Rüyada “Cami Avlusu” Görmek

Cami Avlusu
Rüyada Cami Avlusu Görmek tabiri, Cami Avlusu bereket ve hayırlı bir işe, işaret eder. Rüyada Cami Avlusu görmek ile alakalı tabirler ve yorumlar.

RÜYADA CAMİ AVLUSU: İbni Kesir ve Nâfl’ (r.a.) demişlerdir ki: Cami Avlusu gören kimse için vereceği fetvalardan halkın istifade etmesine, zenginse malının zekatını vermeye, eğer bekar ise, hayırlı evliliğe, eğer evli ise, evladı olacağına, sâlih ve zikir ehli olduğunun halk arasında yayılmasına işarettir.

Cami Avlusunda Abdest Almak

Rüyada Cami Avlusunda Abdest Almak, fakir ise, zengin olmaya veya mescide hizmet ederek ömrünü Allah’ı zikretmeye ve mescitteki göreve devam ederek yöneticilerle halkı kaynaştırıp onlara ibâdette de­lil, yönetimde yardımcı olmaya, kâfir ise, hidâyete ermeye, takvâ ehlin­de ise, şehit olarak vefat etmeye işaret eder.

Cami Avlusunda Oturmak

Rüyada Cami Avlusunda oturmak, din işleriyle ilgilenmek ve dine yönelmek ile tabir olunur. Rüyada Cami Avlusu görmek veya normal inşaat malzemeleriyle mescit veya câmi inşa ettiğini görmek, cennette kendi için küçük bir saray ya­pılmasına, binâ ve inşada kullanılmayacak şeylerle câmi yaptığını gör­mek, gösteriş için câmi yapıp günah işlemeye,  delalet eder.

Cami Avlusunu Süpürmek

Rüyada Cami Avlusu temizlemek, hayır ve berekete, işlerinin artmasına, iyi bir hizmette bulunacak bir işe delalet eder. Rüyada Cami Avlusu Süpürmek, işlerde başarıya ve hayra erişmeye işaret eder.

Cami veya Mescidin Bahçesinde olmak

Rüyada bir mescidin üzerine ça­tı veya kubbe yapıldığını görmek, yetim ve zayıfları himâye etmeye, evvelce bilmediği yeni bir mescitte olduğunu görmek, o sene hacca gidip din yolunda paralarını harcamaya, bir dükkânı mescide çevirdiğini görmek, helâl mal kazanmaya, bir mescidin dükkân olduğunu görmek, he­lal ve haramı birbirine karıştırmaya, veya iki hanımı olmaya yorumlanır.

Rüyada Cami hakkında yorumlar

Rüyada cami gördüm diyenler için alakalı tabirleri merak ediyorsanız, bu sayfamıza bakabilirsiniz “Rüyada Cami görmek” İslami Kaynağından rüyalarınızı öğrenin.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. melis dedi ki:

  Merhabalar. ben rüyamda kendimi cami avlusunda gördüm. erkek arkadaşım beni büyük Bahçeli bir caminin avlusuna bırakıyor bekle beni geleceğim diyordu ama gitti ve ben bekledim bekledim gelmedi o bahçede onu ararken uyandim. bana rüyamı yorumlar mısınız?

 2. Rüyamda caminin bahçesini yıkadığımı gördüm. Rüyada cami bahçesi yıkamak ne anlama gelir? ( Samet ) dedi ki:

  Rüyamda bir cami bahçesini yıkıyordum bunun ne anlama geldiğini açıklarmısınız ?

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Samet, rüyanız hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada cami bahçesi yıkamak, doğru yolda ilerleyen ve güzel şeyler için hizmet veren, yardıma muhtaç kimselerin yardımına koşan kimse ile yorumlanır.

 3. Sema Nur: Rüyada cami avlusunda olmak? dedi ki:

  Merhaba yabanci biri beni ruyasinda görmüş yani tanimadigim konusmatigim biri cami avlusundaymisim ve guluyormusum kişi boyle görmüş ne anlama gelir ?

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Rüyada cami avlusunda olduğunu görmek, bekar bir kimsenin ilim irfan sahibi olan bir kimse ile evlenip hayırlı evlat sahibi olmaya çevresinde saygınlık kazanmasına yorumlanır.

 4. yasemin dedi ki:

  merhaba
  rüyam da Van da bir Cami avlusun da yürüyormuşum.
  cami okadar güzel mis ki. avlusun da Balıklı Gole benzer bir de gol var mis.
  cami nin önüne gelince Duvar da ki süslemeler gözlermi buyuluyor.
  cami nin içi cook kalabalık olduğu için içeri sonra girmeyi planlıyorum.
  cami nin önünde duvar a oturuyorum. arkamda araçlar varmış- Ağaçlar aşağıdaymis.
  aslında grup halinde Cami yi restorasyon için gidiyoruz. grup içinde rahatsizligi olan bir erkek benden kaçıyormuş. bende onun peşinden gidip ona zararim olmayacanı anlatıyorum. benden kaçan kişinin burnunda kurumus kan izleri varmış. grup un yanına geliyoruz. Otururken O benden kaçan erkeğin bakışları beni rahatsız etmeye başlıyor.
  rüya benı çok etkiledi.
  2 ay önce sevgilim beni terk etti- Allah dan bize hayırlı ortak bir ömür yazsın diye dua ediyorum.
  birde memurluk için mülakatlara hazırlanıyorum.
  lütfen yorumlarınızı bekliyorum.
  teşekkürler. .

 5. vahap dedi ki:

  merhaba bi arkadaşım beni cami de abdest alırken caminin yıkıldıgını ve benim öldügümü görmüş ne anlama geliyor acaba

 6. Anonim dedi ki:

  Rüyamda cami avlusunda evim varmış

 7. Gölge dedi ki:

  Bir arkadaşım rüyasında beni yeşillikler içinde yüksek bir yerdeki cami avlusunda bisikletle dolaşırken görmüş. Ne anlama geldiğini yarumlarsanız memnun olurum. Selamlar, saygılar…

 8. Soner dedi ki:

  Rüyamda cami avlusundayım ama caminin avlusu beyaz renkli mıcırtaşlarla dolu bende onları kürekle kazarak define arıyorum biraz kazdıktan sonra kazdığım yer sert toprağa yada kaya gibi birşeye denk gelitor bende kazmayı bırakıyorum yanımdan tanımadığım bir adam geçiyor ama beni fark etmeden gidiyor
  Ne anlama geliyor acaba yorumlarınızı bekliyorum

 9. Feyza dedi ki:

  Merhaba . Benim rüyamda cami avlusunda bir adam bana iyilik ve kötülüklerimi gösterdi sağ tarafım insan ve hayvan dışkısıydi sol tarafıtarafım ise yeşil yolunmus otlar vardı bana diyor ki bak iyiliğin ne kadar çok bereketli diyor bende seviniyorum çığlık atıyorum mutluluktan lütfen rüyamg yorumlarmisinz

 10. alev dedi ki:

  rüyamda cami avlusunda bir tekke gördüm tekkenin içinde hastalar yatıyordu orada yemek yiyip su falan içiyorlardı namaz kılınıyordu çok kalabalıktı

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca