Rüyada “Köpek Sevmek” Görmek

Köpek Sevmek
Rüyada Köpek Sevmek ile alakalı tabirler, Rüyada köpeği okşamak sevmek ve severken görmek ne anlama gelir? Sevecen bir kimseye işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RÜYADA KÖPEK SEVMEK: Rüyada köpek sevmek dört türlü tabir olunur: Alçak düşman, Tamahkar sahip, Kötü bilgin veya hizmetçi, Dedikodu eden cahil kimse demektir.

Rüyada Köpek Severken Görmek

Rüyada kendini köpek severken görmek tabiri, rüya sahibinin dostlarının ve çevresinin genişlemesine tabir edilir. Rüyada Köpek severken görmek iki şekilde tabir edilir. Dostların çoğalmasına ve yeni bir arkadaşlığa yorumlanır.

Rüyada Köpek Öldürmek 

Rüyada köpek öldürmek tabiri, bu rüya sahibi düşmanına karşı zafer kazanır. Rüyada Köpek öldürmek konusunda daha geniş kapsamlı bilgi için, Rüyada köpek öldürmek yorumunu okuyun.

Rüyada Yavru Köpek Sevmek

Rüyada Yavru köpek sevmek tabiri, Rüya sahibinin bir zarara uğramasını isteyen kişinin bu düşüncesinden vazgeçmesine ve rüya sahibinin zarar görmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Enik Sevmek

Rüyada Enik sevmek işinde kararlı ve fedakar ve herkese aynı derecede değer veren kimse ile tabir edilir. Rüyada köpeğin yavrusu enik sevmek, sevecen ve her kes tarafından sevilen bir kadına ve tatlı dilli bir hanıma işaret eder.

Rüyada Köpek Sevdiğini Görmek

Rüyada Köpek sevdiğini görmek şans, iş ve kariyer yapmak isteyen kişinin bunun için gayret etmesine ve çok çalışmasına tabir edilir.

Rüyada Köpek Okşamak

Rüyada Köpek okşamak ve köpeği sevdiğini görmek, rüyayı gören kişi çevresi tarafından sevilir ve ilgi görür isteğine ve muradına kavuşur ve çokça merhamet alametidir. Rüyada Köpek Görmek ile alakalı daha geniş kamlı rüya yorumu analizlerini okumak iterseniz, Rüyada Köpek görmek yorumunun sayfasına bakmanızı tavsiye ederiz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. mehtap dedi ki:

  rüyamda bir arkadasimin ayrilmis oldugu esini gördüm ve onlarin kücük tatli kizini. Babasi kizina sevimli tatli bir beyaz köpek almisti ve kücük kiz rüyamda beyaz köpeyi seviyordu gitiyi yere götürüyordu, yorum yazarsaniz sevinirim

 2. Cemre dedi ki:

  Rüyamda bana hediye olarak gelen bir köpeğin bana başını yasladığını ve benimde onu sevdiğimi gördüm. Başını yaslamasının anlamı nedir?

 3. sevim dedi ki:

  rüyamda siyah yüzü kocaman olan bir köpek gördüm bir mağaza dayım soyunma kabinlerini birinde bağlıyken birden bağının olmadığını görüyorum.Daha sonra yanıma geliyor ve ben o kocaman kafası ve simsiyah rengi olan köpeğin kafasını sevgiyle okşuyorum. Sonra da orada ki mağaza görevlisine köpek bağından kurtulmuş bakın diyorum.ama oradan hızla uzaklaşıyorum

 4. İsmail dedi ki:

  Yavru köpek sevmek ve sevilmek

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca