Rüyada “Cilt Hastalığı” Görmek

Cilt Hastalığı
Rüyada Cilt Hastalığı Görmek halk içinde şeref ve itibar, kariyer, makam eksilmesine işarettir. Rüyada Cilt Hastalığı Görmek ile alakalı tabirler.

RÜYADA CİLT HASTALIĞI: Rüyada Çiçek çıkardığını görmek, halk içinde şeref ve itibar, kariyer, makam ve mevkisinin, güzellik ve değerinin eksilmesine tabir edilip, yorumlanır.

İslami Tabiri: Rüyada Cilt hastalıkları arasında en sık görülen Çiçek hastalığıdır. Bu hastalığın hasıl olduğunu görmek, elem ve tasaya ve insanlar arasında hor görülmeye işaret eder. Bu hastalığın hiçbir eseri kalmaması ise, ayrılanlar için sevdiğinin pişman olup geri döneceğine yorumlanıp tabir edilir.

Diyanet Yorumu: Rüyasında kendi cildinin derisinin, hastalandığını görmek; hüzne ve kedere delalet eder. İnsanlar arasında itibarın azalmasına ve saygınlığının gideceği bir işe yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada Cilt Hastalıklarından hangisi olursa olsun bunlardan birine maruz kaldığını görmek, ani bir sorun ve maddi kayıp yaşayacağına ve tartışmaya düşeceğine, Rüyada Cilt Hastalığı görmek ile aynı şekilde genel olarak böyle rüyanız yorumlanır.

Rüyada Çiçek Hastalığı Görmek

Çiçek hastalığının sık ve seyrek olması eksikliğin derecesine tabir edilip, yorumlanır. Yüzde ve sair azada çiçek hastalığının iz bırakması kötü şöhretinin hayat boyunca devam edeceğine, izlerinin yavaş yavaş kaybolması ise, sonradan itibari ve şerefine tekrar kavuşacağına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Kızamık Çıkarmak

Kızamık çıkardığını görmek, kötü bir işe başlayıp ondan dolayı yüzünün kızaracağına, bu hastalıktan şifâ bulduğunu görmek, de o kötü işten geri dönerek halk arasında isminin ve şöhretinin düzeleceğine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Kızıl Hastalığı

Kızıl hastalığı da bu şekilde tabir olunur. İstemediği bir işe zorla başlayıp ondan dolayı yüzünün kızaracağına, eğer bu hastalıktan şifâ bulduğunu görmek, de o kötü işten geri dönerek halk arasında isminin ve şöhretinin düzeleceğine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Egzama Hastalığı Görmek

Egzama ve emsali cilt hastalıklarına tutulduğunu görmek, eline haram mal geçmekle tabir olunur. Bu hastalığa düşen birilerini görmek o kimselerin sıkıntıya düştüğüne işaret eder. Rüyada Cilt görmek ile alakalı tüm tabirleri okumak için, Rüyada Cilt Görmek rüya yorumu analizi sayfasını görmenizi’de tavsiye ederiz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca