Rüyada “Islatılmak” Görmek

Islatılmak
Rüyada ıslatılmak zorlu günlerden sonra kavuşacağı nimetlere ve huzura işaret eder. Rüyada biri tarafından ıslatılmak o kişiden gelecek olan hayıra işarettir.

Rüyada ıslatılmak, geçmiş yaşantısında çektiği çileli ve zorlu günlerin ardından eski neşesine kavuşmaya, çocukluğundan bugüne kurduğu tüm hayallerinin gerçekleşeceğine delalet eder. Bazı rivayetlere göre, amaç ve hedefleri doğrultusunda hiç yılmadan ilerlemeye, istek ve dileklerine kısa süre içinde kavuşacağına delalet eder. Bir rivayete göre rüyada suyla ıslatılmak, bol rızk ve nimete nail olmaya, uzun süren çalışmalar sonucu elde edeceği, ganimet ve paraya işaret eder. Rüyada temiz suyla ıslatılmak, yapmış olduğu birikimler ile, kendi işini kurmaya ve emir altında çalışmaktan usandığı anlamına gelmektedir.

Rüyada ıslatıldığını gören kimseler için, rüya alimlerinin İslami ve Diyanet yorumları.

İmamı Nablusi (r.a) ömrü boyunca parasızlık, yoklukla büyüyen bu kimse, geçmişteki o günleri unutmadan çalışarak, nereden geldiğini bilerek gireceği her işte muvaffak olacağına rivayet edilir. Bazı zaman da gözyaşı ve acıyla geçen koskoca bir ömrün son bulmasına, hanedeki huzurun bolluk ve bereketin artmasına işaret edilir.

Cabir Mağribi (r.a) yıllarca yapmış olduğu birikim ile, bir iş ortaklığına girmeye veya kendi işini kurarak hanesini kalkındırmaya ve ticaret alanında saygınlık ve itibar sahibi olacağına işaret edilir.

Kirmani (r.a) ticaret hayatında helal kazançlar elde ederek, kazancının bir kısmını hayır kurumlarına bağışlamasına ve yardıma muhtaç kimselere yardım etmeye delalet eder.

Rüyada Islatılmak neye işarettir?

Ticaret hayatındaki başarılı çalışmalarından dolayı, malının ve parasının çoğalmasına işaret eder. Elindeki birikimi ile yatırım yapmayı düşünen, rüya sahibi için çok iyi bir dönem olduğununda işaretidir. Rızkın ve bereketin hanede hüküm sürmesine, cebinin bollaşmasına, yaşam kalitesi artarak lüks ve daha rahat bir hal almasına delalet eder. Bazı rüya alimleri rüyada ıslatılmak ile ilgili olarak, maddi sorunların ortadan kalkmasına, bütçesinin artmasına ve ekonomik anlamda oldukça güçleneceğine işaret etmişlerdir.

Rüyada Suyla Islatılmak

Rüya sahibinin ihtiyaç duyduğu her ne var ise, hepsini tek, tek karşılamak adına eline geçecek olan fırsatlara işaret eder. Bir rivayete göre rüyada suyla ıslatılmak, geçim darlığı çekmemeye, çalıştığı süreçte eline geçecek olan kazançları biriktirerek, yeni fırsatlar elde etmeye ve bu fırsatları iyi değerlendirdiği takdir de çok hayırlı sonuçlar elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Hortumla Islatılmak

Rüya sahibinin zenginlik ve bolluk bereket ile ödüllendirilmesine, mutluluk ve huzurdan yana maneviyatının artmasına işaret edilir. Hortumla ıslatılmak nasibinin artmasına, dertlerine derman bulmaya, sıkıntılarının çözüme kavuşmasına, borçları var ise borçlarını kolaylıkla ödemesine yorumlanır.

Rüyada Biri Tarafından Islatılmak

Rüyayı gören kişinin, çevresindeki insanlar tarafından manevi ve maddi anlamda iyilik görmeye, başarı yolunda onu sırtlayacak kişilerden göreceği destekler ile kurtuluşa ermeye işaret edilir. Çoğu zaman rüyada biri tarafından ıslatılmak, yardım sever, cömert ve iyi huylu kimseler ile karşılaşmaya ve o kimselerden göreceği iyilikler olarak yorumlanır.

Rüyada Islatılmış Pirinç Görmek

Rüya sahibinin yıllarca, gecesini gündüzüne katarak biriktirdiği sermaye ile gireceği işlerden hayırlı sonuçlar almasına, rızkın ve bereketin artmasına, bol miktarda kazanç sağlamasına yorumlanır. Ayrıca rüyada ıslatılmış pirinç görmek, hanedeki huzur ve refahın hüküm sürmesine, geçim darlığı çekmemeye yorumlanır.

Islatılmak rüyasının Diyanet ve İslami detaylı tabirlerini Rüyada Islanmak sayfamızdan okuyabilirsiniz ve rüyada biri tarafından ıslatılmak ile ilgili detaylı yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca