Rüyada “İçki İçmek” Görmek

İçki İçmek
Rüyada içki içmek, Helal olmayan hile ve sahtekarlık ile kazanılmış paraya ve rüya sahibinin hak yoldan ayrılıp haram yollarda kazanacağı kazanca ve mal mülke işaret eder.

Rüyada içki içmek, Helal olmayan hile ve sahtekarlık ile kazanılmış paraya ve rüya sahibinin hak yoldan ayrılıp, haram yollarda kazanacağı kazanca, mal, mülke işaret eder. Rüyada içki içtiğini gören kişinin, hakkı olmayan kazanca, mal ve mülke sahip olacağına işaret eder. Rüyada içki içtiğini gören bir kimse, Evlenme aşamasında olan rüya sahipleri için hayıra yorumlanmaktadır. Rüyada sarhoşluk hissi veren içki içmek, haram mal ve haksız kazanca işaret eder. Rüyada içki içmek diyanet, Kişinin ahmak biri olduğuna ve cehalete düştüğüne işaret eder.

Rüyada İçki İçmek ne demek?

Rüyada bira içmek, Rüya sahibinin hastalanacağına ve eline az miktarda geçecek olan haksız kazanca işaret eder. Rüyada viski içmek, emek vermeden ele geçecek olan haram kazanca ve bu kazançtan hayır göremeyeceğine elinden kayıp gideceğine işaret eder. Rüyada rakı içmek, konyak, viski tarzı içkiler içmek haram mala, Rüyada şarap içmek haylazlığa, Güzel bir bahçede şarap içmek dünyada güç ve iktidarlığa, ahirette kevser şarabı içeceğine delalet eder.

Rüyada İçki İçmek Diyanet

Rüyada içki içmek diyanet, Rüya sahibinin eline geçen haram olan paraya, mala ve mülke, büyük borçlar altına girmesine ve günahlar işlemeye devam ederek hanesine haram kazançlar sokacağına işaret eder. Rüyada içki kadehinden içki içtiğini gören bir kimse, yine eline geçecek olan haram mal ve paraya, günaha düşeceğine işaret eder. Rüyada içki içmek diyanet, Rüya sahibinin elinden kayıp gidecek olan paraya, ve kişini hak yoldan sapmasına işaret eder.

Rüyada Birinin İçki İçtiğini Görmek

Rüyada içki içen birini görmek , Rüya sahibinin rüyada içki içen birini görmesi, İş ve özel hayatında yaşayacağı aksaklıklar, sorunlar ile mücadele etmesine kazancına haram değmemesi için çabalayacağına işaret eder. Rüyada birinin içki içtiğini görmek, eğer rüya sahibi bu kişiyi tanıyor ise, bu kişiden maddi ve manevi zarar göreceğine, ticaret hayatında anlaşmazlıklar yaşayıp maddi kayıplara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Eşinin İçki İçtiğini Görmek

Rüyada eşinin içki içtiğini görmek, Rüya sahibinin eşinin hak yoldan ayrıldığına, şeytana uyup batıl işler peşinde koşturduğuna işaret eder. Rüyada eşinin içki içtiğini görmek, haksız olarak kazanılan haram değmiş mal ve paraya, hanedeki huzursuzluğa, bolluk ve bereketin azalmasına işaret eder.

Rüyada Sevdiğin Kişinin İçki İçtiğini Görmek

Rüyada sevdiği kişinin içki içtiğini görmek, Rüya sahibinin eline geçecek olan fırsatları iyi yönde değerlendiremeyeceğine, bir sözün veya yapmış olduğu hareketlerin dozunu aşacağına, amacının dışına çıkacağına, keyifli ve huzurlu olmak varken kötü hallerde bulunmasına delalet eder.

Rüyada İçki Görmek Ama İçmemek

Rüyada içki görmek ama içmemek, Bu rüya sahibinin uzun süredir beklediği iş hayatındaki makam ve mertebeye erişeceğine, çalışmalarının karşılığını kat ve kat alacağına, helal olan rızkına haram değmeyeceğine, hanesinde huzur, mutluluk, ve bol kısmetli günlerin eksilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Oruçluyken İçki İçmek

Rüyada oruçlu iken içki içmek, Rüya sahibinin kendi iç dünyasında hesaplaşmasına ve çözemediği sorunların üstesinden gelmek için kendini sorguya çekeceğine ve çözümler arayacağına işaret eder. Rüyada oruçluyken gizlice içki içmek, toplum tarafından yadırganacağına, herkesin tepkisini çekecek bir olaya karışacağına işaret eder.

Rüyada Hamileyken İçki İçmek

Rüyada hamileyken içki içmek, Rüya sahibinin iradesine yenik düşeceğine, sonunun kötü olacağını bildiği bir işe girişeceğine, sevdiklerine zarar verme ihtimalini düşünmeden hareket edip, çevresindeki insanların kalbini kıracağına işaret eder. Rüyada hamileyken rakı içtiğini gören bir kimse, sorumluluk sahibi olmayan bir insan vasfına delalet eder.

Rüyada Ramazanda İçki İçmek

Rüyada ramazan ayında içki içmek, Rüya sahibinin boşluğa düşeceğine ve bu boşluğa düşmesi nedeniyle işleyeceği günahlara ve suçlara işaret eder. Rüyada ramazanda içki içmek, Rüya sahibinin çaresizlik, isyan, sıkıntı ve bunalım içinde olduğu günler yaşamasına, ve bu dertlerinden dolayı deyim yerindeyse kendini salacağına yaprak misali ordan, oraya savrulacağına işaret eder. Rüyada ramazanda şarap içmek, herkesin ortak görüşte olduğu bir konuya muhalefet olacağına, ve bu kişilerden bağımsız olarak tek başına hareket edeceğine, doğru ve bir olan yolu değilde kendi bildiği, inandığı, ve istediği yoldan gideceğine işaret eder.

Rüyada Ölmüş Biriyle İçki İçmek

Rüyada ölmüş biriyle içki içmek, Bu kişinin zamanında gerçekleştiremediği ve geri dönüşü olmayan bir işin içinde ukde olarak kaldığına işaret eder. Rüyada ölmüş biriyle mezarlıkta içki içmek, istenilen bir şeyin hayal edilenden daha farklı gerçekleşmesine ve rüya sahibinin de bu olay karşısında boyun eğmesi durumuna gelmesine işaret eder. Rüyada ölmüş biriyle bir mekanda içki içmek, Rüya sahibinin içinde bulunduğu yadırganacak bir duruma, ve çok konuşulacak bir gelişmenin içine gireceğine işaret eder. Rüyada ölmüş biriyle gizlice içki içmek, Rüya sahibinin herkes den gizli bir iş yapacağına ve bu iş sonucu güzel kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Şişeyle İçki İçmek

Rüyada şişeyle içki içmek, Rüya sahibinin bulunacağı bir davranışın, karşısındaki insanlar tarafından art niyetli, kaba, saygısız bir şekilde yorumlanacağına işaret eder. Rüyada şişeyi kafaya dikerek içki içmek, Kişinin yapmış olduğu zararsız işler ve kimseyi ilgilendirmeyen olaylarda rüya sahibinin, yanlış anlaşılmasına delalet eder. Rüyada şişeyle içki içen birini görmek, Başkası tarafından yaklaşımını test ederek, insanların gururunu kıracak sözler, kalbini inciltebilecek sözler söylemesine işaret eder.

Rüyada Bir Yudum İçki İçmek

Rüyada ailenin bir yudum içki içmek, Rüya sahibinin cesaretinin azalmasına, atacağı adımlarda baskıya uğrayacağına ve bu baskı sonucunda başladığı bir işin sonunu getirmekde zorlanacağına işaret eder. Rüyada bir yudum içki içtiğini gören bir kimse, öğrendiği bazı şeyleri yaşantısında uygulamak da zorlandığına işaret eder. Rüyada arkadaşlarıyla birlikte bir yudum içki içmek, Rüya sahibinin atılacağı bir maceraya ve bu macera sonucunda mutluluk ve keyif yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Gizlice İçki İçmek

Rüyada babadan gizli içki içmek, Rüya sahibinin hayatında açıklanması gereken sırların olduğuna ve bu sırları açıklamak için yol aramasına ve sıkıntılar çekmesine işaret eder. Rüyada gizli bira içmek, rüyayı görenin bir hatasını, suçunu, eksiklerini, kendini doğru şekilde ifade edebilmek için çareler aradığına yorumlanır. Rüyada gizlice okulda içki içmek, açığa çıkması ve duyulması durumunda rüya sahibini sıkıntıya sokacak, ve eğitim hayatını olumsuz şekilde etkileyecek bir olaya karışacağına işaret eder. Rüyada gizlice sokakta içki içmek, rüya sahibinin toplumun dışlayacağı bir korkuyla yaşamasına, veya özgürce bir hayat yaşayamamasına işaret eder. Rüyada evde gizlice içki içmek, Rüya sahibine söylenenleri kulak arkası etmesine, söz dinlememesine, ve bu sebeplerden dolayı üzücü olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Bilmeden İçki İçmek

Rüyada bilmeden içki içmek, Rüya sahibinin başına gelmeden ve yaşamadan, planında olmayan kendiliğinden gelişecek olaylar sonrasında deneyim kazanıp, tecrübe edineceğine işaret eder. Rüyada bilmeden içki içtiğini gören bir kimse, Yanlış bir hareket sonucunda, can yada mal kaybı yaşama tehlikesi atlatacağına işaret eder. Rüyada bilmeden içki içmek ve sarhoş olmak, Rüya sahibinin çok rahat kişilik de olduğuna, kimseden sözünü esirgemeyecek biri olduğuna işaret eder. Rüyada bilmeden meyve suyuyla içki içmek, Rüya sahibinin hayatında rutin giden şeylerin, yön değiştireceğine, hoşnut olacağı işler ile vakit geçireceğine delalet eder.

Rüyada İçki İçmek Sonra Pişman Olmak

Rüyada içki içmek sonra pişman olmak, Rüya sahibinin iyi niyetle yapacağı bir işin veya gidilecek bir seyahatin sonucunda, huzursuz ve mutsuz olacağına işaret eder. Rüyada evde içki içmek pişman olmak, rüyayı gören kişinin aile bireylerine karşı mahçup düşecek bir hata yapmasına ve onların yüzüne bakamayacak duruma gelmesine işaret eder.

Rüyada Bira İçmek

Rüyada bira içmek, Rüya sahibinin gönül işlerinin hayırlı sonuçlanacağına, temiz ve hayırlı bir kişi ile nikahlanıp dünya evine gireceğine işaret eder. Rüyada eğlence mekanında bira içtiğini görmek, hayırlara yorumlanmaz, rüya sahibinin üzüntü ve kedere uğrayacağına işaret eder.

Rüyada İçki İçmek Ama Sarhoş Olmamak

Rüyada çok içki içmek ama sarhoş olmamak, Rüyayı gören kişinin herkesten üstün olan bir özelliği olduğuna, ve kendisininde bu durumdan mahrum kaldığına işaret eder. Rüyada bir duble içki içmek ve sarhoş olmamak, Rüya sahibinin kafaya takmaması, büyütülmemesi, tartışılması söz konusu bile olmaması gereken bir durumla karşı karşıya geleceğine yorumlanır. Rüyada hafif içki içmek ama sarhoş olmamak, Rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu şeylere ulaşmak için, gerektiğinden az çaba göstermesine ve bu sebepden dolayı o hedeflerine ulaşamamasına işaret eder. rüyada sert içki içmek ama sarhoş olmamak, Rüya sahibinin ticaret hayatında elde etmek istediği kazançlar için, elinden geleni yaptıktan sonra o mala kavuşmak için beklemesine işaret eder.

Rüyada İçki İçmek İstemek

Rüyada içki içmek istemek ama bulamamak, Rüya sahibinin dünya nimetlerinden yoksun kalacağına işaret eder. Rüyada camide içki içmek istemek,  rüya sahibinin olmadık yerde ağzından çıkacağı bir söz nedeniyle kendisini, güvenliğini tehlikeye atacak ve başını belaya sokacak olayların içinde bulacağına işaret eder. Rüyada evde içki içmek istemek, Kişiye hak olarak tanınan sözlerin kullanacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca