Rüyada “Dans Etmek” Görmek

Dans Etmek
Rüyada Dans Etmek Görmek; Dans rüyası, fayda görmediği bir konuda ısrar etmek demektir. Rüyada Dans etmek; çirkin iş yapmak demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA DANS ETMEK: Rüyada bir ritme uyarak oynamak büyük bir felaket, hastalık, demektir. Rüyada Dans etmek; ayıp ve çirkin iş yapmak şeklinde tabir olunur. Rüyada Dans ettiğini görmek; fayda sağlamayacak bir iş ile meşgul olmak anlamına gelir.

Rüyada Eşiyle Dans Etmek

Câferi Sâdık (r.a.) demiştir ki: Rüyada Eş ile oynamak; Oyun oynama rüyası üç türlü tabir olunur: Üzüntü ve keder, bela ve büyük bir felaket, değerin düşmesi ve alçaklık ile tabir olunur.

Rüyada Dans Ettiğini Görmek

Bazı rüya tabiri alimlerine göre: Oyun bazen alay etmekle tabir edilir. Bir kimse Rüyada oynadığını görse bir büyük bir felakete uğrar, veya hasta olur denilmiştir.

Rüyada Oynamak Dans etmek

Dans rüyası elem ve sıkıntı verici bir hadise yaşamak ile tabir edilir. Rüyada Dans etmek; zahmet çekmek ve endişe duymak demektir. Dans rüyada görmek; insanlar arasında değeri ve saygınlığı kalmaz ve işi rezalete varır.

Rüyada Dans Eden Görmek

Rüyada Dans Eden görmek; Tanıdığı bir kimsenin karşısında oynadığını görmek, o kimse ile alay etmeye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Biriyle Dans Etmek

Rüyada Biriyle Dans Etmek Görmek; Dans rüyası, fayda görmediği bir konuda ısrar etmek demektir. Rüyada Dans etmek; çirkin iş yapmak demektir.

Rüyada Sevgili ile Dans Etmek

Rüyada Sevgili ile dans etmek ve oynamak;  Dans oynadığını görmek, halkın alayına maruz kalmaya tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca