Rüyada “İçki İçtiğini” Görmek

İçki İçtiğini
Rüyada içki içtiğini görmek beklemediği anda sahip olacağı haram bir mala işarettir. Rüyada birinin içki içtiğini görmek zor ve sıkıntılı günlere delalet eder.

Rüyada içki içtiğini görmek, kişinin işlemiş olduğu günahlara işaret eden bu rüya, ahmak olmasına ve cehalete düşmesine de yorumlanmaktadır. Rüyada içki içtiğini gören bir kimse diyanet göre, hakkı olmayan kazanca veya mal ve mülke sahip olacağına işaret eder. Rüyada içki içtiğini söylemek, hayırlı bir kısmete nail olmaya ve dünya evine girmek ile yorumlanır. Rüyada içki içtiğini sanmak, kurduğu hayalleri gerçekleştirmek adına, gireceği işlerde atlatacağı tehlikeler sonrasında kavuşacağı ferah ve esenliğe yorumlanır. Rüyada arkadaşının içki içtiğini görmek, yakın arkadaşıyla çıkacağı seyahate ve yaşayacağı macera dolu yolculuğa işarettir.

Rüyada İçki İçtiğini Görmek ne demek?

Rüyada içki içtiğini görmek, iş ve özel hayatında rüya sahibini çekemeyen kişiler tarafından iftiraya uğramaya ve sıkıntılı olayların içinde kalacağına işaret edilir. Rüyada annesinin içki içtiğini görmek, gerçek hayatta hane halkından birinin, kalbini kırmak, üzmek ve onun ahını almak üzere yorumlanmaktadır. Rüyada birinin içki içtiğini görmek, çalışma ve özel hayatında yaşayacağı duraklamalar, sorunlar ile mücadele etmesine, kazancına haram değmemesi için çabalayacağına işaret eder. Bazı rivayetlere göre rüyada içki içen birini görmek, eğer rüya sahibi bu kişiyi tanıyor ise, bu kişiden maddi ve manevi zarar göreceğine, ticaret hayatında anlaşmazlıklar yaşayıp maddi kayıplara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Birinin İçki İçtiğini Görmek

Rüyada birinin içki içtiğini görmek, rüya sahibinin eline geçecek olan fırsatları iyi yönde değerlendirememesine, bir sözün veya yapmış olduğu hareketlerin dozunu aşacağına yorumlanır. Rüyada başka birinin içki içtiğini görmek, amacının dışına çıkacağına, keyifli ve huzurlu olmak varken kötü hallerde bulunmasına delalet eder.

Rüyada Eşinin İçki İçtiğini Görmek

Rüyada eşinin içki içtiğini görmek, rüya sahibinin eşinin hak yoldan ayrılmasına, şeytana uyup batıl işler peşinde koşturduğuna rivayet edilir. Bir rivayete göre, rüyada eşinin içki içtiğini görmek, haksız olarak kazanılan haram değmiş mal ve paraya, hanedeki huzursuzluğa, bolluk ve bereketin ortadan kalkmasına işaret eder.

Rüyada Bira İçtiğini Görmek

Rüyada bira içtiğini görmek, rüya sahibinin gönül işlerinde hayırlı sonuçlar almasına, temiz ve hayırlı bir kişi ile nikahlanıp dünya evine gireceğine işaret eder. Rüyada viski içtiğini görmek, hayırlara yorumlanmaz, rüya sahibinin üzüntü ve kedere uğrayacağına işaret eder.

İçki içtiğini görmek rüyasının, Diyanet ve İslami ayrıntılı tabirlerine Rüyada İçki İçmek sayfamızdan okuyabilir ve İçki içtiğini görmek ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca