Rüyada “Balık Ağı” Görmek

Balık Ağı
Rüyada Balık Ağı görmek tabiri, Rüyada balık ağı çekmek ve denize balık ağı atmak, balık ağıyla balık yakalamak nasıl tabir olunur. Rüyanızın yorumu.

RUYADA BALIK AĞI: Rüyada balık ağı görmek; hileli işlere, rızık ve ilme, ümit ve arzusuna erişmeye, düşmanlığı yenmeye işarettir. Bir balık gibi balık ağma düştüğünü görmek, işlemediği bir suçtan hapse girer veya hasta olur.

İslami Tabiri: Rüyada görülen balık ağı, gamsız, üzüntüsüz dertsiz sorumsuz kimseler için hapse girmeye veya üzücü bir olay neticesinde canının sıkılacağına işarettir.

Diyanet Yorumu: Rüyada Balık ağı görmek, Üzüntülü ve sorumluluk sahibi kimseler için üzüntü, keder ve sorumluluğunun artmasına işarettir.

İmam-ı Nablusi Şöyle buyuruyor: Rüyada Balık ağı görmek, Diğer bir rüya tabirine göre deniz yolu ile veya uzak bir yerden misafir geleceğine yorumlanır.

Balık Ağı Çekmek

Rüyada balık ağı çekmek, sıkıntılı bir işe ile uğraşmaya ve bu işin neticesinde zarara uğramaya delalet eder. Rüyada balık ağı görmek, keder ve üzüntü ile de yorumlanabilir.

Denize Balık Ağı Atmak

Rüyada Denize balık ağı atmak, israf ve haramdan kaçınması gerektiğine ve emek isteyen işlerine yeterince emek vermediğine işaret eder. Rüyada Denize balık ağı atıp balık yakaladığını görmek işlerinde başarılı olacağına ve bazende ikinci bir iş ile tabir olunur.

Balık Ağına Takılmak

Rüyada Balık ağına takılmak, sıkıntılı bir döneme girdiğine ve dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada balık ağına dolaştığını görmek karışık bir hayata ve sıkıntılara yorumlanır. Rüyada balık görmek ile alakalı kapsamlı ve ayrıntılı tabirler için “Rüyada Balık görmek” ne anlama gelir? Sayfamıza bakmanızı öneririz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca