Rüyada “Cami Görevlisi” Görmek

Cami Görevlisi
Rüyada Cami Görevlisi Görmek tabiri, Rüyada Cami görevlisi ve hizmetlisi görmek, İslam’a hizmete, hayır, iyiliğe, Camide çalışmak hayır ile tabir edilir.

RUYADA CAMİ GÖREVLİSİ: Bir kimse Rüyada kendisini bir mescit veya caminin işlerini yapanlardan olduğunu görse din ve itikada en güzel şekilde uymaya, İslam’a hizmete, hayır, iyilik, maddi menfaat ve yardım etmek için önündeki zorlukları aşmada başarılı olur.

İslami Tabiri: Mescidin diğer hizmetlilerini görmek veya kendisinin olmadığı halde bunlardan birisi olduğunu Rüyada görmek, hayır ve hasenata, dünyevi ve uhrevi nimetlere, dine ve İslam’a hâline göre hizmete işarettir.

Diyanet Yorumu: Bir cami görevlisi Rüyada başka bir görevlinin azlini görse kendisinin görevinden alınacağına veya sürgüne gönderileceğine, üzüntü ve kedere düşeceğine işarettir.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Rüyada Mescidin işlerini yöneten, beldenin hakimi ile tabir olunur. Rüyada Cami görevlisi görmek, mescit ve camiyi idare etmek topluma hizmettir, hakim de umum beldeyi idareye memurdur.

Rüyada Cami Yöneticisi Olduğunu Görmek

İbni Şirin (r.a.) demiştir ki:  Kendinin câmi yöneticisi olduğunu ve mescidin idaresini yürüttüğünü, yıkanıp temizlenmesine, silip süpürülmesine, tamir,bakım, onarım ve eksiklerinin giderilmesine nezaret ettiğini gören kimse, işin ehli ise, hakim olup halkın işlerini tanzim ve idare eder. Ehil değil ise, dinî hizmetleriyle sevaba mükafata kavuşur, Dünya da ve Âhirette huzuru elde eder.

Rüyada Cami Hizmetlisi olmak

Rüyada bir camide hizmet etmek, din üzerine çalışmaya ve her kes tarafından tanınmaya, sevilmeye ve işlerinde başarılı olmaya delalet eder. Rüyada camiye girmeyle ilgili tabirler için “Rüyada Camiye Gitmek” sayfasına bakınız ve İslami kaynağından rüyada camiye gitmenin faziletini ve yorumunu öğrenin.

Rüyada Camide Çalışmak

Rüyada camide çalışmak, tüccar için işinde başarılı olacağına ve ticaretinin artacağına yorumlanır. Rüyada camide çalışmak, hayır işler ile ilgilenen kişiyle yorumlanır.

Rüyada Cami hakkında yorumlar

Rüyada cami gördüm diyenler için alakalı tabirleri merak ediyorsanız, bu sayfamıza bakabilirsiniz “Rüyada Cami görmek” İslami Kaynağından rüyalarınızı öğrenin.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca