Rüyada “Köpek Saldırması” Görmek

Köpek Saldırması
Rüyada Köpek Saldırması tabiri, Köpek saldırması rüyası iki şekilde tabir edilir. Siyah ve Beyaz köpek saldırması kötü sözlere maruz kalmaya işaret eder.

RÜYADA KÖPEK SALDIRMASI: Ebû Sâid’ül Vaâz (r.a.) demiştir ki: Rüyada Köpek Saldırması görmek tabiri, başkaları aleyhinde kötü, çirkin ve beğenilmeyen söz söyleyen bir kimseye delâlet eder.

Rüyada Köpek Saldırısına Uğramak

Rüyada köpek saldırısına uğrayan kişi çok güvendiği bir kimse tarafından hüsrana uğratılmaya alamet eder. Rüyada Köpek saldırısına uğramak emanetinin zayi olacağına, ve beklemediği bir zarara maruz kalacağına delalet eder.

Rüyada Köpeklerin saldırısına Uğramak

Rüyada birden fazla çok köpeğin saldırısına uğramak çevresinden gelecek iftiraya yada laflara ve kötü sözlere delalet eder. Rüyada Köpeklerin saldırısına uğramak rüya sahibi hakkında dedikodu yapan erkek ve kadınlara yorumlanır.

Rüyada Beyaz Köpek Saldırması

Rüyada beyaz köpek saldırması görmek, Rüya sahibinin isteğiyle gireceği bir borca işaret eder. Rüyada beyaz köpek saldırısı siyah köpeğin saldırısından hayırlıdır.

Rüyada Siyah Köpek Saldırması

Rüyada Siyah köpek saldırması izlemek, bir başkasına saldıran köpekleri izlediğini görenin düşmanları zarara uğrar ve çevresinde haset eden kimselerin bu kararından vazgeçmelerine tabir olunur.

Rüyada Köpek Saldırıp ısırması

Rüyada Bir köpeğin rüya sahibine saldırıp ısırması zarara uğramaya ve bir miktar parasının elinden gereksiz yere çıkacağına tabir edilir. Rüyada Köpek ısırması görmek ile ilgili daha geniş ayrıntılı yorumlar için, Rüyada Köpek ısırması yorumunu okumanızı tavsiye ederiz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. suavi güray dedi ki:

    4 tane ufak köpek saldırdı ısırdılar ama etimi değil elbiselerimi
    etraftan yetişenler kurtarmaya çalıştı.ama ısrarla elbisemi bırakmıyorlardı.ancak hiç canım yanmıyordu sanki beni bırakmak istemiyorlardı.en nihayet sonuncusu da bıraktı, kurtuldum
    yorumlarsanız sevinirim

  2. Ümit dedi ki:

    Eşim ve cocugumla bir bi alandan geçerken 3 tane köpek gördüm yaş attım sonra başka siyah bu köpek saldırdı ve kolumu ısırmaya çalıştı ama başaramadı yanımda tanıdık birini gördüm bıçağı var dedim aldığım gibi bıçağı köpeğe sakladım oldu bu an baktım bu evdeyim bu sefer insanlar saldırıyor esine dedimki şimdi zor olacak aldım bıçağı vuruyorum ama kesmiyor bıçağın korelmis saplamaya çalışıyorum saplyorum ama etkilemiyor fazla bu an gözümü açtım korktugumu farkettim zilin caldigini duydum kapiyi acip kim o dedim kimse yoktu ve araştırdım size yazmaya karar verdim lütfen beni cevapsız bırakmayın hayırlı geceler

1 2 3
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca