Rüyada “Domuz” Görmek

Domuz
Can 32 İzmir'den rüya yazıyorum. Rüyada domuz görmek anlamı. Rüyada yaban domuzu görmek ve domuz yavruları görmek ile alakalı rüyamın yorumu nedir?

Rüyada Domuz görmek

Rüyada domuz görmek, sevmediği ve hoşlanmadığı kimselerle aynı yerde bulunmaktan nefret eden kimselerle tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Domuz Saldırısına uğramak; Yahudi ve Hristiyan bir kimse ile yakınlık kurmaya tabir olunur. Rüyada yaban domuzu görmek, harama ve günah işleyen kimseye delalet eder.Rüyada Beyaz domuz görmek; menfaat ve kazançlı işlere iyi dostluklara tabir edilir. Rüyada büyük veya küçük beyaz domuz görmek, büyük işler başarmak için gayret göstermeye işarettir.

Rüyada domuz çiftliği görmek, yalnız bir adamdan soğukluk ve mesafe konulmasına işarettir. Rüyada domuz sürüsü görmek, Bir domuzu etkisiz kılıp öldüren düşmanından istediği şeyleri elde eder. Rüyada bir domuz ile uğraştığını gören kimse, adi bir adamla münakaşa eder.Rüyada domuz avlamak; mal ve mülk elde etmek ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada vahşi domuz görmek, kuvvet ve servet sahibi olmakla beraber kimseye faydası ve hayrı olmayan bir adamla tabir edilir. Rüyada dişi domuz görmek; dişi bir domuz gören erkek bir şahıs, Yahudi bir kadınla yada yabancı uyruklu bir kadınla cinsi temasta bulunur.

İslami Tabirleri; Domuz görmek, Kirmanî’ye göre sebepler dikkate alınarak tabir edilir. Rüyada bir domuz bulduğunu gören kimsenin kötü fakat kuvvetli ve zengin bir kimsenin yardımıyla sözü geçerli kılınır.

Diyanet Tabiri; Rüyada domuz diyanet yorumlarında, Birçok domuza sahip olduğunu veya onları bir yerde sakladığını gören kimse, haram yollarla para kazanacağına işarettir.

Rüya Alimleri yorumu; rüyada domuz rüya alimleri tabiri ile anlamı, Bir yerde domuz otlattığını gören kimse, alçak ve aslı bozuk adamlar üzerine idareci olur.

Domuz Rüyasının Psikolojik Anlamı

Rüyada domuz görmek psikolojik tabiri; bir musibetin meydana çıkmasında bağırıp çağıran, sözünde durmayan, vefasız, kuvvetli, hileci mel’un bir düşmanla tabir olunur. Domuz, kadınla da tabir edilir. Rüyada domuz eti görmek; bütün insanlar için iyidir.

Rüyada Yaban Domuzu görmek

Rüyada yaban domuzu görmek; bir musibetin meydana çıkmasında bağırıp çağıran, sözünde durmayan, vefasız, kuvvetli, hileci mel’un bir düşmanla tabir olunur. Domuz rüyası yabancı uyruklu kadın dostluk veya arkadaşlık kurmak ile tabir edilir.

Rüyada Domuz öldürmek

Bir domuzu etkisiz kılıp öldüren düşmanından istediği şeyleri elde eder. Eğer öldürdüğü domuz besili ise; dini bozuk, kazancı kötü bir şahsa veya güçlü, kudretli bir Hristiyan kimseye işaret eder.

Rüyada Domuz Sürüsü görmek

Rüyada domuz sürüsü görmek; Bir yerde birçok domuz olup onları dağıtmaya korkarak koruduğunu gören kimse, domuz sürüsünü sadece görmek bir şey yapmamak, haram olan yollarla servet toplamak ve onları herkesten saklamak ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Dişi domuz görmek

Rüyada dişi domuz görmek; dişi bir domuz gören erkek bir şahıs, Yahudi bir kadınla yada yabancı uyruklu bir kadınla cinsi temasta bulunur. Dişi domuz; neslin çokluğuyla yorumlanır.

Rüyada Domuz sütü içmek

Rüyada Domuz sütü içtiğini görmek; malda veya akılda bir musibettir. Bir şahıs rüyasında bir domuz sütü içtiğini görmek; o şahıs güç ve kuvvet zayıflığı ve malda mülkte kayıp düşmanına mağlup olur denilmiştir.

Rüyada Domuza Binmek

Rüyada domuza binmek; Bir şahıs rüyada domuza bindiğini görse; o şahıs güç, kuvvet sahibi olur ve de düşmanına galip gelir. Domuza bindiğini gören kimse, düşmanına muzaffer olur. Bir domuza binip onu istediği gibi sevk ve idare ettiğini gören kimse, düşmanını yenerek onu hüsrana uğratıp perişan eder.

Rüyada Domuz Almak

Rüyada Domuz almak; Eline domuz kılı, kemiği, derisi geçen haram yollarla elde edilen hayırsız ve arkası olmayan servet elde eder.

Rüyada Domuzları gezerken görmek

Rüyada domuzları gezerken veya otlarken görmek; Domuzları bir yerden başka bir yere götürdüğünü gören kimsenin Dünya’da işleri yolunda gider. Domuzların dolaştığım gören kimse, bir zalime yaptığı yardımlarla eline geçen paradan do-layı sevinerek gezer.

Rüyada Domuz saldırısı görmek

Rüyada saldırısı görmek; kötülük, şiddet, hayret, dehşet, bir şeyden ümidini kesmek ve helal harama inanan için haram mal olarak yorumlanır. Rüyada görülen domuzdan rüya sahibine bir zarar gelmişse; o şahıs Hristiyanlardan şiddet görür.

Rüyada Domuz Avlamak

Rüyada Domuz avlamak; Bazı domuzları avladığını gören kimsenin eline birikmiş mal geçer. Rüyada domuz avı görmek, yağı, derisi, kılı haram maldır. Avlayan kimse haram şeylere karşı dikkat etmelidir.

Rüyada Domuza Ateş etmek

Rüyada domuza ateş etmek; düşmana galip gelmek ve istediğine kavuşmak demektir. Yine Bir kimse rüyasında domuza ateş ettiğini görse; güçlü, nüfuzlu bir kimse sayesinde itibarlı bir şahıs olur.

Rüyada Domuz Saldırması görmek

Rüyada Domuz saldırısı görmek; Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: rüyayı gören kimse, Dünya’da şerefi ve değeri yükselir.

Rüyada Domuz Heykeli görmek

Rüyada domuz heykeli görmek; sıkıntı ve hüzne işaret eder. Rüyada domuz heykeli almak ve sahip olduğunu görmek, haram mala ve israfa işaret eder.

Rüyada Hamile Domuz görmek

Rüyada hamile domuz görmek; Dişi domuzu hamile gören kimse, istediği şeyleri aslı bozuk bir kimseden temin ederek muradına erer.

Rüyada İnsanı Domuz şeklinde görmek

Rüyada İnsanı domuz gibi görmek; o kimse mal, mülk elde eder yada zenginleşir denilmiştir. Rüyada Kendisinin domuz olduğunu gören; alçalır ve horlanır. Fakat bununla beraber mala, ucuzluk ve bolluğa kavuşur.

Rüyada Domuz Başı görmek

Rüyada Domuz başı görmek; tüccar ise ve bir işin sonucunu bekliyorsa istediği şekilde sonuca zahmetli de olsa ulaşır ve kazanç, kar elde eder.

Rüyada Domuz Çiftliği görmek

Rüyada Domuz Çiftliği görmek; büyük bir serveti ve mal, mülk varlığı olan bir kişiden zerre kadar iyilik, yardım ve ilgi görmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Domuz Isırması görmek

Rüyada Domuz ısırması görmek; rüyası zorluk ve güçlük yaşamaya ve isteğine erişememek ile tabir edilir.

Rüyada Beyaz domuz görmek

Rüyada Beyaz domuz görmek; menfaat ve kazançlı işlere iyi dostluklara tabir edilir. Rüyada büyük veya küçük beyaz domuz görmek, büyük işler başarmak için gayret göstermeye işarettir.

Rüyada Siyah Domuz görmek

Rüyada siyah domuz görmek; hayır ile tabir edilmez. Rüyada siyah renkli domuz görmek, Kişi için bir dönüm noktası olduğu ve bu sebepten doğru kararlar verip doğru vede hak olan yolda ilerlemesi olması ile tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda eşimin ve abisinin yaban domuzlarından kaçtığını görüyorum. Rüyada yaban domuzu görmek ne anlama gelir? ( Halil ) dedi ki:

  EŞİM ABİSİNİN YANINDA OLDUĞUNU YABAN DOMUZLARI SÜRÜSÜNDEN KAÇTIKLARINI GÖRÜYOR

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Halil, tanımadığınız bir kimse ile dostluk kurmaya işarettir. Rüyada yaban domuzu görmek, yalancı sözünde durmayan ve sürekli etrafına zarar veren bir düşmana ve odan gelecek olan musibet ile yorumlanır.

 2. Rüyamda domuzdan korunduğu'mu gördüm. Rüyada domuz görmek ne anlama gelir? ( Kübra ) dedi ki:

  Rüyamda anneannemin evinde domuzdan korunmak için kapıları sıkıca kilitliyordum . Sonra köpeklerin de domuzlardan kaçtığını gördüm ve onları da eve alıyordum. En son bir köpek yavrusuyla beraber masumca duruyordu onları da eve alıyordum. Dayımın oğlu abla burada durmayalım diğer odaya gidelim diyordu . Diğer odanın kapısı kilitlenmiyordu ben kapıyı sıkıca tutuyordum . Bir hamle yapsa beni savuracağını biliyordum ama yinede kapının arkasında kapıyı tutmaya devam ediyordum .

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Kübra, Rüyada domuz görmek, hayır ile tabir edilmez, sevmediğiniz, hoşlanmadığınız ve görmek istemediniz kişilerle aynı ortamda bulunmaya, şansızlık ve kısmetsizlik olarak yorumlanır. Rüyada köpek görmek, gizli bir düşmanının olmasına ama ondan zarar gelmeyecek olmasına işaret eder.

 3. Rüyamda siyah bir domuz gördüm. Rüyada siyah domuz görmek ne anlama gelir? ( Hasan ) dedi ki:

  Merhaba, rüyamda simsiyah renkte dişleri sivri yaban domuzundan kaçıyorum ve ağaca çıkıyorum. agacın gövdesinde koala gibi asılı kalıyorum, zaman zaman da bu yaban domuzunun insan kılığında olduğunu gördüm, tüfekle vurdum ama canlandı, öldüremedim. neye yorumlayabiliriz?

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Hasan, Rüyada simsiyah domuz görmek, hayır ile tabir edilmez, sıkıntılı ve sancılı dönemler geçirecek olmaya deyim yerinde ise hayatının dönüm noktası olan bir karar vermesi gerektiğine, tüfekle vurduğunu görmek, kötü ahlaklı ve huyu iyi olmayan bir kimseden zarar görmeye yorumlanır.

 4. Rüyamda çok fazla siyah domuz ve baş parmağımı ısırdığını gördüm. Rüyada siyah domuz görmek manası nedir? ( Goncagül ) dedi ki:

  Merhaba rüyamda yaşadığım yeri bir sürü siyah domuzlar basıyor kaçmaya çalışırken bir tanesi baş parmağımı ısırıyor ne demek acaba.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Goncagül, rüyada siyah domuz görmek, hayır il tabir edilmez, zor ve meşakkatli bir dönemde olduğunuza sıkıntıların üst üste geleceği ve verilecek olan kararın doğru verilmesi gerektiğine, parmağınızı ısırması, zor ve güç olacak bir yolda ilerleyecek olmaya ve sıkıntı çekecek olmaya yorumlanır.

 5. Rüyamda domuzların saldırdığını gördüm. Rüyada domuz saldırması ne anlama gelir? ( Gürkan ) dedi ki:

  Merhaba ; Ben rüyamda birçok domuzun sağa sola koşuştuğunu ve insanlara saldırdığını hatta emin değilim ama bazılarını ısırdığını görüyorum. Bu domuzlar bana yaklaşmaya başladığında biri veya birkaçı ben hemen başka yere koşuyorum. Fakat her defasında domuz yaklaştığından başka başka … Bu yüzden devamlı sağa sola koşmak zorunda kalıyorum. Ve artık çok yorulduğumu hissediyorum. Sanırım en son uyanmadan yorgunluktan artık kaçamayacağımı hisseder gibiyim ama hiç bir domuzun saldırısına uğramıyorum. Renkleri kahve siyah olarak bu iki rengin karışımı idi. Ve hem büyük olanları hem de küçük olanları vardı. İnsanlar devamlı kaçışıyordu. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Gürkan, Rüyada domuz görmek, sevmediği ve hoşlanmadığı kimselerle aynı ortamda bulunmaya, rüyada domuzların saldırması, sıkıntılarından kurtulmaya borcu var ise borcundan kurtulmaya ve maddi olarak refaha kavuşma ile yorumlanır.

 6. elif dedi ki:

  Merhabalar. Ruyamda ormanlik bir alandayiz yanimda babamda var adim atamiyorum koca orman domuz yavrulariyla dolu uzerime cikmaya calisiyolar. Daha sonra buyuk domuzlar gelip kovalamaya calisiyor bizi ve babam kurtariyor beni ama sayilari o kadar fazlaydi ki tarifi yok berbat bir ruyaydi yorumlar misiniz acaba?

 7. Oktay dedi ki:

  Ruyamda bir domuz tarlada kacarken kaziga bagli bir at onu suruyor tabi bunu farkeden domuz geri dönüyor ati oldurmek uzereyken atin sahibi domuzu boynundan vuruyor ve orda can cekisiyor sonrasini bilmiyorum ( not domuz beyazdi ve bu olaylari baya kalabalik bir grupla izliyordum sadece bir kacini taniyordum bu gruptan ve en son domuz can cekisirken onu cok yakindan goruyordum)

 8. Ayça: Rüyada 2 Tane Domuz Görmek ? dedi ki:

  Rüyamda cafe gibi bir yere girerken bahçesinin sağ tarafında çit alanı içinde 2 tane domuz gördüm. Rüyada domuz görmek ne demektir?

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Rüyanız hayrolsun 2 adet farklı karakterde düşman ve uğrayacağınız maddi zarar ve kaybedeceğiniz bir dostluk ilişkisini ifade eder.

 9. medine dedi ki:

  Merhaba ben ruyamda bi arsa da öldürmüs oldugum domuzlarin kalplarini dallara asiyodum ama cok fazla domuz vardi anlami nedir ?

 10. Caner dedi ki:

  Merhabalar,
  Ruyamda ustume domuz kosarken gordum, sonra bir anda yok oldu, bu ruyayi yorumlarsaniz cok sevinirim

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor. Bağlama büyüsü yaptırmak için iletişim kurabilirsiniz.