Rüyada “Ağlamak” Görmek

Ağlamak
Rüyada Ağlamak İslami tabiri, göz yaşlarınız gözünüzü yakıyorsa, hayır ile yorumlanır. Rüyada ağlamanın en iyisi bağırıp çağırmadan sessizce ağlamaktır.

Rüyada Ağlamak görmek

Rüyada ağlamak görmek, rüya sahibi için şöyle tefsir edilir bağırmadan ağlamak, sıkıntı, üzüntü ve kederden kurtulmaktır. Rüyada bağırarak ağlamak, gelecek büyük bir felaket, bela ve musibet anlamına gelir. Rüyada sessizce ağlamak, sevineceği bir olayın vuku bulması ve istediğine kolayca erişmek manasına gelir. Rüyada Ağlamak görmek, sevinçten veya neşeden ağlamak güzel ve hayır ile tasvir olunur. Rüya sahibi ağlarken göz yaşları gözlerini yakıyor bu rüya onun için hayrın ve yeni bir başlangıcın habercisidir. Rüyada kendini ağlarken görmek, sessiz ve ağlarken göz yaşları gözlerini yakıyorsa, muradının hayır ile sonuçlanmasıdır.

Rüyada birini ağlarken görmek, rüya sahibi o kimseyi tanıyorsa onunla bir şeyler paylaşacağına delalet eder. Rüyada ağlayan kadın görmek, iyi huylu ve güzel bir hanımla arkadaşlık veya dostluk kurmaktır. Rüyada ağlayan erkek görmek, dost ve güzel arkadaşlık anlamına gelir. Rüyada ağlayan anne görmek, üzüntü ve dertlenmek ve dara düşmektir. Rüyada ağlayan kardeş görmek, aile içi huzursuzluk anlamına gelir. Rüyada ağlayan bebek görmek, sevinç ve müjde anlamına gelecek bir habere delalet eder. Rüyada ağlayan sevgili görmek, ayrılmamışsa onunla samimi duygular yaşamak anlamına gelir.

Rüyada ağlayan eşini görmek, aile içinde maddi ve manevi sıkıntılar yaşayıp birlik ve beraberliğin artması ve korunması anlamına gelir. Rüyada Ağlamak görmek, sorunların ve dertlerin son bulması ve istediğine kavuşmanın an meselesi olduğunun delilidir.

İslami Tabirleri: Rüyada Ağlamak görmek; Bağırarak ağladığını görmek, o memleket halkına gelecek büyük bir felaketine işarettir. Ağlamadığı halde gözlerinden yaş aktığını görmek, muradına ermektir.

Diyanet Yorumları: Rüyada ağladığını görmek; sevinç için olmuşsa müjdeye ve beklediği bir konunun gerçekleşmesine delalet eder. Rüyada Ağlamak, gözlerinden yaş çıkmadığını gören kimse, ümit ettiği şeyden mahrum kalır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada Ağlamak görmek; iki türlü tabir olunur. Ağladığını, fakat gözlerinden yaş çıkmadığını gören kimse, ümit ettiği şeyden mahrum kalır. Ağladığını ve gözünden yaş yerine kan aktığını görmek, elinden kaçırdığı fırsata pişman olmaya, günahlarına tövbe etmeye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Birini Ağlarken Görmek

Rüyada birini ağlarken görmek; Rüyada Tanıdığı birini ağlarken görmek; gördüğü gibi o kimse sevinçten ağlıyorsa sevince, üzüntüden ise üzüntü, keder ve kaygıya, halkın kınamasına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Kendini Ağlarken Görmek

Rüyada Kendini ağlarken görmek; Rüyada Kendini ağlarken görmek; Rüyada ağladığını gören kimse, sevincinden büyük bir şenlik yapar. Eğer ağlamak bağırmak ve ah vah ile olur ise, bir büyük bir felakete uğrar.

Rüyada Ağlayıp Güldüğünü Görmek

Rüyada Ağlayıp güldüğünü görmek; Rüyada önce ağlayıp sonra gülmek; rüyayı gören kimsenin eceli yaklaşmıştır. Bazı rüya tabiri alimlerine göre: Rüyada ağlamanın en iyisi bağırıp çağırmadan ağlamaktır.

Rüyada Ölmüş Birini Ağlarken Görmek

Rüyada Ölmüş birini ağlarken görmek; yada bir yakınını ağlarken görmek; Rüya alimleri şöyle buyurmuştur. Bunu binden fazla defa tecrübe ettim, her birinde ancak iyilik, güzellik , bereket ve sevinç gördüm. Demişlerdir.

Rüyada Bağırarak Ağlamak

Rüyada Bağırarak Ağlamak; Rüyada yüksek sesle bağırarak, yahut elini yüzüne vurarak, söz söyleyerek ve yakasını yırtarak ağlamak, uyanıkken bu şekilde ağlamasıyla tabir olunur.

Rüyada Sessizce Ağlamak

Rüyada Sessizce Ağlamak; Rüyada sessizce ağlamak İslami rüya tabirlerin de hayırlı sevindirici ve mutluluktan gözlerinizden yaş geleceği bir haberin haneye geleceğine  tabir olunur.

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak ; Rüyada hıçkırarak ağlamak kişinin korkusuna yada sevincine bağlı rüya yorumu yapılır sevinçten hıçkırmak hayırdır, korkudan üzüntüden hıçkırmak şerdir ve böyle bir haber geleceğine tabir edilir.

Rüyada Gizlice Ağlamak

Rüyada Gizlice Ağlamak ; Rüyada gizlice ağlamak rüyayı gören kişinin günlük yaşantısı da istemediği bir hadiseyle karşılaşacağına ve üzüleceğine tabir olunur. Rüyada gizlice ağlamak ayrılığa da yorumlanır.

Rüyada Ağlayarak Bağırmak

Rüyada Ağlayarak Bağırmak; Rüyada ağlayarak bağırdığını gören kimsenin yakın çevresinde sevdikleri yada akrabaları arasın da kötü haber alacağına yorumlanır.

Rüyada Ağlamak İsteyip Ağlayamama

Rüyada Ağlamak İsteyip Ağlayamama ; Rüyada ağlamak isteyip ağlayamama rüyayı gören kişinin başına gelecek felaketten kaçındığı ve kendini muhafaza ettiğine yorumlanır.

Rüyada Ağlamak Göz Yaşı Dökmek

Rüyada Ağlamak Göz Yaşı Dökmek; Rüyada ağlamak göz yaşı dökmek  iyi bir haber yada kötü bir felaket olarak bilinir.Rüyada ağlamanın anlamı sevinci yada üzüntüsü rüya manasını değiştirir.

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek; Rüyada ağlayan çocuk görmek ve o çocuğa yardım ettiğini gören kişi dünyevi hayatta ondan yardım bekleyenlerin olduğuna yorumlanır. Rüyada Ağlamak görmek, çocuk veya kim olursa olsun görüldüğü şekildeki tabirleri ile yorumlanır.

Rüyada Babanızın Ağladığını Görmek

Rüyada Babanızın Ağladığını Görmek  ; Rüyada babanızın ağladığını görmek  ölmüş babanız ise sevinç yaşıyor ise babanız üzüntüden ağlaması sıkıntı sevinçten ağlaması huzur ve iyi bir haberin yolcusudur.

Rüyada Annenizin Ağladığını Görmek

Rüyada Annenizin Ağladığını Görmek; Rüyada annenizin ağladığını görmek evli çiftler için haneye sıkıntı ve üzüntünün gireceğine yorumlanır çünkü anne göz yaşı evlada olan hasret ve evladın başına gelecek üzüntülerin işaretidir.

Rüyada Kardeşinizin Ağladığını Görmek

Rüyada Kardeşinizin Ağladığını Görmek; Rüyada kardeşinizin ağladığını görmek kardeşinizin yada hanenizin başına gelecek maddi sıkıntıların olacağı ve sıkıntı verenlerin pişmanlığı olacağına yorumlanır.

Rüyada Arkadaşınızın Ağladığını Görmek

Rüyada Arkadaşınızın ağladığını görmek; O kimsenin sıkıntı çekmesine  zulüm görmesine tabir edilip, yorumlanır. Eğer sessizce bağırmadan ağlarsa, o kimsenin sevinmesine işarettir.

Rüyada Ağzı Kapatarak Ağlamak

Rüyada Ağzı Kapatarak Ağlamak; Rüyada ağzı kapatarak ağlamak derin bir üzüntünün ve acının içine düşeceğini ve bu sıkıntıda yalnız kalacağına yorumlanır. Rüyada Ağlamak görmek, sessiz ve kendi başına olduğu zaman hayır ve sevinçtir.

Rüyada Göz Yaşı Görmek

Rüyada Göz Yaşı Görmek; Gözleri yaş ile dolu olduğu halde dışarı akmadığını gören kimse, helal mal elde eder. Soğuk gözyaşı üzüntü ve kederden kurtulup sevinmeye, sıcak gözyaşı üzüntü ve kederdir.

Rüyada Gözlerin Dolması

Rüyada Gözlerin Dolması; Rüyada gözlerin dolması ve bu şekilde ağlayamama size gelecek olan hayırsız bir haberden uzak durduğunuza ve sıkıntılardan kurtulduğunuza işarettir.

Rüyada Üzüntüden Ağlamak

Rüyada Üzüntüden Ağlamak; Rüyada üzüntüden ağlamak rüya sahibinin başına gelecek bir hastalığa ve üzüntüye delalet eder lakin bu sıkıntıların geçici olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Kuran Okuyarak Ağlamak

Rüyada kuran okuyarak dua ederek ağlamak; Rüyada Allah için ve Kuran Okurken Ağladığını görmek; Eğer ağlaması Allah korkusundan, Kur’ân-ı Kerim dinlemek veya günahlarını hatırlamak pişmanlığından dolayı ise; rüya sahibinin neşeli ve sevinci olması, gam ve kederinin gitmesiyle tabir olunur.

Rüyada Sevinçten Ağlamak

Rüyada Sevinçten Ağlamak; Rüyada sevinçten ağlamak haneye yada kişiye gelen güzel sevindirici bir haber olduğu ve tüm arzu ve isteklerinin gerçekleşeceği manasına gelir.

Rüyada Ağlamanın Psikolojik Nedenleri

Rüyada Ağlamak görmek; rüya sahibinin aslında hissettiği olumlu ve olumsuz duyguların açığa çıkmasıdır. Bunlara şöyle kısaca yorum yapabiliriz. Rüyada ağlamak, sevinç, korku, üzüntü 3 şekilde olur. Rüyada ağladığını gören kimse normal yaşantısında bazı şeylerden etkilenmiş mi etkilenmemiş mi onlara bakılır. Rüyada Ağlamak görmek, güven ve korkuların, hayal kırıklıklarının yeniden dengelenmesini sağlamanın bir yoludur.

İslami Rüya Tabirleri ile rüyalarınız, Gördüğünüz rüya kadar gerçekçi hissedilir ve yorumlanır. Rüyada Ağlamak görmek, rüya sahibinin dertlerinin son bulmasıdır. Rüya alimleri şöyle buyuruyor; günlük yaşamımızda bazı duygularımızı görmezden gelmeye bastırmaya çalışırız. Ama rüya halinde, savunma mekanizmaları tetikte olmaz ve böylece gün boyunca bastırılmış olan bu duyguların serbest bırakılması için izin verir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Defne dedi ki:

    Kardeşim olmuştu annem benimle ilgilenmiyor

  2. fadime dedi ki:

    rüyada abim almanyaya gidiyor boynuna sarılıyorum nasıl aglıyorum ama sessiz aglıyom neyse araba geliyor abim yengem kızlar biniyor arabaya arabanın ön tarafında beyaz bez parçalarıyla dolu bu ne anlama geliyor

  3. mehmet ulaş tarım dedi ki:

    Merhaba,Rüyamda bayram namazı için cami avlusunda caminin içini görerek abdest almak için yürürken sevdiğim gariban amcanin oturduğu yerden dua ettiğini gördüm bende sessiz şekilde dua ederek ağlamaya başladım

1 5 6 7
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca