Rüyada “Ayva Ağacı” Görmek

Ayva Ağacı
Rüyada ayva ağacı görmek ne anlama gelir? Yolculuk ve servet ile yorumlanır. Ticaretin bereketli olmasına ve mal, mülkün artmasına yorumlanır.

RUYADA AYVA AĞACI: Rüyâda ayva ağacı gören kimse, çok yolculuk eder, servet, sermâye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber servet biriktiren, ticaretle meşgul, tedbirli, aklı yerinde kalbi merha­metli bir kimseye, bir rivâyete göre kadri yüce, sözü yumuşak, yaratılışı hoş, sohbetinden lezzet duyulur bir kimseye, tâbir edilip, yorum­lanır.

Rüyada ayva ağacı görmek; kendisinde fayda ve yarar olmayan bir kimse ile tâbir olunur. Birtakım rüyâ tâbircilerine göre ayva ağacı gör­mek hayırlı bir yolculuğa, soylu,şerefli bir kadına delâlet eder.

Rüyada Ayva görmek: Câferi Sâdık (r.a.) demiştir ki: Vaktinde bir ayva gören kimse, eğer rengi sarı ise, hasta olur. Sıhhat, afiyet sahibi ise dininin kuvvetlenece­ğine işarettir. Rüyayı gören ticaret erbabı ise; kâr ve malının artacağına delâlet eder. Rüyada Ayva görmek ile alakalı kapsamlı rüya tabirleri için “Rüyada Ayva görmek” konulu sayfamıza bakmanızı tavsiye ederiz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca