Rüyada “Balık Yemek” Görmek

Balık Yemek
Aysu yaş 21 İzmir'den rüya soruyorum. Rüyada Balık Ekmek yiyordum ve rüyada pişmiş çiğ balık yediğimi gördüm manası nedir? Rüyada balık yemek neye işarettir.

Rüyada Balık Yemek 

Rüyada balık yemek; Bir kadın rüyada balık yediğini görse, kısmet ve evlilik demektir. Rüyada balık yediğini görmek eğer rüya sahibi evli ise, ele geçecek paraya ve sevinçli bir haber almaya yorumlanır. Rüyada çiğ balık yemek, sıkıntı ve üzüntü alametidir, bu kimsenin üzüleceği bir durum olur. Rüyada pişmiş balık yemek, rızık, kısmet ve başarı ile yorumlanır. Rüyada kılçıklı balık yemek, kusur ve noksan demektir bazı tabircilere göre kişinin eksikleri olduğuna tamamlanması gerektiğine delalet eder. Rüyada balık yemek istemek, canının balık çektiğini görmek söz, nişan ve evlilik habercisidir. Rüyada balık yemek isteyip yemek amacına ulaşmak istediği işte başarı elde etmek ile tabir olunur.

İslami Tabirleri; rüyada balık yemek İslami tabircilere göre iki şekilde tabir edilir. Kısmet ve hazır olan bir işin başına geçmek iş yöneticiliği elde etmek ile tabir edilir. Rüyada balık görmenin anlamlarını merak ediyorsanız “Rüyada balık görmek” sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

Diyanet Yorumları; rüyada balık yemek diyanet tabirlerine göre, nasip ve çaba, gayret neticesinde kazanılmış mal, mülk ve para gibi şeylere delalet eder. Rüyada balık yediğini gören kimse bunlara kolay erişir denilmiştir.

Rüya Alimleri tabiri; rüyada balık yemek alim ve ulema görüşlerine göre, zafer ve gayret ve hayırlı nasip ile yorumlanır. Alimlerin yorumlarına göre balık yemek rüyası hayırdır şer aranmaz.

Rüyada Balık Yediğini Görmek

Rüyada balık yediğini görmek; dert, ızdırap ve hastalıklardan kurtulmaya, aile içi konularda kargaşa ve kavga varsa bunların düzelmesine ve aile içi huzur muhabbete delalet eder.

Rüyada Balık Yemeye Gitmek

Rüyada Balık Yemeye Gitmek; hayırlara vesile olan ve güzel günlerin geleceğine huzursuzlukların biteceği, bereketli günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada Balık Yemeği Görmek

Rüyada Balık Yemeği Görmek; çok kısmetli ve bol kazançlı bir dönemde olduğu ve bunları fırsata çevirmesi gerektiği, kazancının artıp işlerinin büyümesine yorumlanır.

Rüyada Çiğ Balık Yemek

Rüyada Çiğ Balık Yemek; kazancının artması için daha çok çalışacağı ve hatırı sayılır oranda kazanç sağlayıp mülke yatırım yapacağına delalettir.

Rüyada Pişmiş Balık Yemek

Rüyada Pişmiş Balık Yemek; amaçları doğrultusunda çalışması ve değişik ruh haline sahip olması zaman zaman değişiklik yapması, huzurlu olup refaha kavuşmasıdır.

Rüyada Balık Ekmek Yemek

Rüyada Balık Ekmek Yemek; amacına ulaşmak ve mal, mülk, para eline geçmesine ve yöneticilik ile yorumlanır.

Rüyada Balık Eti Yemek

Rüyada Balık Eti Yemek; hasta ise hastalığında kurtulmasına yaşayacağı sorunu atlatıp yeni yapacağı atılımlar ile işlerini büyütmeye ve saygınlık kazanmaya işarettir.

Rüyada Balık Izgara Yemek

Rüyada Balık Izgara Yemek; işlerini büyütmesi ve bunlardan dolayı iş nedeni ile ara sıra seyahatler yapması ve kazancına kazanç eklemesidir.

Rüyada Balık Salata Yemek

Rüyada Balık Salata Yemek; güzel şeylere vesile olur. Hayırlı kapıların açılması ve bekar olan kişinin hayırlı kısmetlerinin olmasına ve aile içinde huzurun sağlanmasına yorumlanır.

Rüyada Sevdiğiyle Balık Yemek

Rüyada Sevdiğiyle Balık Yemek; yaşanacak güzel günlere ve mutlu olacağına birlikte yapılacak olan güzel şeylerin olmasına çok sevmesine delalettir.

Rüyada Canlı Balık Yemek

Rüyada Canlı Balık Yemek; dedikodu yapmaya birinin arkasından konuşmaya ve büyük sıkıntılar çekmesine, iftiraya maruz kalıp huzurunun kaçmasıdır.

Rüyada kılçıklı Balık Yemek

Rüyada kılçıklı Balık Yemek; haram mal kazanca delalettir. Doğru olmayan yollardan kazandığı başkalarına harcayarak günahına ortak etmesidir.

Rüyada Balık Kafası Yemek

Rüyada Balık Kafası Yemek; düşman ile tabir edilir. Düşmanı fırsatını bulduğu anda zarar vermek için beklediği ve bu dönemde çok dikkatli olması gerektiğine işarettir.

Rüyada Balık Gözü Yemek

Rüyada Balık Gözü Yemek; aile içi yaşantısı mutluluğu ve huzuru, işl hayatındaki başarısı ile göz önünde olması ve imrenilen biri olup kendine dikkat etmesi gerektiğine işarettir.

Rüyada Büyük Balık yemek

Rüyada Büyük balık yemek; büyük kısmet, şans ve her dileğinin kolayca gerçekleşmesine rüyanız delalet eder. Rüyada büyük balık yemek kısmet ve iyi talih demektir.

Rüyada Küçük Balık yemek

Rüyada Küçük balık yemek; kısmetlerinin azalmasına, sağlık ve afiyete ve beklediği bir konuda başarılı işler ile gelecek mal, mülk paraya rüyanız delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. beyzanur dedi ki:

  Ruyamda ailemle beraber oturmus deniz kenarinda kalabalik bir sekilde pismis balik yiyoruz baliklar temiz yerken kilciklarini temizleyip yedigimi goruyorum bide yerken abimin esi hamile yeni ewliler onunda baligi istahli yemesi dikkatimi cekiyo. Aciklarsaniz ruyami sevinirim.

 2. zilan dedi ki:

  Ruyamda balik yiyordum ve o balik karnimda canli oluyordu

 3. Sevgi dedi ki:

  Ben balik yedikten sonra param cikismiyordu orda oylece kaliyordum

 4. Mehmet inan dedi ki:

  Rüyada pişmiş balıkyemek

 5. adem dedi ki:

  sabah namazını kıldıktan sonra 7 yaşındaki oğluma sarılarak yattım ve rüyamda oğlumun ellerinde beyaz yumurta gördüm…daha sonra oğlumun elinde ekmek arası balık ve oğlumun pişmiş balığın kılçığını aldığını gördüm…ikii aynı zamanda görülen rüyadır…şimdiden teşekkür ederim…

 6. FERİDE TÜRKMEN dedi ki:

  RÜYADA ARKADAŞIYLA BİRLİKTE PİŞMİŞ BALIK YEDİĞİNİ GÖRMEK NE DEMEK

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca