Rüyada “Islanmak” Görmek

Islanmak
Rüyada ıslanmak rüya sahibinin baht ve kısmetinin açılmasına yorumlanır. Rüyada ıslandığını görmek, yakın zamanda eline geçecek olan toplu paraya delalet eder.

Rüyada ıslanmak rüyayı gören kişi için, kısmet kapılarının sonuna kadar açılmasına, bol huzur ve bereketli döneme giriş yapılmasına, hane içinden veya yakın bir akrabasından kalacak olan, büyük bir mirasa ortak olacağına işaret eder. Rüyada ıslanmanın İmam nablusi yorumu rüya sahibinin, kötü huyları ve alışkanlıklarını terk ederek, güzel bir yaşam sürmesine yorumlanır. Diyanete göre bir dostunun sıkıntılı gününde, yardımına koşacağına ve mutlu edeceğine yorumlanır. İslami tabiri rüya sahibinin sıkıntılarından arınacağına huzurlu bir yaşam sergileyeceğine, sıkıntıya düşerse de mutlaka yeniden doğrulanacağını tabir edilir.

Rüyada Islanmak Ne Demek?

Rüyada ıslanmak rüya sahibinin, çok başarılı ve verimli bir çalışma hayatı olacağına tabir edilir. Rüyada ıslanmış adam görmek rüyayı gören kişinin, çektiği dertlerini ve sıkıntılarını atlatacağına, feraha kavuşacağına, kalbinin temizleneceğine işaret eder. Rüyada ayaklarının ıslanması Allah’ın rahmetine ve bereketine, nail olmaya rivayet edilir. Rüyada ıslanmış elbise görmek Allah katından gelecek olan, bolluk ve berekete kavuşmaya, hayırlı evlat sahibi olmaya yorumlanmaktadır. Rüyada yağmurun altında ıslanmak ve dua etmek kalben ve ruhen temizleneceğine, güzel ilim ve bilim sahibi olmaya delalet eder. Rüyada ıslanmış cüzdan görmek huzurlu bir geleceğe, sağlıklı ve sıhhatli bol kazançlı bir yaşama sahip olmaya delalet eder. Rüyada ıslanmış toprak görmek yaşanmış olan pişmanlıklarının, vicdanen ve kalben huzur bulacağına ve muradına ereceğine tabir edilir. Yağmurda ıslanmış para görmek rüya sahibinin, kalbinde olan dileklerine ve gerçekleştirilmek istenilen hayallerine adım adım yaklaşacağına tabi tutulur. Rüyada ayağı ıslanmak yakın bir zamanda evleneceğine, hayırlı  bir erkek evlat sahibi olacağına işaret eder. Rüyada sırılsıklam ıslanmak rüya sahibinin, yapmış olduğu hatalarından bir bir ders çıkarıp, doğru yolu bulmaya delalet eder. Rüyada ıslanmak, Huzur dolu bir hayata başlangıç yapmaya yorumlanır.

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak rüya sahibinin zorlu ve engelli bir yolu aşacağına, kısmetli, bereketli huzur dolu bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada yağmurun altında ıslanmak zorlukların üstesinden geleceğine, hiç bir zaman hayata karşı mağlup olamayacağına işaret eder. Rüyada şiddetli yağmurda ıslanmak, maddi ve manevi yönden hiç zorluk çekmeyeceğine rahatsız ise şifa bulacağına tabi tutulur. Rüyada yağmurda sırılsıklam ıslanmak, zengin olacağına, borçlu ise borçlarını kolaylıkla ödemeye işaret eder. Rüyada sevgilisiyle yağmurda ıslanmak rüya sahibinin, hayatında yoktan yere tatsızlıklar çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada Denizde Islanmak

Rüyada denizde ıslanmak, rüya sahibinin günahlarından arınacağına bir daha günah işlememeye tövbe edeceğine delalet eder. Rüyada denizde ıslanmamak, rüyayı gören kişi, çevresindekilerin söylemlerini takmayacağına ve çok iyi bir dereceye geleceğine işaret eder. Rüyada denizde ısırılmak, etrafında kuyusunu kazmaya çalışanların olduğuna, zarar vermeye çalışacaklarına ama zarar veremeyeceklerine yorumlanır.

Rüyada Fıskiye İle Islanmak

Rüyada fıskiyeyle ıslanmak, rüya sahibinin hayatında enerji dolu dünler olacağına bu enerjisiyle her şeyi mutlu şekilde yapmaya yorumlanır. Rüyada fıskiye ile birini ıslatmak, uzun zaman sonra eline geçen ilk parayla kendini alışverişe atacağına işaret eder. Rüyada birini fıskiye ile ıslatmak, kişiyi bekleyen sürprizlerin olduğuna, bu sürprizlerin hayatında çok önemli bir yeri olduğuna delalet eder.

Rüyada Hortumla Islatılmak

Rüyada hortumla ıslatılmak, rüyayı gören kişinin yakın bir kişiden uğrayacağı ihanete, bu ihanetin ona ağır geleceğine delalet eder. Rüyada hortumla ıslandığını görmek, kişinin işinden sebep uzun bir seyahate çıkacağına orada hayatı ile ilgili kararlar alacağına bu kararların kişiye çok iyi geleceğine delalet eder. Rüyada hortumla ıslanmak, el becerilerinin artacağına ve bu nedenle iş bulmada zorluk çekmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Birini Islatmak

Rüyada birini ıslak görmek, rüya sahibinin iş hayatından dolayı işten kafasını kaldıramayacağına ve çok yorgun düşeceğine delalet eder. Rüyada hortumla birini ıslatmak, kişinin işinden dolayı kısan süren bir yolculuğa çıkacağına hayatı ile ilgili kararlar alacağına bu kararlarla çok mutlu olacağına delalet eder. Rüyada birini su ile ıslatmak, senden yardım bekleyen arkadaşına yardım edeceğine ve bu sayede arkadaşlığınızın daha çok artacağına yorumlanır. Rüyada birini suyla ıslatmak, yardıma muhtaçlara yardım edeceğine ve bol bol dualar alacağına işaret eder.

Rüyada Başkasının Islandığını Görmek

Rüyada başkasının ıslandığını görmek, rüya sahinin küçük şeylerle mutlu olduğuna ve gözünün yükseklerde olmadığına işaret eder. Rüyada yağmurda başkasının ıslandığını görmek, kişinin öz güveninin artacağına bu sayede her şeyi daha sağlıklı düşünebileceğine delalet eder. Rüyada başkasının ıslanması, zamanında yapılmış olan hataların telafi edileceğine ve bu sayede geleceğinin daha iyi olacağına yorumlanır.

Rüyada Birinin Seni Islattığını Görmek

Rüyada birinin seni ıslatması, rüya sahibinin işinde patron olacağına çok iyi bir dereceye yükseleceğine işaret eder. Rüyada Rüyada birinin seni ıslattığını görmek, çok değer verdiği biriyle yapılacak proje sonrası kazançlarınızın artacağına ve yüzünüzün güleceğine delalet eder. Rüyada birinin seni hortumla ıslatması, rüyayı gören kişinin hiç bu kadar mutlu olmadığına şaşırtacak bir haber yaşayacağına ve alacağına işaret eder.

Rüyada Hortumla Ev Yıkamak

Rüyada hortumla ev yıkamak rüya sahibinin, başına gelecek tatsızlıklardan dolayı üzüleceğine sıkıntılarından dolayı hastalanacağına ve yataklara düşeceğine işaret eder. Rüyada hortumla yerleri yıkamak ve ıslanmak rüyayı gören kişinin, hane içinde ki mutluluğunun baki olacağına, evin bereketle dolacağına delalet eder. Rüyada hortumla duvar yıkamak, yeni başlayacağı bir işte çok kazanç elde edeceğine bu işin evine ve kendisine şans getireceğine delalettir. Rüyada hortumla tarla sulamak, bitmek bilmeyen sevaplar işleyeceğine ve dualarının kabulüne işaret eder. Rüyada hortumun evi yıkması, kısmetlerinin peş peşe sıralanacağı na, hayırlı olanıyla yaşam süreceğine delalettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca