Rüyada “Cilt” Görmek

Cilt
Rüyada Cilt Görmek tabiri, vücudunu ve cildini sağlam ve güzel görmek hayatının iyi olmasına işaret eder. Rüyada Cilt Görmek ile alakalı tabirler

RÜYADA CİLT:  Rüyada Deri ve Ten görmek tabiri,  güzellik ve esenliktir. Rüyada cilt görmek, vücudunu ve cildini sağlam ve güzel görmek; rüya sahibinin din ve Dünyasının iyi olmasına işarettir. Derisinin yüzüldüğünü gören kimse; hasta ise ölür.  Sıhhatli ise fakirleşir ve rezil rüsva olur.

İslami Tabiri: Rüyada cilt görmenin görülme şekline bir çok tabiri vardır, temiz ve sağlıklı güzel cildi olduğunu gören sağlık ve sıhhat bulur. Eğer bir haceti varsa kolayca hallolur birinden bir şey istersen kolayca yerine gelir.

Diyanet Yorumu: Cilt rüyası için diyanet görüşlerine göre; Rüyada cilt temizliği kişinin dünyasının güzelliğine ve akıbetinin hayrına işaret eder. Cildini yara, bere içinde görmek veya lekeli görmek, hastalığa ve üzüntüye delalet eder.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada Cildini güzel görmek, din ve dünyanın güzelleşmesine ve ömrünün uzamasına delalet eder. Rüyada Cilt görmek tabiri, cildini hastalıklı ve kırışık görmek hastalık ve sıkıntı demektir.

Rüyada Cilt Dökülmesi

Rüyada cilt döküntüsü görmek tabiri, cildinin dökülmesi elem ve tasaya ve bazı tabircilere göre yeni bir şey için adıma atmaya ve ağır tempoda çalışmaya işaret eder. Rüyada Deri ve ten cilt dökülmesi hakkında yorumları okudunuz.

Rüyada Ciltte Lekeler Görmek

Rüyada Ciltte lekeler görmek tabiri, Rüya sahibinin cildinde hafif lekeler olursa bu kimsenin geniş rızklı bir çocuğu olur ve kendisi de bu çocuk sayesinde güzel bir geçim içerisinde olur.  Rüyada Deri ve Tenin de lekeler görmek, işlerin zayıflamasına ve fazla düşünceye işaret eder.

Rüyada Cilt Bakımı Yaptırmak

Rüyada Cilt Bakımı Yaptırmak tabiri, Bazı tabircilere göre cilt, sabra ve işlerdeki güçlüğe metanet ve cesaret göstermeye işarettir. Rüyada Cilt Bakımı yaptırmak  hayıra, rahata ve hastalıktan kurtulmaya delâlet eder.

Rüyada Cilt Soyulması

Rüyada Cildinin soyulduğunu ve altından yeni ve canlı bir cilt görmek, kişinin hayatında büyük değişiklikler olacağına ve bazı tabircilerin görüşüne göre yeni bir işe başlamaya, bekar için evlenmek demektir.

Rüyada Ciltte Sivilce Görmek

Rüyada Ciltte Sivilce Görmek tabiri, rüya sahibinin hayatında ummadığı anda bazı sorunlar çıkmasına ve birden her şey istemediği gibi bir hal alacağına genel olarak bu şekilde olduğuna dair yorumlar yapılmaktadır.

Rüyada Cilt Doktoru Görmek

Rüyada Cilt Doktoru görmek tabiri, Rüya sahibi hasta ise şifa bulacağına kadın için varsa kadın hastalıklarına bir istidadı bundan şifa bulmasına, erkek için ise hayırlı bir iş anlaşması yapmaya işaret eder.

Rüyada Cilt Güzelliği Görmek

Rüyada Cilt görmek tabiri cildin güzelliği ile yorumlanır. Rüyada görülen deri ve cilt insan ve başkası için muhafaza ve korunmaktan ibarettir. Bazen da insanın cildi onun düşmanına ve kendisine söz getirip götüren dostuna işarettir.

Rüyada Cilt Hastalığı Görmek

Rüyada Cilt hastalığından münkariz olduğunu görmek, Cildinin Renginin kırmızılığı, bilgisizlikten, rütbe ve üzüntüden kurtuluştur. Bazı kimseler de rengin kırmızılığıyla beraber beyazlığı da olursa; rüya sahibi izzet ve yüceliğe erişir, dediler. Rengin sarılığı hastalıktır. Genel olarak cildin sarı olduğunu görmek hastalık ile tabir edilir.

Rüyada Cilt Yaraları Görmek

Rüyada Cilt yaraları görmek eğer kendi cildinde yaralar olduğunu görmüşse üzüleceği ve sıkılacağı bir haber alacağına, pişmanlık duymaya ve bazende utanç verici bir davranışta bulunmaya delalet eder.

Rüyada Cilt Temizlemek

Rüyada Cilt temizlemek tabiri, Rüya sahibi cilt temizliyor ise kendi cildini temizleyen kimse hayatına çeki düzen vermesi gerektiğine yorumlanır. Başkasının cildini temizleyen bir kimseye yardımda bulunur. Bir başkasının yabancı birinin cildini temizlediği görmek yeni dostluklara işaret eder.

Rüyada Cilt Kızarması Görmek

Rüyada Bedeninin ve yüzünün kızardığını gören kimsenin ızdırap ve üzüntüsü de uzun ve bundan kurtulması da uzak olur. Vücudunun demirden veya taştan olduğunu gören kimse ölür.

Rüyanızı Uzmanlar Yorumlasın

Rüyanızı bizimle paylaşın sizin adınıza, İslami kaynaklar ile ve Alim, Ulema görüşleriyle rüyalarınızı size özel yorumlayalım. İslami Rüya Tabirleri ile rüyalarınız anlam bulsun. Rüyanızı sayfamızın alt kısmındaki form üzerinden bize yazabilirsiniz. En kısa süre içinde bu sayfada rüyalarınız yorumlanacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Ozan dedi ki:

    Rüyamda yuzumun derisi soyulmuş kırmızı bi halde allahım beni böyle bırakma parça parça olsa derim yapissin dedim ve yüzüme deriler yapıştı mana nedir

  2. meryem dedi ki:

    rüyamda omuzum da ince derim kurumuş ve soyuluyor bende temizliyorum.sol omuzum ve cildim daha güzel gözüküyor.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca