Rüyada “İçki Şişesi” Görmek

İçki Şişesi
Rüyada içki şişesi görmek sevdiği kişiye karşı sorumsuz davranışlarına ve rüyada içki şişesi gören kimse sevenlerinden manevi destek göreceğine işarettir.

Rüyada içki şişesi görmek, yaşadığı sıkıntılı ve zorlu günlerin sebebi olan rüya sahibi, deyim yerindeyse kendi kuyusunu kendi kazmaktadır. Rüyada içki şişesi gören kimse, gittiği yolda çekeceği meşakkatlere ve zorluklara işaret etmektedir. Rüyada içki şişesi görmenin diyanete göre yorumu, dediğim dedik karakterli kişinin, kendi bildikleri doğrultusunda hareket etmesine ve başına gelecek olan musibetlerin tek sorumlusu kendisi olacağına yorumlanır. Rüyada içki şişesini gören kimse İslami tabirlerde, üstün yetenek ve gücünü kötü işlerde kullanmasına ve bu sebeple huzurunun kaçmasına, ağız tadının bozulmasına delalet eder.

Rüyada İçki Şişesi Görmek ne demek

Rüyada içki şişesi görmek, geçmişte yaptığı yanlışların bedelini çok ağır ödemesine ve sevdiği insanlardan ayrılmak zorunda kalmasına yorumlanır. Rüyada içki şişesi kırmak, gerçek hayatta alkol kullanan bir kimsenin alkolü bırakma kararı almasına ve iradesini yenilgiye uğratmasına yorumlanır. Rüyada içki şişesi taşımak Allah’ın yasak ve emirlerine uymayan rüya sahibinin, çekeceği sıkıntılara işaret etmektedir. Rüyada içki şişesi tutmak, kişinin manevi hayatına yatırım yapmamasından dolayı, iman zayıflığı yaşamasına çektiği sıkıntıların kaynağı olan sorumsuzluklara delalet eder. Rüyada içki şişesi atmak, yanlış yola sapan rüya sahibinin, doğru yolu bulması için elinden geleni yapacağına yorumlanır.

Rüyada Boş İçki Şişesi Görmek

Rüyada boş içki şişesi görmek, yakın zamanda yapılan hatalardan dolayı pişmanlık yaşanmasına işaret eder. Rüyada boş içki şişesini çöpe atmak, geçmiş hayata dair her şeyi aklından silip atan rüya sahibinin, gelecek hayatında her şeyin güzel olması için, elinden geleni yapacağına yorumlanır.

Rüyada İçki Şişesi Saklamak

Rüyada içki şişesi saklamak, kötü alışkanlıklarını terk etmeyen rüya sahibi, hayatında ansızın yaşanacak olan olumsuzluklara işaret eder. Rüyada içki şişesi sakladığını gören kimse, kötü huylu, kibirli, merhametsiz bir kimseyle bir hususta masaya oturacaklarına rivayet edilir.

Rüyada İçki Şişesi Taşımak

Rüyada içki şişesi taşımak, günaha olan meyil sebebiyle doğru yolu bulamamaya ve sürekli nefsine itaat edeceğine yorumlanır. Rüyada birine içki şişesi taşıdığını görmek, imanındaki zayıflık ve dindeki eksikliği ile tabir edilir.

Rüyada İçki Şişesinin Kırılması

Rüyada içki şişesinin kırılması, kendinden başkasını düşünmeyen, ailesine karşı ilgisiz ve duyarsız olan, bencil, hilekar, kibirli bir kimsenin günah batağından kurtulmasına ve tövbe edip bir daha günah işlemeyeceğine işaret edilir. Rüyada içki şişesinin kırıldığını görmek, günahlarından arınarak ferah ve huzura ermeye delalet eder. Rüyada içki şişesini kafaya dikmek, günahlardan kurtulmak isteyen bu kimse, alacağı hayırlı karar ile, hayatındaki bütün kötülüklere veda edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada İçki Şişesini Lavaboya Dökmek

Rüyada içki şişesini lavaboya dökmek, içki bağımlısı kimselerin bu rüyayı görmesi hayır ile yorumlanmaktadır. Rüyada içkiyi lavaboya döktüğünü görmek kazadan, belalardan, musibetli olaylardan uzak durmasına ve günahlarına tövbe edip, Allah’a daha çok yakın olmasına rivayet edilir.

İçki şişesi görmek rüyasının, Diyanet ve İslami ayrıntılı tabirlerini Rüyada İçki Görmek sayfamızdan okuyabilir ve İçki şişesi görmek ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca