Rüyada “İçki” Görmek

İçki
Rüyada içki görmek, Rüya sahibinin yorulmadan hiç çaba harcamadan emek vermeden kolayca elde edeceği haksız ve haram kazanca delalet eder.

Rüyada içki görmek, Rüya sahibinin yorulmadan, hiç çaba harcamadan, emek vermeden, kolayca elde edeceği haksız ve haram kazanca delalet eder. Rüyada içki görmek, rengine ve çeşidine göre de yorumlanmaktadır, eğer parlak ve alkolsüz bir içki gördüyseniz, çok yakın zamanda alacağınız güzel haber ile, mutluluk ve huzura kavuşmaya işaret eder. Rüyada içki görmek, rüya sahibi kadın ise şarap ve şampanya tarzı içkileri rüyasında içmediğini gördüyse, asil ve soylu bir kadın olduğuna, rüyada içki gören rüya sahibi erkek ise eğer, asil ve soylu bir hanımla huzur ve mutluluk dolu bir evlilik yapacağına delalet eder. Rüyada içki görmek diyanet, Rüyayı gören kişi çok zor imtihanlardan geçeceğine ve bu imtihanların hiç birinde başarı gösteremeyeceğine delalet eder.

Rüyada İçki Görmek Nedir?

Rüyada içki görmek ne demek, Meşakkat çekmeden rahat yoldan elde edilen haram ve haksız kazanca işaret eder. Rüyada içki gören bir kimse, büyük günahlar işleyeceğine, gözü haram maldan başka bişey görmeyeceğine, üzerinden fitne ve bela eksik olmayacağına işaret eder. rüyada içki kadehinde içki görmek, Rüya sahibinin eline geçecek olan haram mal ve haksız kazanca delalet eder. Rüyada içki akan bir nehir görmek, o rüya sahibinin nehirdeki gördüğü içki kadar nail olacağı fitne ve belalara işaret eder.

Rüyada İçki Görmek Diyanet

Rüyada içki görmek diyanet, Rüya sahibinin aile bireylerine anne ve babaya çok asi davranacağına, çalıştığı iş yerinde bir şey alıp satmaya, veya borçlanmaya elinden kayıp gidecek olan yüksek miktardaki kazançlara işaret eder. Rüyada içki görmek, rüya sahibinin evlilik aşamasında sıkıntılar yaşayacağına, her şey yolunda giderken, birden tersine döneceğine ve rüya sahibinin bu durumdan maddi ve manevi olarak çok etkileneceğine, üzüntü ve kederden hastalığa yakalanacağına işaret eder.

Rüyada İçki Görmek Ama İçmemek

Rüyada içki görmek ama içmemek, Bu rüya sahibinin uzun süredir beklediği iş hayatındaki makam ve mertebeye erişeceğine, çalışmalarının karşılığını kat ve kat alacağına, helal olan rızkına haram değmeyeceğine, hanesinde huzur, mutluluk, ve bol kısmetli günlerin eksilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada İçki İçmek

Rüyada içki içmek, rüya sahibinin eline geçen haram olan paraya, mala ve mülke, büyük borçlar altına girmesine ve günahlar işlemeye devam edeceğine işaret eder. Rüyada içki kadehinden içki içtiğini gören bir kimse, yine eline geçecek olan haram mal ve paraya, günaha düşeceğine işaret eder. Rüyada içki içmek, Rüya sahibinin elinden kayıp gidecek olan paraya, ve kişini hak yoldan sapmasına işaret eder.

Rüyada İçki Almak

Rüyada içki aldığını gören bir kimse, İş hayatındaki kazançlarına haram karışacağına, doğru yoldan ayrılıp günahlar işlemeye başlayacağına, Allah’ın emirlerine uymayıp, kendi istediği hayatı yaşayacağına sonrasında pişmanlık duyup, tövbe edeceğine işaret eder.

Rüyada Birinin İçki İçtiğini Görmek

Rüyada içki içen birini görmek , Rüya sahibinin rüyada içki içen birini görmesi, İş ve özel hayatında yaşayacağı aksaklıklar, sorunlar ile mücadele etmesine kazancına haram değmemesi için çabalayacağına işaret eder. Rüyada içki içen birini görmek, eğer rüya sahibi bu kişiyi tanıyor ise, bu kişiden maddi ve manevi zarar göreceğine, ticaret hayatında anlaşmazlıklar yaşayıp maddi kayıplara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada İçki İçtiğini Görmek Diyanet

Rüyada içki içtiğini görmek diyanet, Bu rüya sahibinin helal kazandığı mal ve mülkü kadar, haram olan kazancının da var olduğuna işaret eder. Rüyada içki içtiğini görmek, miras yada baba malı gibi üstünde bir kaç kişinin hakkı bulunan bir mal varlığına sahip olacağına ve bir kadın vesilesi ile eline geçecek olan toplu paraya işaret eder.

 Rüyada Eşinin İçki İçtiğini Görmek

Rüyada eşinin içki içtiğini görmek, Rüya sahibinin eşinin hak yoldan ayrıldığına, şeytana uyup batıl işler peşinde koşturduğuna işaret eder. Rüyada eşinin içki içtiğini görmek, haksız olarak kazanılan haram değmiş mal ve paraya, hanedeki huzursuzluğa, bolluk ve bereketin azalmasına işaret eder.

Rüyada İçki İçmek Sonra Pişman Olmak

Rüyada içki içmek sonra pişman olduğunu görmek, Rüya sahibinin iyi olması niyetiyle yapacağı bir işe, gidilecek bir yerin veya katılacağı bir toplantıda huzursuz, mutsuz sonuçlar alacağına işaret eder. Rüyada evde içki içmek sonra pişman olmak, rüya sahibinin aile büyüklerine karşı, mahçup olmasına ve onların yüzüne bakamayacak duruma düşmeye neden olacak işler yapmasına işaret eder. Rüyada meyhanede içki içmek sonra pişman olmak, Rüya sahibinin eline geçecek olan fırsatları iyi yönde değerlendiremeyeceğine, bir sözün veya yapmış olduğu hareketlerin dozunu aşacağına, amacının dışına çıkacağına, keyifli ve huzurlu olmak varken kötü hallerde bulunmasına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca