Rüyada “Futbol Oynamak” Görmek

Futbol Oynamak
Rüyada futbol oynamak kadın için bilmediği bir işte başarı sağlamasına, erkek için ise boş şeylere ve zor geçime işarettir. Rüyada top oynamak tabiri.

Rüyada Futbol Oynamak

Rüyada futbol oynamak rüya sahibinin kız ya da erkek olması ile farklı tabirler ve yorumlar yapılmaktadır. Rüyada futbol maçı yaptığını veya top oynadığını görmek erkek için boş heves ve tutkulara kapılmaya, kadın kimse için bu rüya farklı arayış ve maceralar yaşamasına işaret eder. Rüyada top oynayanları görmek eğer rüyayı gören bir erkek ise ilk defa gireceği bir iş ortamı ya da arkadaş çevresine katılacağına delalet eder. Rüyada futbol oynamak yeni atılımlar olacak ve ileriyi düşünüp doğru kararlar vermesi gerektiğini anlamaya işaret eder. Bu yüzden kararlarını verirken çok yönlü düşünmesi gerekmektedir.

Rüyada futbol oynamak, İslami tabircilere göre iki şekilde yorumlanır rüyayı gören kadın ise sıkıntılı ve çetrefilli dönemler yaşamasına, eğer rüyayı gören erkek ise üstesinden geleceği bir iş ile başarı ve kazanç elde edeceğine delalet eder. Bu kazanımların getirisi olarak iyi bir aile kurmak için daha hayırlı kısmetlerin yolu açılmış olacaktır.

Rüyada Futbol Maçı Yapmak

Rüyada futbol maçı yapmak, erkek için can sıkıntısı ve üzücü habere, kadın ise rüyayı gören zor bir işi başarması anlamına gelir. Canınızı sıkmamalı bu durum karşısında her zaman metanetli olmalısınız.

Rüyada Futbol Oynayıp Gol Atmak

Rüyada futbol oynayıp gol atmak, ilerleyen zamanlarda sevdiğiniz kişiyle bir takım kötü hadiseler yaşayabilme olasılığınız olacağından dolayı kendinizi bu duruma hazırlamanız gerekmektedir.

Rüyada Futbol Oynayan Birini Görmek

Rüyada futbol oynayan birini görmek maç yapan birilerini izlemek gibiyse boşa vakit geçirmeye ve boş işlere meyil etmeye rüyanız tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Futbolcu Görmek

Rüyada futbolcu görmek bazı tabircilere göre başarı ve kazanç sağlayacak işlerin veya sevinçlerin habercisidir. Rüyada futbol oynamak veya oynayan futbolcular görmek sıkıntıdan kurtulmak için maddi ve manevi çabalar göstermeye tabir olunur.

Rüyada Futbol Oynadığını Görmek

Rüyada futbol oynadığını görmek, kişi kısa süreli sıkıntı yaşayabilir ancak sonucunda mutluluk geleceği kesindir. Eğer rüyayı gören bir kız ise yaşamının herhangi bir evresinde yeni adımlar atarak çığır açacağının göstergesidir. Bu sayede terfiler gelebilir ve çevresinde değer kazanabilir.

Rüyada Top Oynamak

Rüyada top oynamak, tek taraflı olarak yapıldığında pek de hayra alamet değildir. Çünkü tek verilen kararlara, tek tasarlanan planlara çevresi ve iş arkadaşları tarafından gelen tepkilerden dolayı sıkıntı yaşanabilir. Bu sıkıntıları yaşamamak için fikir alışverişi yapmak daha hayırlı olacaktır.

Rüyada Top Görmek

Rüyada top görmek, mutluluğa, huzura ve başarıya delalet eder. Hiç beklenmedik bir yerden gelecek olan sürprizler rüya sahibinin kötü giden hayatını düzene sokacak ve daha mutlu, huzurlu bir yolun kapısını aralayacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda kendimi top oynarken görüyorum. Rüyada kendini top oynarken görmek manası nedir? ( Elif ) dedi ki:

  Rüyamda aksam üzeri karanlık basmış bir yerden bir yere giderken sokakta top oynuyan çocuklar görüyorüm bende kendimi kaybedip onlarla oynamaya başlıyorum 3 gol atarken karşı tarafı zayıf görüp karşı tarafa transfer oluyorum ordanda iki gol atıp durumu 3-3 yapıyorum ve maçı bırakıyorum.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Elif, Rüyada top oynamak, sıkıntı ve üzüntüye işaret eder, öğrenci iseniz eğitim hayatınızda bazı sorunlar yaşamaya ve üzülmeye, ticaret ile uğraşan bir kimsenin ise işlerinde sıkıntı yaşamaya kazancının azalmasına yorumlanır.

 2. İdris anıl dedi ki:

  Admin kardeş rüyamda biri ünlü olan futbolcu olan neymar gördüm diğerisi tanimadığım bir basketbolcu gördüm paslaşma yapıyorlardı bende araya girdim topu onlardan kaptım ama ayaklarım kaslıydı yavaşdı tpou kaybetim ve topu eline aldılar oynadılar ama top biryere gitti ve gidip aldım ama sonda akrep zırhlı araç gördüm

 3. Murat dedi ki:

  Ruyada halamin cocuklari yla okulun bahcesinde top oynuyorum.

 4. Anonim dedi ki:

  rüyamda okul arkadaşlarımla futbol maçı oynuyordum.rakiplarimden birinden pek hoşlanmıyordum. ben engelliyim yürümekte zorluk çektiğimden beni kaleci yaptılar.pek hoşlanmadığım çocuk bana gol atmaya çalışıyo(o çocukta daha önce bana talipli idi. aramızda kötü olumsuzluklar oldu ondan pek hoşlanmıyorum). 1 gol yedim o çocuktan.rüyamın yorumu nedir? not:ben kaza sonucu engelli oldum

 5. meltem bulut dedi ki:

  ben kaza sonucu engelli olan bir vatandaşım.rüyamda okuldan aynı sınıfta okuduğum arkadaşlarla futbol maçı oynuyorduk. ben fazla koşamadığım için beni kaleci yaptılar. rakiplerimden daha önce bana talip olan çocuk gol atmaya çalışıyordu. çok uğraştım gol yememek için ama bir gol yedim ondan. rüyamda hep benden hoşlanan çocuklarla maç yapıyorum( bu arada. aynı takım arkadaşım amca kızı da vardı. gerçek hayatta bununla beraber takım kurur oynardık amca oğlanları ile) rüyamın yorumu nedir saygılarımla

 6. abdulkadir dedi ki:

  Rüyamda halı sahada top oynuyorum ve çok faul e maruz kalıyorım (abdulkadir)

 7. mustafa dedi ki:

  Ruyamda top oynuyodum snra kaleye gectim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca