Rüyada “Domuz” Görmek

Domuz
Can 32 İzmir'den rüya yazıyorum. Rüyada domuz görmek anlamı. Rüyada yaban domuzu görmek ve domuz yavruları görmek ile alakalı rüyamın yorumu nedir?

Rüyada Domuz görmek

Rüyada domuz görmek, sevmediği ve hoşlanmadığı kimselerle aynı yerde bulunmaktan nefret eden kimselerle tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Domuz Saldırısına uğramak; Yahudi ve Hristiyan bir kimse ile yakınlık kurmaya tabir olunur. Rüyada yaban domuzu görmek, harama ve günah işleyen kimseye delalet eder.Rüyada Beyaz domuz görmek; menfaat ve kazançlı işlere iyi dostluklara tabir edilir. Rüyada büyük veya küçük beyaz domuz görmek, büyük işler başarmak için gayret göstermeye işarettir.

Rüyada domuz çiftliği görmek, yalnız bir adamdan soğukluk ve mesafe konulmasına işarettir. Rüyada domuz sürüsü görmek, Bir domuzu etkisiz kılıp öldüren düşmanından istediği şeyleri elde eder. Rüyada bir domuz ile uğraştığını gören kimse, adi bir adamla münakaşa eder.Rüyada domuz avlamak; mal ve mülk elde etmek ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada vahşi domuz görmek, kuvvet ve servet sahibi olmakla beraber kimseye faydası ve hayrı olmayan bir adamla tabir edilir. Rüyada dişi domuz görmek; dişi bir domuz gören erkek bir şahıs, Yahudi bir kadınla yada yabancı uyruklu bir kadınla cinsi temasta bulunur.

İslami Tabirleri; Domuz görmek, Kirmanî’ye göre sebepler dikkate alınarak tabir edilir. Rüyada bir domuz bulduğunu gören kimsenin kötü fakat kuvvetli ve zengin bir kimsenin yardımıyla sözü geçerli kılınır.

Diyanet Tabiri; Rüyada domuz diyanet yorumlarında, Birçok domuza sahip olduğunu veya onları bir yerde sakladığını gören kimse, haram yollarla para kazanacağına işarettir.

Rüya Alimleri yorumu; rüyada domuz rüya alimleri tabiri ile anlamı, Bir yerde domuz otlattığını gören kimse, alçak ve aslı bozuk adamlar üzerine idareci olur.

Domuz Rüyasının Psikolojik Anlamı

Rüyada domuz görmek psikolojik tabiri; bir musibetin meydana çıkmasında bağırıp çağıran, sözünde durmayan, vefasız, kuvvetli, hileci mel’un bir düşmanla tabir olunur. Domuz, kadınla da tabir edilir. Rüyada domuz eti görmek; bütün insanlar için iyidir.

Rüyada Yaban Domuzu görmek

Rüyada yaban domuzu görmek; bir musibetin meydana çıkmasında bağırıp çağıran, sözünde durmayan, vefasız, kuvvetli, hileci mel’un bir düşmanla tabir olunur. Domuz rüyası yabancı uyruklu kadın dostluk veya arkadaşlık kurmak ile tabir edilir.

Rüyada Domuz öldürmek

Bir domuzu etkisiz kılıp öldüren düşmanından istediği şeyleri elde eder. Eğer öldürdüğü domuz besili ise; dini bozuk, kazancı kötü bir şahsa veya güçlü, kudretli bir Hristiyan kimseye işaret eder.

Rüyada Domuz Sürüsü görmek

Rüyada domuz sürüsü görmek; Bir yerde birçok domuz olup onları dağıtmaya korkarak koruduğunu gören kimse, domuz sürüsünü sadece görmek bir şey yapmamak, haram olan yollarla servet toplamak ve onları herkesten saklamak ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Dişi domuz görmek

Rüyada dişi domuz görmek; dişi bir domuz gören erkek bir şahıs, Yahudi bir kadınla yada yabancı uyruklu bir kadınla cinsi temasta bulunur. Dişi domuz; neslin çokluğuyla yorumlanır.

Rüyada Domuz sütü içmek

Rüyada Domuz sütü içtiğini görmek; malda veya akılda bir musibettir. Bir şahıs rüyasında bir domuz sütü içtiğini görmek; o şahıs güç ve kuvvet zayıflığı ve malda mülkte kayıp düşmanına mağlup olur denilmiştir.

Rüyada Domuza Binmek

Rüyada domuza binmek; Bir şahıs rüyada domuza bindiğini görse; o şahıs güç, kuvvet sahibi olur ve de düşmanına galip gelir. Domuza bindiğini gören kimse, düşmanına muzaffer olur. Bir domuza binip onu istediği gibi sevk ve idare ettiğini gören kimse, düşmanını yenerek onu hüsrana uğratıp perişan eder.

Rüyada Domuz Almak

Rüyada Domuz almak; Eline domuz kılı, kemiği, derisi geçen haram yollarla elde edilen hayırsız ve arkası olmayan servet elde eder.

Rüyada Domuzları gezerken görmek

Rüyada domuzları gezerken veya otlarken görmek; Domuzları bir yerden başka bir yere götürdüğünü gören kimsenin Dünya’da işleri yolunda gider. Domuzların dolaştığım gören kimse, bir zalime yaptığı yardımlarla eline geçen paradan do-layı sevinerek gezer.

Rüyada Domuz saldırısı görmek

Rüyada saldırısı görmek; kötülük, şiddet, hayret, dehşet, bir şeyden ümidini kesmek ve helal harama inanan için haram mal olarak yorumlanır. Rüyada görülen domuzdan rüya sahibine bir zarar gelmişse; o şahıs Hristiyanlardan şiddet görür.

Rüyada Domuz Avlamak

Rüyada Domuz avlamak; Bazı domuzları avladığını gören kimsenin eline birikmiş mal geçer. Rüyada domuz avı görmek, yağı, derisi, kılı haram maldır. Avlayan kimse haram şeylere karşı dikkat etmelidir.

Rüyada Domuza Ateş etmek

Rüyada domuza ateş etmek; düşmana galip gelmek ve istediğine kavuşmak demektir. Yine Bir kimse rüyasında domuza ateş ettiğini görse; güçlü, nüfuzlu bir kimse sayesinde itibarlı bir şahıs olur.

Rüyada Domuz Saldırması görmek

Rüyada Domuz saldırısı görmek; Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: rüyayı gören kimse, Dünya’da şerefi ve değeri yükselir.

Rüyada Domuz Heykeli görmek

Rüyada domuz heykeli görmek; sıkıntı ve hüzne işaret eder. Rüyada domuz heykeli almak ve sahip olduğunu görmek, haram mala ve israfa işaret eder.

Rüyada Hamile Domuz görmek

Rüyada hamile domuz görmek; Dişi domuzu hamile gören kimse, istediği şeyleri aslı bozuk bir kimseden temin ederek muradına erer.

Rüyada İnsanı Domuz şeklinde görmek

Rüyada İnsanı domuz gibi görmek; o kimse mal, mülk elde eder yada zenginleşir denilmiştir. Rüyada Kendisinin domuz olduğunu gören; alçalır ve horlanır. Fakat bununla beraber mala, ucuzluk ve bolluğa kavuşur.

Rüyada Domuz Başı görmek

Rüyada Domuz başı görmek; tüccar ise ve bir işin sonucunu bekliyorsa istediği şekilde sonuca zahmetli de olsa ulaşır ve kazanç, kar elde eder.

Rüyada Domuz Çiftliği görmek

Rüyada Domuz Çiftliği görmek; büyük bir serveti ve mal, mülk varlığı olan bir kişiden zerre kadar iyilik, yardım ve ilgi görmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Domuz Isırması görmek

Rüyada Domuz ısırması görmek; rüyası zorluk ve güçlük yaşamaya ve isteğine erişememek ile tabir edilir.

Rüyada Beyaz domuz görmek

Rüyada Beyaz domuz görmek; menfaat ve kazançlı işlere iyi dostluklara tabir edilir. Rüyada büyük veya küçük beyaz domuz görmek, büyük işler başarmak için gayret göstermeye işarettir.

Rüyada Siyah Domuz görmek

Rüyada siyah domuz görmek; hayır ile tabir edilmez. Rüyada siyah renkli domuz görmek, Kişi için bir dönüm noktası olduğu ve bu sebepten doğru kararlar verip doğru vede hak olan yolda ilerlemesi olması ile tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Sima dedi ki:

  Merhaba rüyamda kayinvalidemin odasının camindan bakarken calilarin arasindan beyaz bir domuz çıktığını görüyorum..eetrafında tanıdığım komşular var onlar kacmalarini eve gelmelerini söylüyorum.onlar başka yöne kaçarken beyaz domuz bi anda peşlerine gidiyor ve yerine siyah domuz geliyor.sonunda eşimi görüyorum anlatiyorum bana keşke icerdeyken silahla ateş etseydin vurabilirdin diyor ve silahı nasıl ateslicemi gösteriyor. Acaba manası nedir

 2. Rahmi: Rüyada domuz görmek? dedi ki:

  Rüyamda domuz sürüsü ile dolaşıyorum sanki onlara çobanlık ediyorum ve domuzlar bana asla zarar vermiyor kendi mahallemde dolaşıyorum ne anlama gelir

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Rüyada domuz görmek sevmediğiniz ve hoşlanmadığınız kimselerle aynı ortamda bulunmaya, onlarla belkide aynı ortamda çalışmak zorunda olma ile yorumlanır.

 3. Betül dedi ki:

  Merhaba ruyamda domuzlar vardi onlara bi engel koyuyodum o kadar aptalsiniz ki gecemiyosunuz diyodum sonra bi tanesi kaciyodu ondan kurtulmak icin yataga atlarken beyaz bi domuz bacagima sarildi atmaya calistim atamadim bunun anlami nedir ?

 4. Gamze dedi ki:

  Merhaba rüyamda iki tane donuz gördüm donuzları ben beslemişim büyütmüşüm ama artık öok büyüdükleri için bana zarar veriyorlar korkuyorum birini uçurumdan aşşağı atıyorum ama diğerinden kurtulamıyorum yardım istiyorum fakat o donuzdan kurtulamadan uyandın ne demek acaba

 5. gamze dedi ki:

  Merhaba ruyamda kucuk ve beyaz bir domuz gordum bana dogru geliyodu bende ayagimla ona vurdum benden uzaklassin diye ben kosmaya basladim daha sonra domuzda kosarak benim yanima geldi ve elimi isirdi bagirmaya basladim yardim cagirdim elimi domuzdan kurtardilar ve elim kanamaya basladi ruyami yorumlarsaniz cok mutlu olurul simdiden tesekkur ederim.

 6. Ali dedi ki:

  Ruyada kirmizi araba gormek ne demek

 7. Acil dedi ki:

  Rüyamda karşımda bir tarla vardı yanımda bı arkadaşım vardı fakat kim oldunu uyandimda hatirlamadim fakat rüyam oldu gibi aklimdaydi tarlada bir köpek sürüsü vardı arkadaşıma gel geri dönelim dedim anda köpekler yerine bı domuz sürüsü bizi kovalamaya başladı fakat arkadaşımda kayboldu etraftaki arsalarda kafası kesilmiş domuzlar vardı

 8. Anonim dedi ki:

  Rüyamda oğluma domuz saldırdı

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca