Rüyada “Dedikodu” Görmek

Dedikodu
Rüyada Dedikodu Görmek; yaptığı şeylerin karşılığını alamayan kimseye işaret eder. Rüyada Dedikodu yapmak ile alakalı tabirler ve İslami yorumlar
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA DEDİKODU: Rüyada bir kimsenin arkasından hoş olmayan sözler sarf ettiğini görmek; yaptığı iyiliklerin karşılığını göremeyeceğine dair işarettir. Rüyada Dedikodu görmek; amacından uzaklaşan kimseye, Dedikodu yapmak boş yere harcanan zamana delalet eder.

Rüyada Dedikodu Duymak

Rüyada Dedikodu duymak; bir kimsenin dedikodusunun yapıldığını duyan kişi istemediği bir şekilde bir konuya vakıf olur ve bu sebepten dolayı zarara uğrar denilmiştir.

Rüyada Dedikodu Yapmak

Rüyada Dedikodu yapmak; İslami kaynaklara göre, Rüyada dedikodu yaptığını görmek; Bir adam rüyada birinin dedikodusunu yaparsa görmek; dedikodu yapan kişi hangi konuda konuşmuşsa o ettiği konu hakkında kendisini kötü görür.

Rüyada Dedikodu Çıkması

Rüyada Dedikodu çıkması; hüzün ve zarar demektir. Tüccar için geçim sıkıntısına, evli kimse için hanede yaşanan bir karmaşaya ve hoş olmayan bir tartışmaya işaret eder.

Rüyada Dedikodusunun yapıldığını Görmek

Rüyada Dedikodunuzun yapıldığını duymak; sizi eleştiren çekemeyen kimselere, çevrenizde kıskanılmaya ve bazende hayatında eksik olunan bir şeyin tamamlanması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Arkadaşının Dedikodu Yaptığını Görmek

Rüyada Arkadaşının kendisi veya bir başkası hakkında dedikodu yaptığını görmek; o mekandan herkesin hayır görmesine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Gıybet Etmek

Rüyada Gıybet etmek; Rüyada Dedikodu yapmak ile aynı yorumlanır. yaptığı şeylerin karşılığını alamayan kimseye işaret eder. Rüyada Dedikodu, gıybet yapmak, günaha girmeye ve hataya düşmeye işaret eder.

Rüyada İftira Atmak

Rüyada İftira Atmak; iftiraya uğrayan kimse tanıdıksa o kimsenin bir hakkının yenmesine ve mağdur olmasına işaret eder. Rüyada İftira atmak; zayıf ve basiretsiz kimseye, Rüyada İftiraya uğramak karmaşık bir durumun üstesinden gelmek demektir.

Rüyada Birini Eleştirmek

Rüyada Birini eleştirmek; beğenmediği kimseyi eleştiren kimse onun akıbetine düşer denilmiştir. Rüyada bir yakınını eleştirmek o kimse gibi sıkıntı çekmek demektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca