Rüyada “Demir” Görmek

Demir
Rüyada Demir Görmek çok mal ve servet kazanmaya ve kuvvet ile temsil edilir. Rüyada Demir aldığını görmek acizlikten kurtulmaktır. Demir rüyası tabiri.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA DEMİR GÖRMEK: Rüyada demir görmek; mal, servete ve kuvvete işarettir. Demiri aldığını gören kimse için de zayıflıktan ve acizlikten sonra yi­ne kuvvette işarettir.

Rüyada Demir Almak

Rüyada elinde demir tutmak bir işte başarı ve zafer kazanmaya tabir edilir. Rüyada bir kimseden demir aldığını görmek; destek görmeye ve borçlardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Demir Atmak

Rüyada demir atmak elinde bir demir parçası varken onu attığını görmek; elinden çıkacak bir mala yada iş değişikliğine yorumlanır.

Rüyada Demir Merdiven Görmek

Rüyada demir merdiven görmek başarıya makam ve mevkiye işlerde yükselmeye kazanç ve kar sağlayacağı bir işe yatırım yapmaya delalettir.

Rüyada Demir Kaşık Görmek

Rüyada Demir kaşık görmek bol kazanç, ganimet ve kuvvet demektir. Rüyada demir kaşık ile yemek yemek zenginliğe ve çok çalışıp mal ve para kazanmaya tabir edilir.

Rüyada Demiri Yumuşamış Görmek

Rüyada yumuşak demir görmek; Kendisi için demirin yumuşadığını görmek, rüyayı gören kimsenin rahata kavuşacağına işarettir.

Rüyada Demir Sopa Görmek

Rüyada demir sopa görmek kazanç ve başarı elde edeceği işe delalet eder. Rüyada demirden yapılan bazı şeyler görmek, insanlar için makama ve servete işarettir.

Rüyada Demir Yemek

Rüyada Demir yediğini görmek, rüya gören kimsenin her yerde başarıya ulaşacağına işarettir. Rüyada demir yemek başladığı işte başarı ve kazanç elde etmek demektir.

Rüyada Demir Birikimi Görmek

Rüyada bir yere biriktirilmiş demir, kalay ve tunç gibi şeylere rastladığını görmek, rüyâ gören kimsenin Dünyaya ait eşyadan hayra ve bir kadından arzu ettiği şeye erişir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca