Rüyada “Beyaz Güvercin” Görmek

Beyaz Güvercin
Rüyada beyaz güvercin görmek bahtiyar ve dirlik içinde sürura alamettir. Rüyada görülen beyaz güvercin hayırlı haber ile istişare edilecek olaylara işarettir.

Rüyada beyaz güvercin görmek, çalışma hayatında gündemde olan projelerin gerçekleştirilmesi adına, yapılan üstün performanslı çalışmalar ile yorumlanır. Uzun süredir beklenen bir haberin hayır ile gelmesiyle birlikte, zorlu ve yorucu bir döneme girecek olan bu kimsenin, önündeki engellerin kalkmasına ve iş hayatındaki kariyerinin bir anda zirveye çıkmasına işaret eder. Saygınlık ve itibar sahibi olan bu kimsenin üstün başarılarından dolayı, çevresinde el pençe divan olan, tüm sevenleri tarafından şan ve şeref dolu görkemli bir kutlama yapılmasına rivayet edilir. Görülen kanadı kırık beyaz güvercin, hayal kırıklığı yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Beyaz Güvercin Görmek

Beyaz güvercin görmek İslami tabirde, hane içine gelecek olan müjdeli bir haber karşısında, yaşanacak olan mutluluk ve sevinç ile tabir edilir. Diyanet yorumuna göre rüyada görülen beyaz güvercin, iş yerinde terfi alma, girdiği sınavda üstün başarı elde etme veya hayırlı bir izdivaç kararı ile dünya evine girmeye yorumlanabilir. Rüyada beyaz güvercin görmek İmam nablusi kalbinin mutmain tuttuğu ve inancını kaybetmediği sürece tez vakitte gelecek olan müjdeli bir haber veya hayırlı bir kısmetin gerçekleşmesi ile yorumlanır.

Rüyada Beyaz Güvercin Yakalamak

Eline geçecek olan her fırsatı son zerresine kadar hak eden bu kimse için, hayırlı kısmet ve güzel haberlere nail olacağına ve tez zamanda gelecek olan bir izdivaç haberi ile yorumlanmaktadır. Bazende rüyada beyaz güvercin yakalamak, yakın bir dost veya arkadaşı ile ticari bir iş ortaklığına girmeye ve bu işten yüksek derecede para kazanmalarına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Güvercin Uçurmak

Beyaz güvercin uçurmak karamsarlık ve umutsuzlukla dolu olan dünyasının renklenmesine, atmak isteyip de cesaret edemediği adımları atarak deyim yerindeyse kabuğunu kırarak dış dünyaya açılan kimseye işaret eder. Bazende rüyada beyaz güvercin uçurduğunu görmek hayallerin yarım kalmasına, gerçekleşmek üzere olan projelerin başka bir zamana ertelenmesine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Güvercinin Öldüğünü Görmek

Rüyada ölü beyaz güvercin görmek, rüya sahibinin hane içinde veya çalışma hayatında kıskançlık, çekememezlik veya maddi sorunlardan kaynaklı sözlü tartışmaların yaşanmasına işaret edilir. Beyaz güvercinin ellerinde öldüğünü görmek ise eline geçecek olan fırsatı kaybetmesine deyim yerindeyse hayallerinin başka bir bahara ertelemesine işaret eder. Bazende ölü beyaz güvercin görmek ayrılıkların yaşanmasına yorumlanabilir. Uzun bir süre birlikte olan sevgililerin veya evli kimselerin sebepsiz yere çıkan tartışmalarından dolayı kısa süreli yaşanacak ayrılıklara işarettir.

Rüyada Evin İçinde Beyaz Güvercin Görmek

Evin içinde görülen beyaz güvercinler hanedeki huzurun, mutluluğun rızkın ve bereketin artması olarak yorumlanır. Beyaz renk her anlamda saflık, temizlik, doğal olmak anlamında yorumlanır. Bu sebepten dolayı odada beyaz güvercin görmek o kimsenin, kısmetinin açılmasına ve almış olduğu kararlar ile hanesine doğacak olan ferah günlere işaret eder.

Rüyada Beyaz Güvercin Tutmak

Rüyada beyaz güvercini iki eliyle tuttuğunu görmek temiz ve hak yoldan elde edilmiş helal kazanç ile tabir edilir. Rüyada beyaz güvercin avlayıp tutmak meşakkatle elde edilen kazanç, çekilen sıkıntıların ardından meyvesini toplayacağı güzel günlere duyulan hasret ve özlem ile tabir edilir.

Rüyada görülen beyaz güvercinin Detaylı yorumlarına ulaşmak için Rüyada Güvercin Görmek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Beyaz Güvercin Görmek ile ilgili ayrıntılı yorumlarınızı özelden paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca