Rüyada “Güvercin” Görmek

Güvercin
Rüyada güvercin görmek vefalı, hayırlı ve vefakar bir eş ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada güvercin eti yemek mal, mülk ve para ile yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada güvercin görmek vefalı, hayırlı ve vefakar bir eş ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada güvercin eti yemek eline güzel ve kullanışlı ev eşyası veya ticaret malı geçme ile yorumlanır. Rüyada güvercini eline aldığına görmek yüklü bir miras kalacak olmasına işaret eder.

Rüyada renkli güvercin görmek para sıkıntısının son bulacak olmasına yorumlanır. Rüyada güvercin toplamak bekar için evlenmeye delalet eder. Rüyada evin önüne güvercin konduğunu görmek, misafir gelmesine delalet eder. Rüyada güvercin tüyü yolmak kadınlarla haram edilmiş şekilde meşgul olmaya işaret eder.

Rüyada güvercin yumurtası görmek hayır, hasenat ile meşgul olmaya delalet eder. Rüyada güvercin yuvası görmek güler yüzlü, tatlı dilli ve hoş sohbetli bir hanım ile tabir edilir.

Rüyada güvercin okşamak sevdiği kişi ile hayırlı olacak önemli kararlar almaya delalet eder. Rüyada üstüne güvercin konması çok kısmetli ve şanslı bir kimse olma ile ifade edilir. Rüyada güvercin görmek güzel ve mutlu haberlerin habercisi olarak yorumlanır.
Rüyada güvercin görmek hayal edip arzuladığı her şeye sahip olma tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada güvercinin pislediğini görmek şan ve kısmet anlamına gelir. Rüyada yeşil renkli güvercin görmek kişinin şansının açık olmasına delalet eder. Rüyada ıslak güvercin görmek aile ve iş hayatında istediğini elde edecek olma ile yorumlanır. Rüyada güvercinin ısırdığını görmek bahtının ve kazancının açık olmasına işaret eder.

Rüyada Beyaz Güvercin Görmek

Rüyada beyaz güvercin görmek temiz kalpli ve iyi niyetli bir kimseyi temsil eder, beyaz güvercin manevi huzura ve sev incede işarettir.

Rüyada Siyah Güvercin Görmek

Rüyada siyah güvercin görmek rüya sahibinin içine kapanık olmasına, her şeyi içinde yaşayan zararsız bir kimse ile tabir edilir.

Rüyada Güvercin Yakalamak

Rüyada güvercin yakalamak çekilen cefa ve sıkıntıdan sonra elde edilen zafere, yakaladığını görmek meşakkatli olacak işlerin üstesinden gelerek emellerine kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek

Rüyada güvercin sürüsü görmek her türlü sıkıntıya ve zorluğa karşı direnen hayırlı olacak bir eş ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek

Rüyada güvercin yuvası görmek hane içinde huzurlu ve mutlu olmaya, güvercin yuvası yaptığını görmek evlenecek olan bir kimseye destek olmaya işaret eder.

Rüyada Güvercinin Uçtuğunu Görmek

Rüyada güvercinin uçtuğunu görmek hayırlı ve güzel dostluklar edinmeye, gelecek olan haber ile mutlu olmaya delalet eder.

Rüyada Güvercin Tutmak

Rüyada güvercin tutmak rüya sahibinin muhabbeti sevilen bir kimse olmasına, sıkıntılarının son bulması ile refaha kavuşmasına işaret eder.

Rüyada Güvercin Ezmek

Rüyada güvercin ezmek rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve zor bir dönemden geçmesi ile aydınlığa kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Güvercin Öldürmek

Rüyada güvercin öldürmek sevmediği ve yıllardır görüşmediği bir akrabasından kalacak olan miras ile yorumlanır.

Rüyada Güvercin Pişirmek

Rüyada güvercin pişirmek hane içinde bolluk bereketlilik anlamına gelirken, bir başka yoruma göre ise sıkıntı ve üzüntü anlamına gelir.

Rüyada Güvercin Avlamak

Rüyada güvercin avlamak hayırsız sadık olmayan ve gözü hep dışarıda olan bir eş ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Güvercin Almak

Rüyada güvercin almak şansının ve kısmetinin açık olması ile başarılı olacağı bir işi sahip olarak mevki sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Güvercin Sevmek

Rüyada güvercin sevmek helal kazanç ile edilen paranın, doğru şekillerde kullanılması ile malk, mülk sahibi olma ile yorumlanır.

Rüyada Güvercin Kovalamak

Rüyada güvercin kovalamak bir kadın ile tabir edilebilir, sevdiğinin peşinden koşan ve onu elde etmek için her şeyi yapan kimse ile tabir edilir.

Rüyada Güvercin Öpmek

Rüyada güvercin öpmek çok hayırlıdır, kişi güvercini başından öpmüş ise işinde yönetici olmaya, aile içinde söz sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Güvercin Bulmak

Rüyada güvercin bulmak uzun süredir aradığı ve bulamadığı bir şei bularak mutlu olmaya delalet eder.

Rüyada Güvercin İslami Tabiri

Rüyada birden fazla güvercin görmek iş yaşamında en yüksek mevkilere gelmeye delalet eder. Rüyada falda güvercin görmek tez zamanda hayırlı haberler alma ile ifade edilir. Rüyada güvercin hırsızı görmek birikimlerini ve kazancını iyi değerlendirme ile yorumlanır. Rüyada güvercin hediye almak müjdeli ve güzel bir habere, güvercini hediye etmek bahtının güzelliğine işaret eder. Rüyada güvercin heykeli görmek uzak yolda gelecek olan misafir ile yorumlanır. Rüyada güvercin ile konuşmak hayırlı olacak bir yuvaya ve çocuğa işarettir. Rüyada mavi güvercin görmek hayalperest bir kişilik olmaya tabir edilir. Rüyada mor güvercin görmek iş hayatında başarılı ve örnek bir kişi olmaya işaret eder. Rüyada güvercin görmek şans, kısmet ve talihin açık olmasına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca