Rüyada “Islak Saç” Görmek

Islak Saç
Rüyada ıslak saç görmek genel anlamda iş hayatı ile tabir edilir. Rüyada ıslak saç gören kimse disiplinsiz ve işin ehli olmayan bir kimse olarak yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada ıslak saç görmek, çabuk bitsin diye yapılan bir işten dolayı eleştiri yağmuruna tutulmaya, üst yöneticiler ve çalıştığı iş arkadaşları tarafından yadırganacağı anlamına gelir. Başkasının saçını ıslak görmek ise, kötü ve kırıcı sözler işitmeye, bu tarz davranışların rüya sahibi üzerinde, etkisinin kısa süreliğine kalmasına ve bir anlık bozguna uğratmasına ve çok ileriye gidildiği takdir de işini kaybetmek üzere olduğuna da işaret edilir. Bazı rivayetlere göre, davranışlarında dikkatli olunmaması halinde, sorumluluklarından mes’ul olmamaya ve her şeyin bilincinde olmaları gerektiğinin de habercisi anlamına gelmektedir.

Rüyada ıslak saç gören kimseler için, rüya alimlerinin İslami ve Diyanet yorumları.

İmamı Nablusi (r.a) Rüyada görülen ıslak kısa saç, korkularından ve endişelerinden emin olmaya ve gerçekleşmesine delalet etmektedir. Bir rivayete göre rüyada uzun ıslak saç görmek, üzüntü duymaya, sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybetmeye, huzurunun kaçmasına, sıkıntılarının artmasına ve kötü huylu bir kimseden, fenalık görmeye yorumlanır.

Cabir Mağribi (r.a) Bazı rüya ilmiyle ilgilenen kişiler, rüyada ıslak saç kesmek ile ilgili olarak verdiği uğraşlar sonucunda hayal ettiği kazanca, elinden akıp giden boş zamanların pişmanlığına ve zorlukların arkasından gelecek olan, hak edilmiş saygınlık ve itibar ile birlikte mertebeye işarettir.

Rüyada Islak Saç Görmek neye işarettir?

Arsız ve taze çocuklar yetiştirmeye, hane bireylerinin isteklerine karşı kişinin cevap vermekte zorlanması şeklinde tabir edilip, umursamaz ve vurdum duymaz şeklinde yaşayan insanların bir zaman sonra, bu huylarından dolayı sıkıntıya düşmelerine delalet eder. Bir rivayete göre rüyada ıslak saçı kurutmak, emek sarf edip çaba harcanarak hasret ve özlem duyulan, huzura ve müjdeli haberlere işaret eder. Rüyasında ıslak sarı saç görmek hayırlı haberler duymaya, istek ve muradına ulaşmaya, hayatında tadacağı bolluk ve berekete rivayet edilir. Rüyada ıslak siyah saç görmek, zor dönemden geçen rüya sahibinin, yaşadığı manevi sıkıntılarının bir süre daha devam etmesine işaret etmektedir.

Rüyada Islak Saç Taramak

Rüyada ıslak saç taramak, sosyal hayatında huzura ermeye, bolluk ve bereketin hanede hüküm sürmesine, hak edilen ve ulaşılan yüksek miktar paraya işaret eder. Rüyada ıslak saçlarını taramak, ticari getirisi çok yüksek olan işlere girmeye, kazancını hayırlı işlerde harcamaya, sevdikleriyle güzel vakit geçirmeye yorumlanır.

Rüyada Islak Saç Kurutmak

Rüyada ıslak saç kurutmak, uzun zamandır beklediği haberlerin çok yakın zamanda hayır ile geleceğine, gönül ilişkilerinde kısmetinin açık olmasına, şan ve şöhrete nail olmaya işaret eder. Rüyada ıslak saçlarını kurutan bir kimse, verilen görevleri yerine getiren ve elinden her iş gelen bir kimse olarak yorumlanır.

Rüyada Islak Saç Kesmek

Rüyada ıslak saç kesmek, bahaneler ile dolu bir hayat yaşamaya, özel hayatında yaşayacağı yalnızlıklara işaret eder. Rüyada ıslak saç kestirmek, karşısına çıkacak olan kısmetlerinin hep eksi yanlarını görmeye, insanları olduğu gibi kabul etmemeye, huyunu ve karakterini değiştirecek bir kısmetin karşısına çıkması olarak da yorumlanmaktadır.

Islak saç görmenin Diyanet ve İslami detaylı tabirlerini Rüyada Saç Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz ve Islak saç rüyası ile ilgili detaylı yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca