Rüyada “Köpek Saldırması” Görmek

Köpek Saldırması
Rüyada Köpek Saldırması tabiri, Köpek saldırması rüyası iki şekilde tabir edilir. Siyah ve Beyaz köpek saldırması kötü sözlere maruz kalmaya işaret eder.

RÜYADA KÖPEK SALDIRMASI: Ebû Sâid’ül Vaâz (r.a.) demiştir ki: Rüyada Köpek Saldırması görmek tabiri, başkaları aleyhinde kötü, çirkin ve beğenilmeyen söz söyleyen bir kimseye delâlet eder.

Rüyada Köpek Saldırısına Uğramak

Rüyada köpek saldırısına uğrayan kişi çok güvendiği bir kimse tarafından hüsrana uğratılmaya alamet eder. Rüyada Köpek saldırısına uğramak emanetinin zayi olacağına, ve beklemediği bir zarara maruz kalacağına delalet eder.

Rüyada Köpeklerin saldırısına Uğramak

Rüyada birden fazla çok köpeğin saldırısına uğramak çevresinden gelecek iftiraya yada laflara ve kötü sözlere delalet eder. Rüyada Köpeklerin saldırısına uğramak rüya sahibi hakkında dedikodu yapan erkek ve kadınlara yorumlanır.

Rüyada Beyaz Köpek Saldırması

Rüyada beyaz köpek saldırması görmek, Rüya sahibinin isteğiyle gireceği bir borca işaret eder. Rüyada beyaz köpek saldırısı siyah köpeğin saldırısından hayırlıdır.

Rüyada Siyah Köpek Saldırması

Rüyada Siyah köpek saldırması izlemek, bir başkasına saldıran köpekleri izlediğini görenin düşmanları zarara uğrar ve çevresinde haset eden kimselerin bu kararından vazgeçmelerine tabir olunur.

Rüyada Köpek Saldırıp ısırması

Rüyada Bir köpeğin rüya sahibine saldırıp ısırması zarara uğramaya ve bir miktar parasının elinden gereksiz yere çıkacağına tabir edilir. Rüyada Köpek ısırması görmek ile ilgili daha geniş ayrıntılı yorumlar için, Rüyada Köpek ısırması yorumunu okumanızı tavsiye ederiz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. meryem dedi ki:

  Hastane icinde bebegimi aradim ve buldum hastaneden uzaklaştım daha sonra dönmem gerekiyordu hastaneye ama biturlu donemedim ve bir den fazla köpek bana saldırmaya çalışıyordu ama isirmadilar.

 2. Rüyamda bir fabrikada ailemle beraber köpeklerin bize saldırdığını gördüm. Rüyada köpek saldırması anlamı nedir? ( Dilan ) dedi ki:

  Rüyamda bir fabrikada bana ve aileme çok sayıda köpekler saldırıyordu ama ısırmıyordu

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Dilan, Rüyada köpek kovalaması görmek, düşmanınız işle aranızda yaşanacak olan bir sorun yüzünden sizden intikam alacak olmasına ve size tuzak kuracak olması anlamına gelir.

 3. Buse / Rüyamda çok fazla köpeğin saldırdığını gördüm. Rüyada köpek ısırması anlamı nedir? dedi ki:

  Rüyamda bi yığın köpekle savaşıyordum ısırmaya çalışıyolardı elimde bıçağa benzeyen büyük bişey vardı köpeklerin hepsini kesiyordum saçma geleblir ama ortadan falan kesiyodum baya da çok tu arada bide kaçıyodum

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Buse, Rüyada köpek ısırması görmek, düşmanının tehlike olduğuna ve ondan gelecek olan zarar anlamına gelir. Rüyada köpek kestiğini görmek, düşmanı ile tartışacak olmaya ve sıkıntı yaşanacak olmasıdır

 4. Rüyamda köpeğin bana saldırdığını gördüm. Rüyada köpek saldırması ne anlama gelir? ( Cihan) dedi ki:

  ıftardan sahura kadar olan kısımda geçirdiğim 1 saatlik uykumda sevdiğim bir arkadaşımın otelinden çıkıp para bozdurmaya gidecektik etraf geniş ve karanlikti bir köpek uzerimize koştu ama kovduk etraftan çok ses gelmeye havlaama sesleri gelmeye başladı ama saldırı falan olmadı sonrada uyandım zaten

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Cihan, Rüyada köpek saldırması, düşmanınız ile bir münakaşa yaşamaya ve sıkıntılarınızın artmasına, beklemediğiniz bir anda iş hayatınızda ise zarara uğramaya yorumlanır.

 5. Rüyamda köpeğin üzerinde olduğumu ve kızımın öldüğünü gördüm. Rüyada köpek ve birinin öldüğünü görmek manası nedir? ( Uğurcan Özdemir ) dedi ki:

  merhaba 26 yasındayım evliyim 1 kızım var
  dün ailecek denize gittik eşimi annemi çocuğumu kadınlar plajına bıraktım bende karışık yerde yüzdüm bütün gün yorulduk ve yattık
  aynı gece 2 rüya gördüm
  1.si kayıncolarla bizde oturuyoruz kalkalım dediler bizde evinize bırakalım dedik yürüyerek gidiyoruz biri geldi bana yardım edin dedi tabi dedik gittik arabasına bindik arabayı ben kullanıyorum sonra bi kalabalık bize saldırmaya calıstı bende gaza bastım 3 4 kişiyi ezerek kaçtım sonra arabayla bizi kovaladılar sonra ben birden yaya oldum ve büyük bi köpeğe binmiş adam beni kovaladı bi arsadayım kaçıyorum köpek tek basına üstünde kimse yok tam bana yetişcek uyandım rüya bitti
  yattım 2. Rüyayı gördüm kızım ölmüş nasıl olmus bilmiyorum sadece kızım öldü diye ağlıyorum ve kızıma ne oldu onuda bilmiyorum ortalıkta yok cenazesi. 1 tane dişi var onuda düşürüyum sokakta cok yağmur yağıyo su dişi götürüyor bulanık sıyun içinde dişi arıyorum yol yokus su hızlı akıyor tam dişi buluyorum elimden kaçıyor sokaktaki delikli su giderlerine gidiyor ve kabediyorum sonra yine ağlıyorum kızım öldü diye camideyim ağlıyorum sonra 3. Rüyamı aynı rüyanın devamımı bilmiyorum camide dedemin kabrini zlyeret etcez kabri bulamıyoruz ya daha geçen öidü niye bulamıyoruz diye düşnüyoruz sonra yeni ölenler camide oluyomus yenileri geldikçe eskileri mezarlıkta oluyomus mezarlıkla cami yanyana ordada dedemin kabrini bulamıyoruz camide kabirler var arıyorum evliya kabirleri 7 uyuyan yani ashabı keyf in kabirleri ve yeni ölmüş kimselerin kabirleri hep camide dedeminkini bulamıyoruz sonra dayı oğlunun arabasına biniyoruz gtcez araba biyere değiyor senmi yaptın diyor bende yok ben hç kullanmadım diyorum rüya bitiyor
  yorumlarınız için teşekkürler

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Uğurcan, rüyanız hayırlara ve güzelliklere vesile olsun inşallah. Kafanızın karışık olmasına ve bazı durumlar üzerinde çok düşünüp kafa yormanıza sıkıntı yaşamınıza yorumlanır. Rüyada araba kullanmak, iş yaşamında yapacağınız yeni atılımlara ve kazancınızın yükseleceğine tabir edilir. Rüyada köpeğe bindiğini görmek, var olan düşmanından bir hayır görmeye ve en zor zamanında yanında olup destek vermesine, rüyada görülen kalabalık aile ile birlikte toplu olarak yapılacak ve alınacak olan karar ile yorumlanır. Rüyada kızının öldüğünü ve ağladığını görmek, öldüğü görülen kişinin ömrünün uzadığına sıkıntılı günleri geride bırakarak mutlu olup sevineceği müjdeli haber almaya, rüyada dişin bulanık suya düşmesi, hayır ile tabir edilmez, aile içinden birinin hastalanıp vefat etmesine ve üzülmeye, rüyada camide dedenin kabrini bulamamak, var olan bir iş için yapılması gereken her şeyi yapmaya ama sonuçlarının ise olumsuz olmasına bundan dolayı sıkıntılarının artmasına bir miktar paranın ise elden çıkmasına yorumlanır.

 6. ibrahim dedi ki:

  Köyde tarlaya giderken bir sürü köpeğin saldırısına uğradım ben,annem ve bababmdık taş atıyordum kaçıyorlardı yine geri geliyorlardı ama ısırmıyorlardı

  1. Anonim dedi ki:

   ayni şeyi bende yaşadım

 7. Okan dursun dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda eski oturduğumuz evin yolundaydım. Her zamanki gibi kestirme olsun diye Mezarlıktan geçiyordum. Tam çıkışa yaklaşmışken köpekler insanlara hırlamaya başladı. Aşırı derecede vahşileşip insanlaru öldürmeye başladılar. Herkes kaçışıyordu. Bende kaçıyordum. Son anda bir binaya girip kapıyı örttüm. Köpek kapıyı zorluyordu. Yukarıya çıkıp herhangi bir zile basıp içeri daldım. Dışarı baktığımda etraf iyice karışmıştı. Daha sonra nasıl oldu bilmiyorum yan binaya geçtim. Orada binanın merdivenlerinde saklanıyordum. Adamın biri binadan çıkacaktı. Kapıyı açmamadı için defalarca yalvardım. Umursamadı ve çıktı. Bende merdivenlerin küçük havalandırma camından bir bahçeye çıktım. Buradan sonrasını hatırlamıyorum ama sanırım etrafta köpek falan yoktu.

 8. Fatih dedi ki:

  Ruyamda koyde kardesimle gezerken koyun uclarina dogru gittik . en basta iki kopek gordum ,kardesimin elinden tutarak kactık arkama bir baktimda 25 ,30 civari oldu kopeklerin sayisi
  Taktör vardi bi tane ona bindik bisi yapamadilar

  1. Anonim dedi ki:

   aynı şeyi bende yaşadım fatih beh

 9. fatih dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda çalıştığım bir yerde iri ve heybetli bir köpeğin bana hırsla saldırdığını gördüm havlıyor ve hırlıyordudaha sonra bana doğru atıldı.ellerimle önlemeye çalıştım ellerimi ısırdı ne anlama gelir

1 2 3
Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor. Bağlama büyüsü yaptırmak için iletişim kurabilirsiniz.