Rüyada “Gol Atmak” Görmek

Gol Atmak
Rüyada gol atmak çevresindeki insanlar tarafından başarıları çekilmeyen bir kimseye işaret eder. Rüyada gol attığını gören kimse hayallerine ve hedefine ulaşır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada gol atmak, çevrenizde başarılarınızı çekemeyen ve yaptığınız her bir işin altında bir şey arayan, size karşı her zaman art niyet besleyen kişilerin varlığı ile tabir olunur. Hedeflediğiniz amaçlarınıza ve başarıya ulaşmak için bu yolda çekeceğiniz sıkıntı, streslere rağmen elde edeceğiniz başarıya da yorumlanmaktadır. Yakın zaman içinde uzun süredir planladığınız bir iş ortaklığı yaparak, sermayenizi arttırma ve kazancınızı yükseltmeye de işaret etmektedir. Bu rüya sahibinin toplum içinde saygınlık ve itibar kazanmasına, bulunduğu konumdan yükselmesine veya terfi etmesine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Gol Atmak ne anlama gelir?

Rüyada gol atmak düşmanlara karşı elde edilecek olan zafere ve onlardan sonsuza dek kurtulmaya işaret eder. Çalışma ve eğitim hayatında bir çok başarıya imza atmak, girdiği her işte muvaffak olmak, çevresindeki insanlar tarafından takdir edilmek ve beğenilerini toplamak olarak da yorumlanır. Rüyada gol sevinci yaşamak rakiplerini ardında bırakmak ve başarıya emin adımlar ile ulaşmak ile tabir edilir. Rüyada gol atıp sevinmek ise art niyetli kimselerden kolaylıkla kurtulmaya ve sizi çekemeyenlere karşı elde edilecek zafere işaret eder. Rüyada gol atamamak maddi sıkıntıların artmasına, hanede çıkacak olan iç kargaşaya ve ağız tadının bozulmasıyla birlikte gelecek olan musibet günlere delalet eder.

Rüyada Gol Attığını Görmek

Rüyada gol atıldığını görmek herkes tarafından takdir toplayan, yaptığı işlerle ilgi odağı olan bir kimseyle, yapılacak olan iş ortaklığına işaret etmektedir. Rüyada gol kurtarmak her anlamda başarılı, huzurlu ve sağlıklı bir geleceğe işaret eden bu rüya, bu dönem içinde kazanılacak olan yüksek miktardaki para, arsa, ev taşınmaz mallardan faydalanmaya işaret etmektedir. Rüyada gol kaçırmak ise eline geçecek olan fırsatları iyi yönde değerlendiremeyen bu kimse, hayatının dönüm noktasında yapacağı istem dışı bir hata ile, hayatına tekrar yön vermekte zorlanacağı ve sıkıntılı günlerin kapısını tekrar çalacağına rivayet edilir.

Rüyada Gol Yemek

Oynadığı maçta gol yediğini yada kendi kalesine gol atıldığını gören kimse, karşı taraftan gelecek olan ve beklenmedik bir olayın içine sürüklenmeye, hazırlıksız yakalanmaya işaret eder. İş yaşantısında, sebepsiz yere risk almak rüya sahibinin düzenini bozacağına ve kısa bir süre üzüntü yaşamasına tabir edilir. Rüyada birden fazla gol yediğini görmek üst üste gelecek olan aksiliklere ve zorlu bir döneme giriş yapılacağına delalet eder. Rüya sahibi bu dönemde, yatırım yapmakta veya gayrimenkul satın alımı yapmakta, aceleci davranmaması gerektiğine işaret eder. Aksi halde yaşayacağı maddi kayıplara rivayet edilir.

Diyanet ve İslami tabirlerini Rüyada Futbol Oynamak sayfamızdan okuyabilirsiniz. Gol atmak ile ilgili ayrıntılı yorumlarınızı özelden paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca