Rüyada “Demir Kapı” Görmek

Demir Kapı
Rüyada Demir Kapı Görmek şans ve kısmet kapılarının açılmasına işaret eder. Rüyada demir kapıyı açık görmek muradına ermek, kapalı görmek olumsuzdur.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Demir Kapı Görmek

Rüyada demir kapı görmek rızık ve kısmettir. Demir kapıdan içeri girmek şans açıklığına ve kısmetin artmasına tabir edilir. Rüyada demir kapıyı kapalı görmek kısmet kapalılığı demektir. Rüyada demir kapıyı kilitli görmek işlerinin kısa bir süre bağlı ve kapalı olmasına tabir olunur.

Rüyada Demir Kapı Açmak

Rüyada demir kapıyı açmak; rızkın ve kısmetin talihin bahtın açılmasına umduğuna kavuşmaya tabir edilir. Rüyada açık demir kapı görmek bekar için evlilik evli kimse için ise taşınma demektir.

Rüyada Demir Kapıyı Anahtar ile açmak

Rüyada Anahtar ile demir kapı açmak; zor bir işte başarı sağlamaya ve umduğundan kolay bir şekilde kazanç sağlayacağı bir işe delalet eder.

Rüyada Demir Kapıyı Kapalı Görmek

Rüyada Kapalı demir kapı görmek; beklediği bir işin zor gerçekleşmesine umduğu gibi işlerin gerçekleşmeyeceğine tabir edilir. Bu rüyayı görenin nasibi bağladır derler.

Rüyada Eski ve Paslı Demir Kapı Görmek

Rüyada Paslı demir kapı görmek; sıkıntılı bir döneme girmeye ve geçmişte kalan borçlarının iyice birikmesine ve kısa bir dönem üzüntü yaşamaya delalet eder.

Rüyada Demirden Saray Kapısı Görmek

Rüyada Demir saray kapısı görmek; bekar için evlilik demektir. Evli bir kimse rüyasında demirden saray kapısı görse umduğuna ve hayal ettiği mala ve kazanca kavuşur denilmiştir.

Rüyada Kilitli Demir Kapı Görmek

Rüyada Demir kapıyı kilitli görmek; bir dönem işlerin durgun olmasına ve aile içi darlık ve sıkıntı yaşayacağı ve daha temkinli olması gerektiği bir döneme delalet eder.

Rüyada Demir Parmaklı Kapı Görmek

Rüyada Demir parmaklı kapı görmek; sır saklayan kimse ile tabir edilir. Rüyada demir parmaklı kapı gören için sır tutan ve büyük bir iş yerinin kasasını veya hesabını tutan kimseye delalet eder.

Rüyada Demir Kapı Kapamak 

Rüyada Demir kapıyı kapalı görmek; rüya sahibinden saklanan bir şeye yada gizli bir malın ortaya çıkmasına tabir edilir. Rüyada Demir kapının kapandığını görmek; üzüntülü bir haber demektir.

Rüyada Demir Kapı Kırmak

Rüyada Demir Kapı kırmak şansız ve kısmetsiz bir adamın şansının ve kısmetinin açılmasına, talihinin bahtının güzel olacağı bir kıza yada bekar için yeni bir kimse ile birliktelik kurmaya yorumlanır.

Rüyada Demir Kapı görmek Psikolojik anlamı 

Rüyada Demir kapı görmenin bir çok psikolojik anlamı ve tabiri olabilir kısaca bunlardan bazıları şöyledir. Demir kapı rüyası başarıyı ve sabrı ve azmi temsil eder. Demir kapı açıksa şansın ve kısmetin bollaşması ve artması demektir. Demir rüyası için ayrıca bu sayfamıza bakabilirsiniz. Rüyada Demir görmek güç ve kuvvet ile temsil edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Yeliz: Rüyada demir kapıyı kilitli görmek nedir? dedi ki:

  Rüyamda oğluyla büyük bir kapalı bir işletme den geçtim ama kapı demir kapı kilit liydi sonra oğlumun elinden tutup geri döndüm pantolon gördüm ona büyük dedim uyandım

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Rüyada demir kapı görmek, akıbet ve nesil anlamına da gelir kapıdan geçmek evladınızın akıbetinin hayrına delalet eder. Rüyanız hayırlara vesile olsun. Rüyada demir kapıdan geçmek ve kapıdan çıkmak pantolon görmek gibi ifadeler sizin bir başka halden bir başka hale iyi yönde değişmeniz anlamına gelir.

 2. Nuray dedi ki:

  Rüyamda demir kapı görüyordum ve snra tanımadğm bir adam glrk demir kapıyı halden hale soktu ilköncelikle kapının rengini değiştirdi snra kapının tamirini yaptı ve kapı birden çalışma masası haline geldi bilmiyorum çok değişik rüyamın yorumunu yapabilirmisiniz?

 3. İsim vermek istemiyorum dedi ki:

  Bn dün rüyamın yorumunu yapılmasını istemiştim ama şuan gözükmüyor bile lütfen rüyamn yorumunu yapabilirmisiniz? ?

 4. ayşegül dedi ki:

  rüyamda parmaklıklı demir kapı ama ortadaki demirler kırılmş yok sadece kenardak,ler kalmş içerde rahmetli babam diri olarak diyorki hırsızlar kapıyı yoklamş okadar acaba anlamı nedir teşekkürler

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca