Rüyada “Dedikodu Yapmak” Görmek

Dedikodu Yapmak
Rüyada Dedikodu Yapmak; zarara uğramaya, Dedikodu yaptığını görmek, boş söze, Rüyada dedikodu yapmak; umduğuna kavuşamamak demektir.

RÜYADA DEDİKODU YAPMAK: Dedikodu yaptığını görmek; beklenmeyen bir zarara uğramaya, Rüyada dedikodu yapmak; hayal ettiği bir şeye ulaşamayan kimseye, Rüyada Söylenti duymak; ziyan olan vakte ve boşa sarf edilen söze işaret eder.

Rüyada Dedikodu Yapıldığını Görmek

Rüyada Dedikodu Yapıldığını görmek; rüya sahibinin kendisi için dedikodu yapılıyorsa, yapan kişiler tanıdık ise o kimselerin sıkıntıya düşmesine, eğer rüya sahibi kendisi ve diğer yanındaki kişilerinde dedikodu yapıldığını görmek, fenalığa ve haksızlığa uğramak demektir.

Rüyada Dedikodu Yapılması

Rüyada dedikodu yapılması, şans ve kısmetin kapanmasına haksız yere eleştirilmeye ve bir konudan dolayı zarara uğramaya ve zayi olacak maddi gidere işaret eder.

Rüyada Dedikodu Yaptığını Görmek

Rüyada Dedikodu yapıldığını görmek; yapan kişilerin halinin ve akıbetin zorluğuna ve haksız yere kazanılan bir şöhrete ve şans eseri galip olunan bir zafere delalet eder.

Rüyada Dedikodu Duymak

Rüyada Dedikodu Duymak; yaptığı iyiliklerin karşılığını göremeyeceğine dair işarettir. Rüyada Dedikodu görmek; amacından uzaklaşan kimseye, Dedikodu yapmak boş yere harcanan zamana delalet eder.

Rüyada Kötülemek

Rüyada Kötülemek ve kötülendiğini görmek; sizi eleştiren ve çekemeyen kimselere, çevrenizde kıskanılmaya ve bazende hayatında eksik olunan bir şeyin tamamlanması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Söylenti Görmek

Rüyada Söylenti Görmek; Arkadaşının veya kendisi hakkında bir söylenti olması, bir başkası hakkında dedikodu yaptığını görmek ile aynı yorumlanır. Bu rüyada ve o mekandan herkesin hayır görmesine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Kınamak

Rüyada kınamak; Yaptığı şeylerin karşılığını alamayan kimseye işaret eder. Rüyada Dedikodu kınamak ve kınanmak, gıybet yapmak, günaha girmeye ve hataya düşmeye işaret eder.

Rüyada Kınanmak

Rüyada Birini kınamak ve eleştirmek; beğenmediği ve istemediği kimseyi kınamak; O kimseyi eleştiren onun akıbetine düşer denilmiştir. Rüyada bir yakınını kınamak o kimse gibi sıkıntı çekmek demektir.

Rüyada Birinin Gıybetini Etmek

Rüyada Gıybet Etmek; gıybet edilen kimse tanıdıksa o kimsenin bir hakkının yenmesine ve mağdur olmasına işaret eder. Rüyada gıybet etmek; zayıf ve basiretsiz kimseye, Rüyada İftiraya uğramak karmaşık bir durumun üstesinden gelmek demektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca