Rüyada “Cünüp Olmak” Görmek

Cünüp Olmak
Rüyada Cünüp olmak tabiri, Rüyada Cünüplük elem ve tasaya ve bazende büyük sıkıntılara işaret eder. Rüyada Cünüp olmak tabirleri ve yorumları.

RÜYADA CÜNÜPLÜK: Rüyada cünup olmak cenabet rüyasıyla aynı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada Cünüp halinde kendini gören kişi sıkıntıya düşer ve aynı zamanda çevresi tarafından destek göremeyen yalnız kimseye delalet eder.

Rüyada Cünüp Kadın Görmek

Rüyada Cünüp kadın görmek, çaba gösteren kimseye ve bu kimsenin verdiği çabaların boşa çıkmasına ve insanlar arasında sevilirken birden sevimsiz düşeceği bir durumlara maruz kalmaya işaret eder. Rüyada Cenabet olmak ile alakalı daha geniş kapsamlı yorumlar ve tabirler için “Rüyada Cenabet olmak” ile ilgili tabirleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada Cünüp Olduğunu Görmek

Çok bildiği bir işte başarı sağlamamaya işarettir. Bazı tabirciler derki, Rüyada Cünüp olduğunu görmek; idealleri olanlar için maksadından uzaklaşmaya ve tahsil gören için tahsil hayatının bitmesine ve bazende bu kimsenin bir boşluğa düşeceğine işaret eder.

Rüyada Cünüplük Halinde olmak

Rüyada cünüp olmadığı halde kendini cünup hissetmek istemeden bir kişiyle tartışma yaşayacağına evli kimse için eşiyle, bekar kimse için iş yeriyle ilgili bir sorun yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Cünüp Namaz Kılmak

Rüyada Cünup namaz kılmak, dinden uzaklaşmaya ve bazen günah olduğunu bildiği işlerde ısrar etmeye ve bilerek, bilmeyerek günaha düşmeye işaret eder. Rüyada Cünup olmak, borçlanmaya ve zorluklar içinde çalışmaya ve işlerinde çok fazla gayret göstereceği günlere işaret eder.

Rüyada Cünüp Camiye Girmek

Rüyada Cünup camiye girmek, dine aykırı tutumlar sergileyerek çevresinde insanları zor duruma sokan kişinin olduğuna ve bazende namaz kılan kişinin namazı boş yere terk etmesine ve tövbe etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Cünüplükten Kurtulmak

Rüyada Cünüplükten kurtulmak için boy abdesti almak, hayırlara vesiledir. Rüyada Cünüpken boy abdesti almak tabiri, Gusül abdesti aldığını gören kişi; bekar ise evlenir evli ise evinde bereketi artar, eşiyle arası bozuk ise düzelir. Rüyada cünüplük halinde iken gusül abdesti aldığını görmek, borçlarından ve sıkıntıların kurtulacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Rüyamda cünup olduğumu gördüm. Rüyada cünup olmak ne anlama gelir? ( Ferhat ) dedi ki:

    Rüyamda tayf şehrindeyim peygamber efendimizi gezdiği yerleri gezecektik cenabetim o sırada bir mescide giriyoruz mescit iki katlı mescitte yemek hane var her kez yemek yerken bende gusul abdesti almak için banyoya girdim ve öyle uyandım

    1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

      Merhaba Ferhat, Rüyada cünup olduğunu görmek, bazı sıkıntı ve sorunlar yaşamaya iş hayatında sıkıntı yaşamaya veya bir anda boşluğa düşmeye yorumlanır.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca