Rüyada “Bebek Emzirmek” Görmek

Bebek Emzirmek
Rüyada Bebek emzirmek bekar için evlilik demektir. Hasta bir kadının Rüyada Bebek emzirdiğini görmesi, şifa bulmasına ve evladı olmasına işarettir.

RÜYADA EMZİRMEK: Rüyada bebek emzirmek; bekar için evlenmeye, Evli bir kimsenin rüyada bebek emzirdiğini görmek, evlat sahibi olmaya yorumlanır. Hasta bir kadın, rüyasında bebek emzirdiğini görse şifa bulur denilmiştir.

Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüyada bebek emzirirken görmek bekar kimse için evlilik demektir. Kişi evli ve çocuğu yoksa bebek emzirdiğini görse; evladı olur denilmiştir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

Rüyada erkek bebek kucağına alıp emzirdiğini gören kimse; müjdeli bir haber alır, çevresinde sevilir ve hakkında iyi düşünen bir erkeğe delalet eder.

Rüyada Kız Bebek Emzirmek

Rüyada kız bebek emzirdiğini gören kimse sevinç ve mutluluğa kavuşur arzu ettiği bir şey varsa ona kavuşmasına az kaldığına sabırlı olması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Bilmediği Bir bebeği Emzirmek

Rüyada Bebek emzirmek bekar için evlilik demektir. Hasta bir kadının Rüyada Bebek emzirdiğini görmesi, şifa bulmasına ve evladı olmasına işarettir.

Rüyada Çocuk Emzirmek

Rüyada Çocuk emzirmek her zaman iyi yorumlanır, çocuk emzirdiğini gören kimse için rüya yorumu yapan alimler şöyle buyurmuştur, hasta için şifa bulmak, dertli için dertlerinden kurtulmak demektir.

Rüyada Kendi Çocuğunu Emzirmek

Rüya sahibi rüyasında kendi çocuğunu emzirdiğini görse, eğer evladı emzirme döneminde geçmiş yaştaysa, akıbetin hayrına, istikbalin güzelliğine, emzirme döneminde bir kadının rüyada kendi çocuğunu emzirdiğini görmesi, sağlık ve sıhhat, afiyet ile yorumlanır.

Rüyada Bir Hayvanı Emzirmek

Rüyada bir hayvanı emzirirken görmek, Rüya sahibi için kadın hastalıklarına düşeceğine delalet eder. Rüyada bir hayvanı kucağına alım emzirmek sıkıntı ve endişe duymaya ve ayrılık yaşamaya delalettir.

Rüyada Memelerinde Süt Görmek

Rüyada Memelerinde kadının süt görmesi, bebek emzirmek için göğüslerinin süt dolduğunu görmek bereket ve kazanç, mal, mülk birikim yapmak ve ev sahibi olmak ile de yorumlanır.

Rüyada Bebek Emziği Görmek

Rüyada bebek emziği görmek bir konu hakkında birilerini bekletmek ve oyalanmak, manasına gelir, rüyada emzik görmek sabırla beklediği bir konuda umduğuna kavuşmak demektir.

Rüyada Bebek Emziremediğini Görmek

Rüyada bebek emzirmek isteyip emziremediğini görmek, seyahat ve seferle geçinen bir kimseye tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. gül dedi ki:

  merhaba .rüyamda bana ait olmayan bir bebeği emzirmeye calışıyordum. sütüm yoktu ama bebek emiyordu bir süre. ve bebeğin olduğu yerde kocaman bir havuz vardı. havuz sıcak su ile doluydu. ne anlama geliyor acaba?

 2. fatma dedi ki:

  Ben bekarim rüyamda 7 aylık olan erkek kardeşimi emziriyordum ve sütun tadinaı bende bakiyordum rüyamda kardesim aslında benim cocugumus gibi gordum ve bir mememin hepsini ictti kardesim rüyamda

 3. şirin yılmaz dedi ki:

  rüyamda kucagımda kundaklanmıs tertemiz bir bebeği sol gögsümden emziriyordum o kadar actıkı sankı bebek . ve gögüslerımden süt oluk oluk akıyordu.. kız mı erkek mi bilmiyorum sadece bembeyaz tertemızdı güzel bir bebekti.. evliyim 2 yasında oglum var ve hamieyim. bosanma donemındeyım aldırmayı dusunuyordum bu ruyayı gördum.. yorumlarsanız sevinirim.. kolay gelsin

 4. Cemile dedi ki:

  Merhaba bir oglum var. Bes yasinda. Ama ruyamda uc tane daha bebegim olmus ve herbirini emzimeye calisiyordum. Sutum cok boldu bembeyaz fiskifiyodu. Acaba ne anlama geliyor yorumlarinizi bekliyorum

1 2 3
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca