Rüyada “Isırılmak” Görmek

Isırılmak
Rüyada ısırılmak rakiplerinin çok dişli olduğuna onlar karşısında güç kaybedeceğine alamet eder. Rüyada ısırıldığını gören bir kimse yenileceğine işaret eder.

Rüyada ısırılmak, kişinin rakiplerinin çok dişli olduğuna, onlar karşısında çok güç kaybedeceğine alamet eder. Rüyada ısırıldığını gören bir kimse, çevresinde düşmanlık güden insanların olduğuna bu insanlarla başa çıkamayacağına işaret eder. İmam nablusi yorumu hakkettiği hayatı yaşayamayacağına, başarısız olacağına delalet eder. Diyanete göre kişinin alkol,kumar, hırsızlık gibi kötü alışkanlıklarının peşini bırakmayacağına tabir edilir. İslami tabiri, düşmanlarının kötü ve pis oyunlarına alet olacağına zarar göreceğine ifade edilir.

Rüyada Isırılmak Ne Demek?

Rüyada ısırılmak, rüya sahibinin çevresinde yaptığı işleri kıskanan kişilerin olduğuna çekemediklerini çok belli ettiklerine delalet eder. Rüyada ayağından ısırılmak, başarılarını kıskanan kişilerin yolunuza taş koyacağına, işlerinizi yapamayacağınıza işinizi elinizden alacaklarına işaret eder. Rüyada arkadan ısırılmak, hiç beklemediğiniz bir kişiden gelecek olan ihanete kötülüklere alamet eder. Rüyada boynundan ısırılmak, etkisinden zor çıkacağınız bir olay yaşayacağınıza kendinize zarar vereceğinize işaret eder.

Rüyada Hayvan Tarafından Isırılmak

Rüyada hayvan tarafından ısırılmak, kişinin yakınından nankörlük ve vefasızlık göreceğine hakketmediği sözleri işiteceğine işaret eder. Rüyada tarafından ısırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin emek verdiği ve hakkında çok emeği olan bir kimseden göreceği eziyete onun yüzünden çekeceği çileye delalet eder. Rüyada inek tarafından ısırılmak, çevresinden birileriyle ağız dalaşına gireceğine ve zarar göreceğine tabir edilir. Rüyada vahşi hayvan tarafından ısırılmak, yokluk çekip yolunu kaybedeceğine kendisini kötü yollarda bulacağına yorumlanır.

Rüyada Bebek Tarafından Isırılmak

Rüyada bebek tarafından ısırılmak, kişinin yaşayacağı güzel gelişmelere, sevinçli günler görmeye tabir edilir. Rüyada bebeğin ısırdığı görmek, evli iseniz çocuğunuzun ilk dişinin çıkacağına, bekar iseniz evlenip çocuk sahibi olacağınıza delalet eder. Rüyada bebeğin birini ısırdığını görmek, sorumluluklarınızı yerine getireceğinize rahat ve konforlu bir yaşam sürmeye tekabül edilir.

Rüyada Sırtından Isırılmak

Rüyada sırtından ısırılmak, rüya sahibinin çevresinde kötü kalpli insanlardan dolayı tüm varlığını kaybedeceğine, üzüntü çekeceğine delalet eder. Rüyada sırtının ısırılması, kötü gününde sırtını yaslayabileceği kimsenin olmadığına, kendisini strese sokarak yıpratmaya yorumlanır. Rüyada birinin sırtını ısırmak, düşmanınıza galip geleceğinize zafer bayrağını çekeceğinize yüzünüzün güleceğine rivayet eder.

Rüyada Kadın Tarafından Isırılmak

Rüyada kadın tarafından ısırılmak, helal kazanca ve mutlu olmaya hane içerisinin parayla ve rızk’la dolup taşacağına delalet eder. Rüyada bir kadın tarafından ısırılmak, bazı yorumculara göre de sıkıntı çekeceğinize yokluk göreceğinize parasızlıktan isyan edeceğinize rivayet eder.

Rüyada Vahşi Hayvan Tarafından Isırılmak

Rüyada vahşi hayvan tarafından ısırılmak, rüya sahibinin gücünü ve işini kaybederek mutsuz bir hayatı olacağına delalet eder. Rüyada bir vahşi hayvanın ısırdığını görmek, iş hayatındaki başarısını kaybedeceğine işten ayrılarak istifa edeceğine evini geçindirmekte zorluk çekeceğine yorumlanır. Rüyada vahşi hayvan ısırması, ben ne günah işledim de bunlar benim başıma geldi dedirtecek kadar büyük sıkıntılar yaşamaya hayata karşı yorulduğuna pes ederek içine kapanacağına işaret eder.

Rüyada Örümcek Tarafından Isırılmak

Rüyada örümcek tarafından ısırılmak, rüya sahibinin iş hayatında çok emek sarf ettiğine, namını tüm dünyaya duyuracağına delalet eder. Rüyada örümcek tarafından ısırıldığını görmek, zarara uğramadan atlatacağı bir yaşantıya sonunda güzel gelişmeler olacağına tabir edilir. Rüyada örümceğin ısırması, gıda zehirlenmesi yaşayacağınıza ama sağlığınızın eskisinden daha da iyi olacağına rivayet eder. Rüyada birinin örümcek tarafından ısırılması, sizin yardımınızı bekleyen akrabalarınızın olduğuna kısa sürece onlara yardım edeceğinize işaret eder.

Rüyada Kedi Tarafından Isırılmak

Rüyada kedi tarafından ısırılmak, rüya sahibinin uzun bir yola çıkacağına orada başına talihsiz olayların geleceğine delalet eder. Rüyada kedi ısırmaya çalışması, sizin gücünüzü kaybettiğinizde sevinecek insanların olduğuna aksine daha çok gücünüzün artacağına rivayet etmektedir. rüyada kedi ısırması ve tırmalaması, etrafınızdaki insanlardan çok darbe yiyeceğinize tam güçlendim derken tekrar yıkılacağınıza işaret eder.  Rüyada kedi ısırması ve kanaması, kan rüyayı bozmaktadır rüyanın tersine çıkacağına yani mutlu ve huzurlu günler göreceğinize delalet eder.

Rüyada Köpek Tarafından Isırılmak

Rüyada köpek ısırması, rüya sahibinin tüm dertlerine rağmen genede pes etmeyeceğine yaşadığı olaylarda daha çok güçleneceğine delalet eder. Rüyada köpek ısırması ve acıması, hane içinden biri ile oturup karşılıklı fikir alacağına onun fikirlerinin kafanıza oturacağına fakat daha sonra karşınıza sorunlar çıkacağına işaret eder. Rüyada birini köpek ısırdığını görmek, seçim yapmak zorunda kalacağınız bir durum ile karşılaşacaksınız keşkeleriniz çok olacak ama son pişmanlık fayda etmeyecek.

Rüyada Isırıldığını Hissetmek

Rüyada ısırıldığını hissetmek, çok güvendiğiniz değer verdiğiniz saygı gösterdiğiniz insanlar tarafından ihanete uğrayacağınız bir olay yaşamaya işaret eder. Rüyada ısırıldığını hisseden bir kimse, sizi mutsuz etmek için uğraşan bir çok insanın olduğuna ama sizin kendinize olan gücünüz sayesinde size zarar veremeyeceklerine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca