Rüyada “Bağırarak Ağlamak” Görmek

Bağırarak Ağlamak
Rüyada bağırarak ağlamak görmek, üzücü haber, Rüyada sesli ağlamak, ayrılık ve soğukluk demektir. Rüyada Ağıt yakarak feryat etmek ve ağlamak, pişmanlıktır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

Rüyada Bağırarak Ağlamak görmek

Rüyada bağırarak ağlamak görmek, hayır ile yorumlanacak bir rüya değildir sıkıntı ve yaşanacak sorunların habercisidir. Rüyada bağıra bağıra ağladığını görmek, günaha işlenecek olmaya yorumlanır. Rüyada birinin bağırarak ağladığını görmek, sevinç ve mutluluktur. Rüyada bağırarak ağlayan kadın görmek, talihsizliktir. Rüyada erkeğin bağırarak ağladığını görmek, kısmetsizlik ve şanssızlıktır. Rüyada bağırarak ağlayan ölü görmek, sıkıntı ve üzüntüdür. Rüyada bağırarak ağlamak görmek, genel olarak bir konuya üzülmek ile tabir olunsa da bazı tabircilerin aşağıdaki görüşlerine bakmak rüyanızın daha hayırlı tabir edilmesine yardımcı olacaktır.

Rüyada Sesli Ağlamak, pek hayırlı sayılmaz sessiz ağlamak daha hayırlı ve müjdecidir. Rüyada Ağıt yakarak ağlamak, üzüntü ve kederli bir döneme girmeye işaret eder. Rüyada feryat etmek, erkek ve kadın için sorunların ve talihsizliklerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada Feryat figan ağlamak, hasta kimse için hastalığının devam etmesi anlamına gelir. Rüyada bağırarak ağlamak görmek, iş yerinde veya evinde yaşayacağı sıkıntıların habercisi olarak tabir edilir.

Rüyada Ağlamak ile alakalı daha geniş kapsamlı İslami tabirleri okumak isterseniz ilgili bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Birinin Bağırarak Ağladığını görmek

Rüyada Birinin Bağırarak Ağladığını görmek; sevinçten mutluluk göz yaşları akıtacak olması ile rivayet edilir. Rüyada bağırarak birinin içine ağladığını görmek, kişinin kendi içine kapanık bir kimse olmasına, sevinçlerini ve üzüntülerini kendi içinde yaşayan biri olarak tabir edilir.

Rüyada Bağırarak Tövbe Ederek Ağladığını görmek

Rüyada Bağırarak Tövbe Ederek Ağladığını görmek; mutlu olunacak olmaya ve hak ettiği hayatı yaşayacak olması ile yorumlanır.Rüyada dua ederek bağırarak ağladığını görmek, yapılacak olan bir şeyden ötürü pişmanlık duymasına işarettir. Rüyada bağırarak ağlamak görmek, tövbe için bağırarak ağlamak bunun için bol bol dua ederek af dileyecek olmaya delalettir.

Rüyada Bağırarak Ağlayan Çocuk görmek

Rüyada Bağırarak Ağlayan Çocuk görmek; yaşanacak bazı kötü ve sorunlu günlerin habercisidir. Rüyada çocuğun feryat ederek ağladığını görmek, kendisi ve ailesi için önemli olan bir konuda gereken önemi gösterecek olmasına yorumlanır. Rüyada bağırarak ağlamak görmek, bebek veya çocuklar halinde görülmüş ise ev ve iş yerinde yaşayacağı tatsız mevzulara işaret eder.

Rüyada Bağırarak Kuran Okuyarak Ağladığını görmek

Rüyada Bağırarak Kuran Okuyarak Ağladığını görmek; rüyayı gören kişi için hayırlı olacak bir rüyadır. Kişinin hak ettiği güzel bir hayata, helal kazancı olacak bir işe tabir edilir. Rüyada feryat ederek ağladığını ağladığını görmek, ahiret için yapılacak olan ibadetler ve yapılacak olan hayır işleri ile rivayet edilir.

Rüyada Bağırarak Annesinin Ağladığını görmek

Rüyada Bağırarak Annesinin Ağladığını görmek; aile içinde can sıkacak olan bazı konuların yaşanacak olmasına ve bundan dolayı aile bireylerinin gereğinden fazla yıpranacak olması ile yorumlanır. Rüyada annesinin ağıt yakarak ağladığını görmek, yaşanacak kötü bir olayın ardında felakete uğrayacak olmaya rivayet edilir.

Rüyada Bağırarak Babasının Ağladığını görmek

Rüyada Bağırarak Babasının Ağladığını görmek; yaşadığı sağlık sorunu ile ailesinin büyük bir şok yaşayacak olması ile yorumlanır. Rüyada babasının feryat ederek ağladığını görmek, işlerinin kötüye gidecek olması olması maddi kayıplar yaşamasına ve bundan ötürü büyük sıkıntılar çekecek olmasına tabir edilir.

Rüyada Bağırarak Kardeşinin Ağladığını görmek

Rüyada Bağırarak Kardeşinin Ağladığını görmek; işleri ile ilgili verdiği kararlarda doğru kararlar vererek başarılı olmasına tabir edilir. Rüyada kardeşinin bağırarak ağladığını görmek, aile içi geçimsizlik ve huzursuzluk yaşayacak olmasına yorumlanır. Rüyada bağırarak ağlamak görmek, kardeşlerinden birini ağlarken gören kimse onun sıkıntıda olduğunu bilmeli ve yardım etmesi gerektiğinin alametidir.

Rüyada Bağırarak Arkadaşının Ağladığını görmek

Rüyada Bağırarak Arkadaşının Ağladığını görmek; sıkıntılarının büyüyecek olmasına ve ona yardım ederek sıkıntıdan kurtulmasını yardımcı olacak olmasına yorumlanır. Rüyada arkadaşının ağıt yakarak ağladığını görmek, keder, üzüntü ve umutsuzluktur.

Rüyada Bağırarak Sevinçten Ağladığını görmek

Rüyada Bağırarak Sevinçten Ağladığını görmek; hane içinde mutlu bir yaşamı olacak olması, yapılan işte refaha kavuşacak olması ile tasvir edilir. Rüyada sevinçten bağırarak ağladığını görmek, kişiyi umut edecek bir çok olayın bir anda yaşanacak olması ile tabir edilir.

Rüyada Bağırarak Camide Ağladığını görmek

Rüyada Bağırarak Camide Ağladığını görmek; işlenilen bir günahın ne kadar büyük olduğunu ve bundan dolayı pişmanlık içinde olduğuna tabir edilir. Rüyada camide feryat ederek ağladığını görmek, bereket ve bol kazanç ile yorumlanır.

Rüyada Bağırarak Gelinlikle Ağladığını görmek

Rüyada Bağırarak Gelinlikle Ağladığını görmek; sevinç ve mutluluk göz yaşı dökecek olmaya emelime ulaşmanın verdiği mutluluğa tabir edilir. Rüyada gelinlikle ağıt yakarak ağladığını görmek, yaşanacak olan sevinç ve mutluluktur. Rüyada bağırarak ağlamak görmek, gelinlik müjde ve kısmettir, bağırarak ağlarken bu halde kendini görmek kısmetlerini geri çevirmek ile tabir edilir.

Rüyada Bağırarak Sarılıp Ağladığını görmek

Rüyada Bağırarak Sarılıp Ağladığını görmek; ideallerine ve emellerine kavuşmaya ve başarıya bir adım daha yaklaşacak olma ile tabir edilir. Rüyada birine sarılarak bağırarak ağladığını görmek, maddi ve manevi olarak yaşanan sıkıntılarının bitecek olması ile rahat bir nefes alacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Bağırarak Düğünde Ağladığını görmek

Rüyada Bağırarak Düğünde Ağladığını görmek; hayırlara vesile olacak ve aile bireylerinin çok sevineceği bir evlilik yapacak olmasına yorumlanır. Rüyada düğünde ağıt yakarak ağladığını görmek, aile içinde muhabbet ve huzurun artacak olmasına ve bundan dolayı mutlu olunacak olmaya yorumlanır.

Rüyada Kadının Bağırarak Ağladığını görmek

Rüyada Kadının Bağırarak Ağladığını görmek; aile içinde yaşanacak büyük sıkıntılara ve yaşanacak olan kayıplar ile tabir edilir. Rüyada bağırarak kadının ağladığını görmek, eğer bir tanıdığı için ağlıyorsa başına bir olay gelecek olmasına rivayet edilir.

Rüyada Erkeğin Bağırarak Ağladığını görmek

Rüyada Erkeğin Bağırarak Ağladığını görmek; yapılacak olan hatalar ile hem kendisinin hemde ailesinin mutsuz olacak olmasına yorumlanır. Rüyada bağırarak ağlayan erkek görmek, iş hayatında başarısız olmaya ve bazı sorunlar yaşayacak olması ile tabir edilir. Rüyada bağırarak ağlamak görmek, erkek içinde aynı şekilde büyük sorunlara veya yaşanacak sıkıntılara delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Canan dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kişi düşmanımın tarafını tutuyordu ve bende bağıra bağıra ağlıyordum herkes bana düşman kesiliyordu

  1. alp dedi ki:

   Bagirmak iyidir rüyada ağlamakta mutluluktur

 2. Canan dedi ki:

  Rüyamda babam sevgilimle beraber bizi yakalıyodu başına vura vura ağlıyodu ne anlama gelir

 3. Ayse dedi ki:

  Ruyada annennem can veriyordu bagiraraktan sonradan ölüyor sonra yanındaki kişiler ağlama başladı

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca