Rüyada “Cenabet Olmak” Görmek

Cenabet Olmak
Rüyada Cenabet Olmak tabiri, Rüyada Cenabet olduğunu görmek ve bir iş yapmak, başarısızlığa, işarettir. Rüyada Cünüplük ile alakalı tabirler ve yorumlar.

RUYADA CENABET: Bir kimse rüyada cünup olduğunu görse; o kimsenin abdestsiz olarak bir ihtiyacının giderilmesi için çalışacağına, cünüp ola­rak namaz kıldığını görse; ibadet için yolculuğa çıkacağına işarettir, demişlerdir. Bazıları da o kimsenin dini bozuk olur, demişlerdir.

Rüyada Cenabet olduğunu görmek

Rüyada Cenabet olduğunu görmek, istemeden haksızlığa uğramaya veya bir kimseden alacağı varsa almasının zorlaşmasına tabir edilir. Rüyada Cenabet olduğunu görmek, rüya sahibinin bu durumdayken yaptıklarıyla rüyası yorumlanır.

Rüyada Cenabet Gezmek

Rüyada cenabet gezmek ve cenabet dolaşmak, çevresinde pek hoş olmayan davranışları olan kimseye ve insanların kendisine karşı irdeleyici bakışlarına maruz kalmaya tabir edilir.

Rüyada İstemeden Cenabet olmak

Rüyada istemeden cenabet olmak, eline geçeceği bir miktar paraya ve bu parayı hemen harcayacağına tabir edilir. Rüyada Cenabet olmak tabiri, abdestsiz halindeyken giderdiği ihtiyaçlara göre yorumlanır, eğer iyi ihtiyaçlar gideriyorsa kişi bunlardan uzaklaşır, eğer fena ihtiyaç halinde görürse, uzun süre yalnız kalmaya tabir edilir.

Rüyada Cenabet Namaz Kılmak

Rüyada Cenabet namaz kıldığını görmek, dinden uzaklaşmaya ve günaha düşmeye dine göre yaşamaktan uzaklaşmaya tabir edilir. Rüyada Cünüp namaz kılmak elem ve tasaya düşündürücü durumlara maruz kalmaya işaret eder.

Rüyada Cenabet Camiye Girmek

Rüyada Cenabet camiye girmek, dine yönelik ahlaki davranışlarının değişmesine ve bazen olmadık şeylere mantığı ile baktığına delalet eder.

Rüyada Cenabet olup Abdest Almak

Rüyada Cenabet olup abdest aldığını görmek, boy abdesti alan kimse günahlarından arınır, işlemiş olduğu günahlarına tövbe eder ve günahlarının bağışlandığını hissettiren bir huzur kendisini sarar sarmalar.

Rüyada Sürekli Cenabet hali görmek

Rüyada Sürekli Cenabet olmak ve cenabet halinde kendisini görmek, kişinin tövbe etmesine ve doğruluğa yönelmesine bekar için kısa süre içinde evleneceğine, evli için ailesini ihmal ettiğine delalet eder.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Halil dedi ki:

    Uyandiğimda küçük bi nokta şeklinde iç elbisemde ıslaklık gördüm kusul almam gerekirmi

  2. masum dedi ki:

    rüyamda cenabet olarak türbeye girdim iki tane yeşil örtülü sanduka arasında dua ettim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca