Rüyada “Para” Görmek

Para
Rüyada Para Görmek; Diyanet tabirleri ve İslami tabiri ile yorumlanmıştır. Rüyada Para almak ve Para vermek para saymak ile alakalı İslami rüya tabiri.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RÜYADA PARA: Bazen de kötülüğe, alçak söze ve bağırmamaya işarettir. Rüyada para görmek, dostlarıyla görüşmeye işarettir. Çorabı içinde görülen para, abdest bozmaya işarettir. Rüyada Para görmek İslami tabiri, ile bu sayfamızda ayrıntılı yorumlanmıştır.

İslami Tabirleri: Rüyada para, Bazen de rüyada görülen paralar; kedere, üzüntüye, darlığa ve kendisine üzüntü verecek sözler duymaya işarettir.

Diyanet Yorumları: Para Rüyası, iki türlü tabir olunur. Rüyada para vermek almaktan daha hayırlıdır. Rüyada para verdiğini gören kimse başarıya ve kazanca ulaşır denilmiştir.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Para Rüyada görmek, bozuk para görmek sıkıntı ve hüzne işaret eder. Rüyada Demir para görmek; laf ve söz işitmeye tabir edilir.

Rüyada Para Almak

Rüyada Para Almak; büyük bir devlet başkanından veya büyük bir kimseden bir akıl veya nasihat almaya işarettir. Rüyada Para aldığını görmek; yardım görmeye birileri tarafından takdir edilmeye işaret eder.

Rüyada Para Bulmak

Rüyada Para Bulmak; dostluğa ve muhabbete, rüyada yolda para bulmak, iyiliğe delâlet eder. Rüyada Para bulmak durumu yokken birden önünde para olduğunu görmek, ani bir değişikliğe işaret eder.

Rüyada Para Vermek

Rüyada Para Vermek; hayır için veriliyorsa kişinin hayrına ve selametine umduğuna kavuşmaya ve kolay kazanca delalet eder. Rüyada Yardım için para vermek faydalı işe ve bol kazanca delalet eder.

Rüyada Para Saymak

Rüyada Para Saymak; sıkıntılı bir döneme girmeye, hesabını kitabını iyi yapmaya işaret eder. Rüyada Para sayarken birini görmek; çevresinde sıkıntılı kimseler olduğuna işaret eder.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada Kağıt para görmek; iki şekilde tabir olunur, bu para elinde veya cebinde ise şans, kısmet ve talihin açılması demektir. Rüyada Kağıt para görmek, kazancın ve kısmetin artmasına, boş söz konuşan bir kimse tarafından laf işitmeye delalet eder.

Rüyada Cebi Para Dolu Görmek

Rüyada Cebi Para Dolu görmek; bildiği bir işte başarı sağlamaya ve bir konuda hedeflerine ulaşmaya şansın ve kısmetin bollaşıp varsa bir bağlılığı çözülmesine işaret eder.

Rüyada Yırtık Para Görmek

Rüyada Yırtık para görmek; sıkıntılı bir döneme girmeye ve kazancın azda olsun eksilmesine ve beklemediği bir yerden zarara uğramaya ve beklediği bir para varsa gecikmesine işaret eder.

Rüyada Eski Para Görmek

Rüyada Eski para görmek; beklediği gibi bir işin neticelenmediğine ve ilerisi için beklediği bir işin yada olmasını arzu ettiği bir konunun gecikmesine üstünden zaman geçmesine sabır göstermeye işaret eder.

Rüyada Tarihi Para Görmek

Rüyada Tarihi Para Görmek; şansın ve kısmetin erkek ve kız için artmasına ve kadrinin kıymetinin çoğalmasına, değer bilen biri tarafından bekar için evliliğe ve mutluluğa delalet eder.

Rüyada Yeni Para Görmek

Rüyada Yeni Para Görmek; Sevinç, yardım, muradına ermek, zafere işaret eder. Rüyada Yeni para almak hayırlı bir işte muzaffer olmaya, yeni para verdiğini görmek, insanlara fayda sağlayacak bir işte gayret etmeye delalet eder.

Rüyada Para Aramak

Rüyada Para Aramak; kedere, üzüntüye, darlığa ve kendisine üzüntü verecek sözler duymaya işarettir. Rüyada Para Aradığını görmek; şansın ve kısmetin azalmasına geçici olarak sıkıntıya düşmeye işaret eder.

Rüyada Para Kemeri Görmek

Rüyada Para Kemeri görmek; birikime ve elinde parasını tutan kimseye ve çok çalışan kişiye kazancını kontrol altında tutan kimseye tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Para Kesesi Görmek

Rüyada Para Kesesi görmek; mal, mülk, kazanç ve bol rızk demektir. Rüyada Para kesesinde altın yada gümüş görmek, başarıya ve bolluğa tabir edilir.

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada Altın Para Görmek; altından para basıyorsanız, dini yaşamınız hayatınızın içerisinde daha fazla yer tutmaya başlayacak. Rüyada Altın para, Temel dini vazifelerinizi yerine getirmeye başlayacaksınız.

Rüyada Gümüş Para Görmek

Rüyada Gümüş Para Görmek; kısmete ve evliliğe yorulur. Rüyada Gümüş para almak vermek ve görmek; bekar için evlilik demektir.

Rüyada Madeni Para Görmek

Rüyada Madeni para görmek; hoş olmayan söze ve laf işitmeye can sıkılmasına ve bir söz laf işitmeye rüyanız tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Para Çalmak

Rüyada Para Çalmak; Diğer rüya tamircilerinin görüşüne göre Dünyaya meyil ve iyi bir gelecektir. Rüyada Para çaldığını görmek, sıkıntıya düşmek ve hataya sapmak ile tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Para Çaldırmak

Rüyada Para Çaldırmak; bir konuda mağdur olmaya istemediği bir laf ve söz işitmeye delalet eder. Rüyada Para Çaldırdığını görmek, istemeden zarara uğramaya ve kayba işaret eder.

Rüyada Para Harcamak

Rüyada Para Harcamak; israf yere harcadığını gören kimse zarara uğrar, Rüyada hayır yolda para harcadığını görmek, zorlukların üstesinde gelmeye ve kazanç ile bol rızka tabir edilir.

Rüyada Parasız Olmak

Rüyada Parasız olmak; maddi sıkıntısını kafasına takmayan vurdum duymaz ve işlerinde rahat, soğuk kanlı kimseye rüyanız delalet eder. Rüyada Para görmek İslami tabirlerine göre, parasız olduğunu görmekten daha hayırlıdır.

Rüyada Para Dolu Cüzdan Görmek

Rüyada Para Dolu Cüzdan Görmek; ummadığı bir sebepten dolayı meydana gelecek bir hayırı iyiliği kabule işaret eder. Rüyada içi para ile dolu cüzdan görmek; ileride kazanç sağlayacak sabırla artacak paraya delalet etmektedir.

Rüyada Para Düşürmek

Rüyada Para Düşürmek; açıklanan bir söz dolayısıyla özür dilemeye delâlet eder. Rüyada Parasını düşürdüğünü görmek, bir konuda itibar görmeyen ve zarara uğrayıp kısa sürede durumunu düzelten kimseye işaret eder.

Rüyada Para Destesi Görmek

Rüyada Para Destesi görmek; Diğer rüya tabiri yapan kişilerin görüşüne göre Dünyaya meyil ve iyi bir gelecektir. Rüyada Deste deste para görmek; kısmet ve şans, mal, mülk ve kazanç demektir.

Rüyada Para Hesaplamak

Rüyada Para Hesaplamak; geçimi için çok çalışan ve iyi niyetli bir adama işaret eder. Rüyada Para hesapladığını görmek; kısa bir süre sıkıntıya düşmeye ve dar geçime uğramaya işaret eder.

Rüyada Para Kasası Görmek

Rüyada Para Kasası Görmek; Sevinç, yardım, muradına ermek, zafer demektir. Rüyada Para kasası görmek, sır tutmaya ve kazanç sağlamaya

Rüyada Para Kazanmak

Rüyada Para Kazanmak; güzel, zengin ve şerefli bir kadınla da tabir olunur. Rüyada Para Kazandığını görmek; tevazuya ve çok çalışkan bir kimseye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Para Zarfı Görmek

Rüyada Para Zarfı görmek; birine meyil ve sevgiye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada içi para dolu zarf görmek, emeğinin karşılığını alacağına bir işte başarı sağlamaya işaret eder.

Rüyada Para Bozdurmak

Rüyada Para Bozdurmak; Elem ve tasa duymaya ve maddi sıkıntı yaşamaya üzüntülü bir hal almaya işaret eder. Rüyada Para Bozdurduğunu görmek, geçim sıkıntısı çekeceğine ve bir mühlet harcamalarına dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Para Sayma Makinesi Görmek

Rüyada Para Sayma Makinesi görmek; insanlıktan uzak birine boş yere sevgi ve anlayış gösterdiğine ve boş işlere meyil ederek para kazanma umuduna düşen kimseye işaret eder.

Rüyada Para Yutmak

Rüyada birisinin para yuttuğunu ve abdest bozarken parayı çıkardığını görürse; o kişinin Allah’ı inkar eden birisi olduğuna işarettir.

Rüyada Para Görmenin Psikolojik anlamı

Günümüz dünyasında paranın ve para kazanma mücadelesinin etkisinde olan kimselerin rüyalarında para görme olasılığı baya yüksektir. Rüyada para görmeyen yok denilecek kadar azdır, rüyada para gören kişi simgelediği şekilde tabir olunur, para kazanmayı ve birikimi ve israfı’da içinde barındırır bu rüya bunları göz önünde bulundurarak, İslami Rüya Tabirleri ile kişiye özel rüyanız tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Tuğba Mutluay Rüyamda birisinin bana para verdiğini ama devlet büyüğü biriydi anlamı nedir dedi ki:

  Rüyamda birisi bana tomarla kağıt para veriyordu bende onları sayıyordum para veren ama devlet büyüklerinden biriydi acaba ne anlama geliyor.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Tuğba hanım, hayırlı günler rüyanız ve anlamlıdır, devlet kapısında bir işinizin olacağına ve para konusunda sıkıntı çekmeyeceğinizdir. Rüyada para almak, memuriyet ile tabir olunur, memur olarak kazanılacak paradır.

 2. Rüyamda deniz ve denizin içinde ufaklı büyüklü balıkların içinde köpek balığı gördüm. Rüyada köpek balığı görmek ne anlama gelir? ( Ayşe ) dedi ki:

  Merhaba, öncelikle rüyamı yomladığınız için teşekkür ederim. ben erkek arkadaşımdan 5 ay önce ayrıldım. O şuan birbaşkasıyla 1 ay önce sözlendi ve bu ayda nişan tarihi almışlar 25 nisan! erkek arkadaşım ile şuanki birlikte olduğu kız için evleniceklermi evlenmeyeceklermi diye teyzemin kızına istihareye yatmasını söyledim.oda rüyasında deniz görmüş temiz berrak ve içinde balıklar yüzüyormuş ufaklı büyüklü birde kocaman bir köpek balığı varmış içlerinde denizin üstüne köpek balığının sırtının kara bir gölgesi varmış teyzemin kızı korkmuş kaçalım köpek balığı gelio demiş be bir bakmış ölü balıklar görmüş, kesin bunlarıda köpek balığı öldürmüştür demiş, denizden uzaklaşmaya çalışmış, sonra kendini bir alışveriş merkezinin içinde görmüş ve bütün dükkanlar kapalıymış, hiç bir mağaza açık değilmiş ve çorap alacakmış elinde bozuk paralar varmış, fakat dükkanların hepsi kapalı olduğu için hiçbirşey alamamış, evet sizden bunun yorumunu rica ediyorum,acillll olarak,Teşekküer ederim.Evleniceklermi ayrılacaklarmı? erkek arkadaşımla birlikte olduğu kız???

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Ayşe, rüyanızda balık görmek, kısmet ve şanstır. Rüyada deniz görmek, arzu edilen şeylerin olacak olmasıdır. Rüyada köpek balığı görmek, uğursuzluktur, yaşanacak olan sıkıntı ve üzüntüdür. Aile içinde yaşanacak olan huzursuzluk ve mutsuzluktur.

 3. Rüyamda silahlı hırsızlar ve kolumda altın bilezikler gördüm. Rüyada altın bilezik görmek ne anlama gelir? ( Gülbahar Öztürk Kaya ) dedi ki:

  Rüyamda yolumuzu kesıyorlarmıs hırsızlar sılahlarla kollarımdada altın bılezık varmıs ıkısınde bnde onları gormesınler dıye kagıt 100 tl atıyordum

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Gülbahar, rüyanız hayır olsun. Rüyada silahlı hırsız görmek, sıkıntı ve üzüntü yaşamaya, birinden duyacağı sözden dolayı çok kızgın olmaya yorumlanır. Rüyada altın bilezik görmek, maddi anlamda sıkıntıya düşmeye ve bir miktar toplu para verme ile tabir edilir.

 4. Rüyamda cebimde çok fazla para olduğunu gördüm. Rüyada para görmek ne anlama gelir? ( Sultan ) dedi ki:

  Rüyamda boş pantolonun cebinden her elim i attığımda para şıkması okadar cok paraydıki sayamadım 200 yt durumu iy olmayani birine alışveriş yaptım ödedim sonrada baktım paralar yok olduk kağıt para

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Sultan, Rüyada cebinde para sıkışması, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulmaya ihtiyacı olan bir kimseye yardım etme ile yorumlanır.

 5. Rüyamda bir çantada para bulduğumu gördüm. Rüyada para bulmak ne anlama gelir? ( Fulya ) dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda bir çantada tomarla para buldum bulur bulmaz da borçlarımı kapatmaya başladım bunun anlamı nedir acaba

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Fulya, rüyanız hayır ile tabir edilir. Rüyada çantada tomarla para bulmak, maddi olarak çekilen sıkıntıdan kurtulmaya ve kendine güzel bir hayat kurma ile yorumlanır.

 6. Rüyamda kağıt paralar gördüm. Rüyada kağıt para görmek manası nedir? ( Özlem ) dedi ki:

  Rüyamda annemin maaşını almak için bankaya gitmişim maaşı alıyorum fakat elimde maaşdan çok çok fazlazı var bu maaş çok diyorum tamam bu kadar diyorlar alıp sayıyorum paralarda 200 lük kağıt paraymış hepsi yorumlarmısınız

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Özlem, Rüyada kağıt para görmek, şansının ve kısmetinin açılmasına, hayırlı ve bol kazançlı olacak işlerde bulunmaya yorumlanır.

 7. Rüyamda çeşmeyi açıp ellerimi yıkadığımı gördüm. Rüyada çeşme görmek ne anlama gelir? ( Müjgan ) dedi ki:

  hayırlı akşamlar allah hayırlara vesile etsin dün gece rüyamda yatağımın yan tarafında duvarda çeşme var çeşmeyi açıp ellermi yıkıyorum yatığım yerden sonrada kapatıyorum çeşmeyi sonrada tam hatılıymıyorum burayı sanki ellermi silkeliyorum gece boyu bi kaç kere gördüm bu rüyayı yorumlarsanız cok sevinirim teşekkür ederim

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Müjgan, Rüyada çeşmeyi alıp el yıkadığın görmek, hayırlara vesile olacak güzel bir rüya olmasına, sıkıntılarının son bulmasına hastalıklardan kurtularak rahat bir nefes almaya ve bundan sıkıntı, üzüntü yaşamayarak esenliğe kavuşmaya yorumlanır.

 8. Rüyamda toplu olarak para gördüm. Rüyada para görmek ne manaya gelir? ( Pınar ) dedi ki:

  Rüyamda bir çöp konteynır ın içinde çöplerin arasında bir sürü kağıt 20 tl ve bir tane 10 tl gördüm. rüyamda erkek kardeşimde yanımdaydı. kardeşim bu paraları birine yardım etmek için alıyordu. sonra ben 2 tane 20 tl 1 tane 10 tl yi kendime ihtiyacım olur diye aldım. ben alınca kardeşimde kendine 1 tane 20 tl 1 tane 10 tl aldı. Bir de daha sonra daha para kaldı mı diye kuzenimle çıktık. Öncesinde de teyzemle halı yıkıyorduk. Anlamını çok merak ettim mailime yollarsanız sevinirim.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Pınar, Rüyada para görmek, şansının kısmetinin açılmasına eline toplu olarak bir miktar paranın geçmesine ve sıkıntılarının son bulmasına ve esenliğe kavuşmasına yorumlanır.

 9. Rüyamda eşimin ablasının para gösterdiğini gördüm. Rüyada para görmek ne anlama gelir? ( Fatma Sever ) dedi ki:

  Rüyamda eşimin ablasının elinde 22 milyar para bize gösteriyor bu bir miras parasıymış elindeki parayı sallayarak bana ve eşime gösteriyor ama bize vermiyor.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Fatma, rüyada para görmek, yakın akraba ve dostlarıyla görüşmeye, şansının kısmetinin açık olmasına maddi olarak rahat etmeye sıkıntılarından kurtulmaya yorumlanır.

 10. Rüyamda yolda eski yıllara ait madeni para gördüm. Rüyada madeni para görmek ne anlama gelir? ( Gamze ) dedi ki:

  Rüyamda yolda yürürken birden para gördüm aldım yanlış hatırlamıyosam 1600 lü yıllara ait eski gri renkli madeni bir paraydı üstünde yılı ve bir tane de adam resmi vardı

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Gamze, rüyada madeni para görmek, hoş olmayacak can sıkıcı ve üzücü olacak laflar duyma ile sıkıntıya düşme ve üzülme ile yorumlanır.

1 2 3 5
Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor. Bağlama büyüsü yaptırmak için iletişim kurabilirsiniz.