Rüyada “Beyaz Köpek” Görmek

Beyaz Köpek
Rüyada Beyaz Köpek Görmek tabiri, Beyaz köpek rüyası başarılı ve azimli kimse demektir. Rüyada Beyaz köpek görmek ile alakalı tabirler ve yorumlar

RÜYADA BEYAZ KÖPEK: Rüyada beyaz köpek yabancılar arasındaki düşmanımızdır. Beyaz köpek; tanımadığı başkasından düşmandır. Rüyasında beyaz köpek gören kişi iş hayatında çekemeyenlerin olduğuna ve işlerinde başarıya gideceğine ve iyi bir kazanç sağlayacağına işaret eder.

İslami Tabiri: Bazı tabircilerin yorumuna göre; Rüyada beyaz köpek gören kimse başarılı bir kimse olduğundan kıskanan ve çekemeyen çok olur denilmiştir.

Diyanet Yorumu: Rüyada beyaz köpeğe malik olmak tanımadığı çevresinde yeni düşmanlar edinmesine ve kendini açığa vermeye gizli düşmana işaret eder.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada köpeğin beyazını görmek, çevresinde rüya sahibine gizliden düşmanlık duyanların olduğunun alametidir. Ancak bu kimseler kendilerini açığa vermek istemezler gizlenirler.

Rüyada Beyaz Köpek Yavrusu Görmek

Rüyada Beyaz Yavru köpek görmek, düşmanlığı ve fenalığı olan kimselerin bu duygularından vazgeçmesine ve kötü art niyetlerinin günden güne azalmasına, bazı tabircilere göre; Rüyada beyaz köpek yavrusu görmek, yeni bir dostluğa da işaret eder.

Rüyada Beyaz Köpek Sevmek

Rüyada Beyaz köpek sevmek tabiri, Rüya sahibinin bir zarara uğramasını isteyen kişinin bu düşüncesinden vazgeçmesine ve düşmanın pişman olmasına, rüya sahibinin zarar görmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Köpek ısırması

Rüyada Beyaz Köpek ısırması görmek, bir dostu tarafından zarara uğratılmaya, kar edeceği bir işe girmeye ve karsız çıkmaya ve bazı tabircilere göre; Rüyada Beyaz köpek ısırması görmek ev hanımları için komşusu ile yada bir bayan arkadaşıyla tartışma yaşamasına, erkek için iş arkadaşlarıyla ilgili sorunlara delalet eder.

Rüyada Beyaz Köpek Kovalaması

Rüyada Beyaz Köpek kovalaması umduğuna kavuşamadan ertelenmesine veya sevdiğinden ayrılmaya ve uzaklaşmaya zarara uğrayacağı bir işten kurtulmaya ve bazende seyahate çıkmaya delalet eder.

Rüyada Beyaz Köpek Gezdirmek

Rüyada Beyaz Köpek gezdirmek şanslı ve kariyerli kimse ile tabir edilir, kafasına hiç bir şeyi takmayan kendi halinde eğlencesine ve sefasına düşkün bir kimse ile yorumlanır.

Rüyada Siyah Köpek Görmek 

Rüyada Siyah köpek görmek ile alakalı tabirleri okumak isterseniz rüya yorumuyla alakalı daha ayrıntılı analizlerin yapıldığı, Rüyada Siyah Köpek Görmek sayfasına bakmanızı öneririz.

Rüyada Beyaz Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada Beyaz Köpek sürüsü görmek, iş çevresinin genişlemesine ve dostlarının artmasına ve bazende grup halinde hareket edeceği bir işe ve sürekli hareket halinde olacağı hayırlı bir işe rüyanız tabir olunur.

Beyaz Süs Köpeği Görmek

Rüyada Beyaz Süs Köpeği Görmek tabiri, rüyada beyaz süs köpeği sevmek, bayan arkadaşlarının artmasına, süs köpeğinin havladığını duymak kendi ailesiyle bir ufak tartışma yaşayacağına delalet eder. Rüyada Beyaz Süs Köpeği görmek genel olarak hayra yorulur.

Beyaz Ev Köpeği Görmek

Rüyada Beyaz Ev Köpeği Görmek tabiri, rüya sahibi temiz ve güzel bir ev köpeği görse, yeni bir eve ve yeni bir işe tabir edilir. Rüyada Beyaz Ev köpeği görmek bekar için evlenmeye de işaret eder. Rüyada Beyaz köpek ev köpeğini sevmek evine gelen giden misafirin artmasına tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Zeynep Boyacı dedi ki:

  Burcu öğrenmek istiyorum

 2. Zeynep dedi ki:

  Koy evinde yegenlerimle birlikteyiz kar yagmis ve eritmeye başlamış sokakta 3kopek 2side yaz teki çok zayıf diğerleri iyiydi diğeri sarı renkli Köpeklerin yanından sorunsuz geciyordum

 3. Utku bulut dedi ki:

  Merhaba

  Rüyamda gece vakti yolda yürürken şirin bir beyaz yavru köpek önümden gidiyordu.Korkarakda olsa biraz kafasını sevdim, o yürümeye devam etti.Eve götürmekle götürmemek arasında kaldım o da bu sırada koşarak uzaklaştı.şimdiden teşekkürler

 4. B.u dedi ki:

  Merhaba sevdiğim bir kız var,annesini gördüğüm zaman selam verir hal hatır sorarım .Rüyamise sevdiğm kızın annesi ile benim yatağımın üstünde oturup konuştuğumu gördüm,ne konuştuğumu hatırlamıyorum..Tabirlerinizi bekliyorum teşekkürler.

 5. Kerım dedi ki:

  Ruyamda 2kopek vardı bırı sıyah dıgerı beyazdı.2sıde pesıme dusmustu.bıyerde sıyah olan bana saldırdı fakat benı ısıramadan elımdekı cısımı bogazına saplayıp oldurdum ama kan yoktu.beyaz olan uzaktan havlayıp durdu..

 6. Kaan dedi ki:

  Rüyamda 2 tane golden cinsi beyaz köpek vardi.evimin duvarlarindan aşan siyah ve koyu kahverengi köpekler ve 1 Boz ayı küçük. Köpeklere saldiriyordu.Bende onları koruyordum.anlamı. ne?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca