Rüyada “Isırmak” Görmek

Isırmak
Rüyada ısırmak iki şekilde tabir edilir. Rüyada severek ısırmak o kişiyle aranızdaki bağın kuvvetli olmasına işarettir. Kavgada ısırmak huzursuzluğa işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada ısırmak, çeşitli şekillerde tabirleri olan bir rüyadır. Rüyanın görülme şekline göre yorumlarda değişiklik gösterebilir. Rüyanızı yorumlayabilmek için görülen nesne veya olayı değilde, net olarak gördüğünüz ve hatırladığınız, her şeyi inceleyerek yorumlamak sizin için daha faydalı olacaktır. Sitemizde bulunan arama kısmına, rüyada gördüğünüz diğer nesne veya varlıkları da aratarak yorumlamak size daha çok kolaylık sağlayacaktır. Rüyada birini severken ısırdığını görmek, o kişiyle arasındaki bağın çok kuvvetli olmasına ve aralarındaki muhabbetin ömür boyu sürmesine yorumlanır.

Rüyada ısırmak gören kimseler için, rüya alimlerinin İslami ve Diyanet yorumları.

İmam Nablusi(r.a) Bir rivayete göre kavga anında veya çok kızdığı birini ısırması, o kişiyle aralarında doğacak huzursuzluğa ve ağır tartışmaların yaşanması sonucu, can ve mal kaybına rastlanmasına yorumlamıştır. Rüyada burun ısırmak, meslek hayatında hayal ettiği ve ulaşmak istediği tüm arzu ve dileklerini elde edeceğine ve sorunların çözülmesine işaret eder.

Caferi Sadık (r.a) Rüyada ayak ısırmak, hayırlı ameller işleyen rüya sahibinin çevresindeki bir insana işaret eder. Bazı rivayetlere göre rüyada ayak ısırdığını gören kimse, çalışma ve eğitim hayatındaki bütün işlerini yürüten, planlar yapan, toplantılar düzenleyen deyim yerindeyse; eli kolu olan bir kimsenin, maddi ve manevi zararlar göreceğine ve rüya sahibinin de vesilesiyle içinde bulunduğu dar boğazdan kurtulmasına delalet eder.

Kenzül Menam Kitabında, Seyyid Süleyman’ın yorumu: Rüyada altın ısırmak, öz güveninin yerine gelmesine ve kendi yapısındaki özel karakterlerini keşfetmeye yorumlanır. Rüyada armut ısırmak, sahip olacağı helal kazanç ve eline geçecek olan mal, mülk olarak yorumlanır.

Rüyada Isırmak ne demek

Rüyada ısırmak, sevgi manasında ısırmak ısırdığı kişiye karşı olan sevgisinin ve değerinin işaretidir. Eğer ısırmak sevgi anlamında değil de kötü niyetli ise, düşmanlık besleyen ve art niyetli insanların şerrine yorumlanır. Rüyada köpek ısırmak, rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaşı veya çok sevdiği biri tarafından zor duruma düşürülmek istenmesine yorumlanır. Rüyada yılan ısırmak, rüya sahibinin maddi ve manevi açıdan düşeceği darlığa ve çekeceği zorluklara delalet eder. Rüyada birini ısırmak, sevgi ve hoşnutluk anlamında ise, bu kişiyle aranızdaki bağın kuvvetlenmesine ve bu kişiyle yapacağınız iş ortaklığına işaret eder.

Rüyada Birini Isırmak

Rüyada birini ısırmak İslami, deyim yerindeyse gözünden sakındığı saçının teline zarar gelse dünyayı karşısına alabilecek bir kimseye işaret eder. Rüyada birini ısırdığını görmek karşınıza çıkacak hayırlı bir kişi ile tabir edilip, ebedi dostluk kurmanıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Yılan Isırmak

Rüyada yılan ısırmak, maddi ve manevi anlamda çekeceği zorluklara göğüs gerek rüya sahibi, düşmanlarına karşı üstünlük kurmak için sarf edeceği çaba ve mücadeleye işaret eder. Rüyada yılan ısırdığını gören kimse İslami tabirlerde, yeni kurulacak dostluklara ve bu kişinin servetinden faydalanmaya işaret eder.

Rüyada Köpek Isırmak

Rüyada köpek ısırmak, yakın çevresindeki kişiler tarafından istenmeyen bir şekilde içine düşeceği zorlu durumlara işaret eder. Rüyada köpek ısırdığını gören bir kimse çok güvendiği, inandığı, uğruna her şeyi göze alabilecek olduğu kimse tarafından hakarete ve iftiraya uğramasına da yorumlanmaktadır.

Isırmak rüyasının Diyanet ve İslami tabirlerini Rüyada Isırılmak sayfamızdan okuyabilir ve bir şeyi ısırmak rüyası ile ilgili detaylı yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca