Rüyada “Dans” Görmek

Dans
Rüyada Dans ettiğini görmek; yalnız başına dans etmek, hayır ve refah sevinç demektir. Rüyada Biriyle dans etmek düşünce ve endişe demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA DANS: Bir kimse rüyada kendi evinde yalnız başına dans ettiğini görse; ferahlanır ve rahatlar. Hasta bir kimse rüyada dans ettiğini görse; ızdırabı artar.

İslami Tabirleri: Dans rüyada görmek; Çocuğun rüyada dans etmesi makbul değildir. Onun kekeme olmasından korkulur. Hapis bir kimsenin dans ettiğini görmesi; hapisten kurtulmasına işarettir.

Diyanet Tabirleri: Rüyada Dans Ettiğini görmek; Bir başka tabire göre rüyada dans musibet, hastalık ve alçaklıkla yorumlanır. Bazı rüya tabircileri demişlerdir ki; dans bazen alay edilip horlanma ile tevil edilir.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Dans Rüyası kendi başına yapılırsa tek ve yalnız olursa hayırdır. Bir kimse rü­yâda dans ettiğini görse bir musibete uğrar. Veya hasta olur. Ya da halk arasında kıymet ve itibarı düşerek işi rezalete varır.

Rüyada Tanımadığı Biriyle Dans Etmek

Meşhur bir adamın karşısında dans ettiğini görmek; o kimseyle alay etmeye delâlet eder. Kendi karşısında bir grup ve toplum insanın dans ettiklerini görmek; halkın alay etmesine maruz kalmaya işarettir.

Rüyada Dans Kursu Görmek

Rüyada dans kursuna gitmek; yeni gelişmelere açık olmak ve yeni arkadaşlıklar kurmak demektir. Rüyada Dans etmeyi bilmeyen biri, Rüyada Dans etmek görse; bir işte başarı sağlar ve bazende boş bir iş ile zaman kaybeder denilmiştir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. handan dedi ki:

    ruyamda dans etmeyi ogreniyordum latin danslari ogreniyordum ve tanimadigim kisiyle dans ediyordum bide ruyamda dans etmeyi gordum

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca