eder. Rüyada Para sayarken birini görmek; çevresinde sıkıntılı kimseler olduğuna işaret eder.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada Kağıt para görmek; iki şekilde tabir olunur, bu para elinde veya cebinde ise şans, kısmet ve talihin açılması demektir. Rüyada Kağıt para görmek, kazancın ve kısmetin artmasına, boş söz konuşan bir kimse tarafından laf işitmeye delalet eder.

Rüyada Cebi Para Dolu Görmek

Rüyada Cebi Para Dolu görmek; bildiği bir işte başarı sağlamaya ve bir konuda hedeflerine ulaşmaya şansın ve kısmetin bollaşıp varsa bir bağlılığı çözülmesine işaret eder.

Rüyada Yırtık Para Görmek

Rüyada Yırtık para görmek; sıkıntılı bir döneme girmeye ve kazancın azda olsun eksilmesine ve beklemediği bir yerden zarara uğramaya ve beklediği bir para varsa gecikmesine işaret eder.

Rüyada Eski Para Görmek

Rüyada Eski para görmek; beklediği gibi bir işin neticelenmediğine ve ilerisi için beklediği bir işin yada olmasını arzu ettiği bir konunun gecikmesine üstünden zaman geçmesine sabır göstermeye işaret eder.

Rüyada Tarihi Para Görmek

Rüyada Tarihi Para Görmek; şansın ve kısmetin erkek ve kız için artmasına ve kadrinin kıymetinin çoğalmasına, değer bilen biri tarafından bekar için evliliğe ve mutluluğa delalet eder.

Rüyada Yeni Para Görmek

Rüyada Yeni Para Görmek; Sevinç, yardım, muradına ermek, zafere işaret eder. Rüyada Yeni para almak hayırlı bir işte muzaffer olmaya, yeni para verdiğini görmek, insanlara fayda sağlayacak bir işte gayret etmeye delalet eder.

Rüyada Para Aramak

Rüyada Para Aramak; kedere, üzüntüye, darlığa ve kendisine üzüntü verecek sözler duymaya işarettir. Rüyada Para Aradığını görmek; şansın ve kısmetin azalmasına geçici olarak sıkıntıya düşmeye işaret eder.

Rüyada Para Kemeri Görmek

Rüyada Para Kemeri görmek; birikime ve elinde parasını tutan kimseye ve çok çalışan kişiye kazancını kontrol altında tutan kimseye tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Para Kesesi Görmek

Rüyada Para Kesesi görmek; mal, mülk, kazanç ve bol rızk demektir. Rüyada Para kesesinde altın yada gümüş görmek, başarıya ve bolluğa tabir edilir.

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada Altın Para Görmek; altından para basıyorsanız, dini yaşamınız hayatınızın içerisinde daha fazla yer tutmaya başlayacak. Rüyada Altın para, Temel dini vazifelerinizi yerine getirmeye başlayacaksınız.

Rüyada Gümüş Para Görmek

Rüyada Gümüş Para Görmek; kısmete ve evliliğe yorulur. Rüyada Gümüş para almak vermek ve görmek; bekar için evlilik demektir.

Rüyada Madeni Para Görmek

Rüyada Madeni para görmek; hoş olmayan söze ve laf işitmeye can sıkılmasına ve bir söz laf işitmeye rüyanız tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Para Çalmak

Rüyada Para Çalmak; Diğer rüya tamircilerinin görüşüne göre Dünyaya meyil ve iyi bir gelecektir. Rüyada Para çaldığını görmek, sıkıntıya düşmek ve hataya sapmak ile tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Para Çaldırmak

Rüyada Para Çaldırmak; bir konuda mağdur olmaya istemediği bir laf ve söz işitmeye delalet eder. Rüyada Para Çaldırdığını görmek, istemeden zarara uğramaya ve kayba işaret eder.

Rüyada Para Harcamak

Rüyada Para Harcamak; israf yere harcadığını gören kimse zarara uğrar, Rüyada hayır yolda para harcadığını görmek, zorlukların üstesinde gelmeye ve kazanç ile bol rızka tabir edilir.

Rüyada Parasız Olmak

Rüyada Parasız olmak; maddi sıkıntısını kafasına takmayan vurdum duymaz ve işlerinde rahat, soğuk kanlı kimseye rüyanız delalet eder. Rüyada Para görmek İslami tabirlerine göre, parasız olduğunu görmekten daha hayırlıdır.

Rüyada Para Dolu Cüzdan Görmek

Rüyada Para Dolu Cüzdan Görmek; ummadığı bir sebepten dolayı meydana gelecek bir hayırı iyiliği kabule işaret eder. Rüyada içi para ile dolu cüzdan görmek; ileride kazanç sağlayacak sabırla artacak paraya delalet etmektedir.

Rüyada Para Düşürmek

Rüyada Para Düşürmek; açıklanan bir söz dolayısıyla özür dilemeye delâlet eder. Rüyada Parasını düşürdüğünü görmek, bir konuda itibar görmeyen ve zarara uğrayıp kısa sürede durumunu düzelten kimseye işaret eder.

Rüyada Para Destesi Görmek

Rüyada Para Destesi görmek; Diğer rüya tabiri yapan kişilerin görüşüne göre Dünyaya meyil ve iyi bir gelecektir. Rüyada Deste deste para görmek; kısmet ve şans, mal, mülk ve kazanç demektir.

Rüyada Para Hesaplamak

Rüyada Para Hesaplamak; geçimi için çok çalışan ve iyi niyetli bir adama işaret eder. Rüyada Para hesapladığını görmek; kısa bir süre sıkıntıya düşmeye ve dar geçime uğramaya işaret eder.

Rüyada Para Kasası Görmek

Rüyada Para Kasası Görmek; Sevinç, yardım, muradına ermek, zafer demektir. Rüyada Para kasası görmek, sır tutmaya ve kazanç sağlamaya

Rüyada Para Kazanmak

Rüyada Para Kazanmak; güzel, zengin ve şerefli bir kadınla da tabir olunur. Rüyada Para Kazandığını görmek; tevazuya ve çok çalışkan bir kimseye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Para Zarfı Görmek

Rüyada Para Zarfı görmek; birine meyil ve sevgiye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada içi para dolu zarf görmek, emeğinin karşılığını alacağına bir işte başarı sağlamaya işaret eder.

Rüyada Para Bozdurmak

Rüyada Para Bozdurmak; Elem ve tasa duymaya ve maddi sıkıntı yaşamaya üzüntülü bir hal almaya işaret eder. Rüyada Para Bozdurduğunu görmek, geçim sıkıntısı çekeceğine ve bir mühlet harcamalarına dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Para Sayma Makinesi Görmek

Rüyada Para Sayma Makinesi görmek; insanlıktan uzak birine boş yere sevgi ve anlayış gösterdiğine ve boş işlere meyil ederek para kazanma umuduna düşen kimseye işaret eder.

Rüyada Para Yutmak

Rüyada birisinin para yuttuğunu ve abdest bozarken parayı çıkardığını görürse; o kişinin Allah’ı inkar eden birisi olduğuna işarettir.

Rüyada Para Görmenin Psikolojik anlamı

Günümüz dünyasında paranın ve para kazanma mücadelesinin etkisinde olan kimselerin rüyalarında para görme olasılığı baya yüksektir. Rüyada para görmeyen yok denilecek kadar azdır, rüyada para gören kişi simgelediği şekilde tabir olunur, para kazanmayı ve birikimi ve israfı’da içinde barındırır bu rüya bunları göz önünde bulundurarak, İslami Rüya Tabirleri ile kişiye özel rüyanız tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda param olmadığı halde param olduğunu gördüm. Rüyada para görmek ne anlama gelir? ( Sena ) dedi ki:

  Rüyamda postanedeyim işlemlerin 200tl olduğunu duydum aslında cüzdanımda hiç para olmadıgını biliyorum ama yinede bakıyorum baktıkçada para cıktı ne anlama geliyor acaba?

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Sena, Rüyada para görmek, hayır ile tabir edilir, sıkıntılarının ve sorunlarının bitmesine, parası olmadığı halde para çıkması, maddi olarak yaşanan sıkıntıların son bulması ile rahat bir nefes alacak olmaya ve imkanlarının ise düzelmesi ile yorumlanır.

 2. Rüyamda paramı paylaştığını gördüm. Rüyada para paylaşmak ne anlama gelir? ( Tolga ) dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım yerde bir sürü bahşiş kazanıyordum 2000 ile 3000 kadar sona bunu 4 kişi paylaşıyorduk elimde yinede 1000 lira kadar para kalıyordu. acaba ne anlama geliyor

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Tolga, Rüyada para görmek, sıkıntı ve üzüntü işaret eder, sizi incitecek ve çok üzecek kötü söz ve kelimeler duymaya duyduğu sözlerden yıpranmaya, rüyada parayı paylaşmak, sıkıntı ve üzüntülerini paylaşacağı bir yakını yada dostunun olacak olmasına yorumlanır.

 3. Onur: Rüyada deste deste para saymak? dedi ki:

  Rüyada deste deste para saymak neye işaret eder? Rüyamda kalıp halinde dest deste para gördüm neye işaret eder?

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Rüyada deste deste kalıp halinde para görmek menfaat ve karlı bir iş elinize geçecek büyük miktarda para anlamına gelir.

 4. dilek dedi ki:

  rüyamda eşimle müdürümüze bayramlaşmak için gidiyoruz odaya giriyoruz her yer deste deste para, odada yabancı bir kaç tane insan var ve beraber para sayıyorlar. sonrasında çantamda çok sayıda bozuk para görüyorum eşim sayıyor bozuklukları.. ne anlama gelir? teşekkürler..

 5. Görkem dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda teyzem,yengem ve bi kaç kişi daha bana para veriyordu bende alıp sağ cebime koydum hiç saymadan ama sandığımdan fazlaydı mutlu oldum. Ve aynı rüyada yanlıslıkla balkonun kenarını kırıp döktüm babamla tartıştık ve küçük bi bebek gördüm bi kadının kucağında. Nedir acaba bu

 6. Görkem dedi ki:

  Rüyamda teyzem ve yengem bana bin liraya yakın bi para verdiler çok mutlu oldum sağ cebime koydum parayı. Aynı rüyada balkonun bi tarafını kırıp döktüğüm için babam la tartıştı ve bi kadın gördüm elinde çok tatlı bi bebek vardı. Bu ne anlama geliyor ?

 7. Onur dedi ki:

  Rüyada para çaldığını gormek ne demektir

 8. mehmet dedi ki:

  Bir musterimden yüklü bir para alıp sayarak cebime koyuyorum yolda gaspa ugruyorum ama parayı vermeden kaçıyorum peşimden geliyorlar ve bir şekilde iki tanesini yakalayıp kollarını bağlıyorum bunlara ne yapsam diye düşünürken bitti

 9. Coşkun: Rüyada benim olmayan para görmek? dedi ki:

  Eşimle birlikte bankaya borç ödemeye gidiyoruz.bankacı hesabıma bakıyor .bana çıkarıyor bir tomar para veriyor.başlıyorum saymaya,bakıyorum uzun sürecek.bankacı ya soruyorum benim böyle bir param olmadıgını bunun nasıl oldugunu soruyorum.oda ısrarla sizin paranız diyor. uyanıyorum

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Rüyada sizin olmayan bir paraya malik olduğunuzu görmek iki türlü tabir edilir. Ummadığınız bir yerden elde edeceğiniz ganimet veya miras anlamına gelir.

 10. Engin dedi ki:

  Ruyada yuklu miktarda para kazandigimi gordum ama bir kismi hesaba yatmis diger kisminin hesaba yatmasini bekliyordum babamla atm ye gidip hesap kartiyla limiti gorduk sonra babam bana hepsi senin olsun ne kadar ihtiyacin varsa al kullan dedi

1 2 3 4 5
Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor. Bağlama büyüsü yaptırmak için iletişim kurabilirsiniz.