Rüyada “Bebek Emzirmek” Görmek

Bebek Emzirmek
Rüyada Bebek emzirmek bekar için evlilik demektir. Hasta bir kadının Rüyada Bebek emzirdiğini görmesi, şifa bulmasına ve evladı olmasına işarettir.

RÜYADA EMZİRMEK: Rüyada bebek emzirmek; bekar için evlenmeye, Evli bir kimsenin rüyada bebek emzirdiğini görmek, evlat sahibi olmaya yorumlanır. Hasta bir kadın, rüyasında bebek emzirdiğini görse şifa bulur denilmiştir.

Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüyada bebek emzirirken görmek bekar kimse için evlilik demektir. Kişi evli ve çocuğu yoksa bebek emzirdiğini görse; evladı olur denilmiştir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

Rüyada erkek bebek kucağına alıp emzirdiğini gören kimse; müjdeli bir haber alır, çevresinde sevilir ve hakkında iyi düşünen bir erkeğe delalet eder.

Rüyada Kız Bebek Emzirmek

Rüyada kız bebek emzirdiğini gören kimse sevinç ve mutluluğa kavuşur arzu ettiği bir şey varsa ona kavuşmasına az kaldığına sabırlı olması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Bilmediği Bir bebeği Emzirmek

Rüyada Bebek emzirmek bekar için evlilik demektir. Hasta bir kadının Rüyada Bebek emzirdiğini görmesi, şifa bulmasına ve evladı olmasına işarettir.

Rüyada Çocuk Emzirmek

Rüyada Çocuk emzirmek her zaman iyi yorumlanır, çocuk emzirdiğini gören kimse için rüya yorumu yapan alimler şöyle buyurmuştur, hasta için şifa bulmak, dertli için dertlerinden kurtulmak demektir.

Rüyada Kendi Çocuğunu Emzirmek

Rüya sahibi rüyasında kendi çocuğunu emzirdiğini görse, eğer evladı emzirme döneminde geçmiş yaştaysa, akıbetin hayrına, istikbalin güzelliğine, emzirme döneminde bir kadının rüyada kendi çocuğunu emzirdiğini görmesi, sağlık ve sıhhat, afiyet ile yorumlanır.

Rüyada Bir Hayvanı Emzirmek

Rüyada bir hayvanı emzirirken görmek, Rüya sahibi için kadın hastalıklarına düşeceğine delalet eder. Rüyada bir hayvanı kucağına alım emzirmek sıkıntı ve endişe duymaya ve ayrılık yaşamaya delalettir.

Rüyada Memelerinde Süt Görmek

Rüyada Memelerinde kadının süt görmesi, bebek emzirmek için göğüslerinin süt dolduğunu görmek bereket ve kazanç, mal, mülk birikim yapmak ve ev sahibi olmak ile de yorumlanır.

Rüyada Bebek Emziği Görmek

Rüyada bebek emziği görmek bir konu hakkında birilerini bekletmek ve oyalanmak, manasına gelir, rüyada emzik görmek sabırla beklediği bir konuda umduğuna kavuşmak demektir.

Rüyada Bebek Emziremediğini Görmek

Rüyada bebek emzirmek isteyip emziremediğini görmek, seyahat ve seferle geçinen bir kimseye tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Sacide dedi ki:

  Rüyamda ablamin 1yasindaki kiz cocugunu emzirdigimi gördüm ne anlama geliyor acaba

 2. Emel pınar Özder dedi ki:

  Rüyamda kız çocuğumun olduğunu ve pnu emzirdiğimi gördüm çok güzel bir bebekti.. Maşallah.

 3. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda şuan 3 yaşında olan kızımın bebekliğini görüyorum emzirirken(ama normalde kızım erken doğduğu için ve küvezde kaldığı için emzirememiştim hiç) onu emerken görünce çok seviniyoruz eşim şükürler olsun Allahım diye çok seviniyor gerçekte emmediğini biliyoruz gibi geldi neyse. SONRA kızımın bebeklik halini emzirirken yatakta biryandan kızıma bakıyorum ve karnıma dokunup acaba ikinci bebeğim erkek mi olacak gibilerinden birşeyler geçiriyorum içimden

 4. Pınar dedi ki:

  Evliyim ve çocuğum yok şuan. Rüyamda bir çocuğum olduğunu ve çok güzel bir şekilde onu giydirip kundaklamışım sonra onu emzirdiğimi hatta emzirirken sütüm o kadar fazlaymış ki cocugun ağzının kenarlarından taştığını gördüm. Çocuğun erkek mi kızmı olduğunu hatırlamıyorum.

  1. Anonim dedi ki:

   Aysel karaali

 5. Anonim dedi ki:

  Rüyamda annem un bebeğini emzirdim ama memelerin den süt yokmus

 6. gül dedi ki:

  Rüyamda kız çocuğunu emziriyordum ama çok açtı gogusumu cok ediyordu çok süttum vardı

 7. Sümsüm dedi ki:

  Merhaba, rüyam hayrolsun inşeAllah. Ben rüyamda hastaneden kız bebeğimle çıkmıştım. Yani bebek benimmiş. Acıkmıştı oturup onu sol göğsümden emziriyorum ve sütün bol gelmesi için hafif hafif bastırıyorum ve çok yoğun geliyordu süt. Fışkırırcasına. Arkamda da babam vardı rahat emzirmem için etrafı kolluyordu. Ben bekar bir kızım. Bu rüyanın anlamı nedir? Şimdiden Allah razı olsun.

 8. Anonim dedi ki:

  Rüyamda kendi oglumu emziriyorum kücükmüş aglayayararak emziriyorum eşim götürecek diye emzirdigim oglumda şuan 11 yasinda emzirirken Bebek ?

 9. Busra dedi ki:

  Ruyamda başkasının çocuğunu emzirdigimi gördüm fakat goguslerimde süt yok ilk ben kendim süt içiyorum sonra göğsümde süt oluyor ve çocuğu emziriyorum

 10. Remziye dedi ki:

  rüyada erkek çocuğu emzirnek

1 2 3
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca