Rüyada “Ayak Burkulması” Görmek

Ayak Burkulması
Rüyada Ayak burkulması, Burkulma ve Kayma ile alakalı tabirler, Rüyada Ayağının, elinin, bileğinin, ve bir uzvunun burkulduğunu görmek ne demektir?

RUYADA BURKULMA VE KAYMA: Rüyada ayağının sürçtüğünü ve burkulduğunu görmek, üzerine birçok borcun toplanmasına, eğer sürçen ve burkulan ayağından kan çıkarsa bir belaya uğramaya, bir rivayete göre eline haram karışmış para ile alınan mal geçmesine işarettir.

İslami Tabiri: Rüyada ayak burkulması veya ayağını sürümek, ayağını toparlarken görmek, borçlu olmaya borç altına girmeye ve bazen mülk sahibi olup borç yükleneceğine tabir edilir.

Diyanet Yorumu: Rüyada Burkulma ve Kayma görmek, yürürken birden ayağının burkulması, sürçmesi, tüccar için yüklü bir mal almaya, borca girmeye, bekar için evliliğin gecikmesine, evli için borç altına girip bir şey sahibi olmak için çaba göstermeye tabir olunur.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Rüyada ayaklarından hangisi olursa olsun burkulduğunu görmek, borç ile tabir edilir. Rüya sahibi, Rüyada ayak burkulması görmüşse, bazı tabircilere göre bir yüklü borca girer.

Rüyada Kol Burkulması görmek

Rüya sahibi kolunun burkulduğunu görse, arzu ettiği bir şeye sahip olması için engel çıkar ve bu engel için mücadele edeceğine ve hayırla sonuçlanacağına tabir edilir.

Rüyada Bilek Burkulması görmek

Rüyada bileklerinden her hangi birinin burkulduğunu görmek, rüya sahibinin çevresinden biriyle yada sevdiği bir kimseyle bir sürtüşme tartışma yaşayacağına tabir edilir.

Ayak Görmek

Rüyada ayak görmek ile alakalı tabirler, bu sayfamızda yer almaktadır “Rüyada Ayak Görmek” ayaklar ile ilgili rüya yorumlarını belirtilen sayfamızdan detaylı olarak, İslami kaynaklara göre rüyanızın kapsamlı yorumunu öğrenebilirsiniz.

Rüyada Ayak Bileği Burkulması 

Rüyada Ayak bileği incinmesi rüya sahibi yola gidecekse gidemeyip ziyaretinin engellemesine tabir edilir. Rüyada Ayak bileği burkulması görmek, bir mühlet borçlu olup borçlarını ödemek için gayret ve çalışkanlık göstermeye delalet eder.

Rüyada Ayak Sürçmek

Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Bir davada olan ve Rüyada ayağının sürçtüğünü gören kimse, amacına eremez. Rüyada ayak sürçmek, Doğru yolda, hiç bir sebep olmaksızın ayağının sürçtüğünü görmek, hak yoldan ayrılmaya işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda ayağımın kırıldığını gördüm. Rüyada ayak kırılması ne anlama gelir? ( Sevim ) dedi ki:

  Ayak bilegim kirilmis kemikler disariya cikmis ama ben mendil koyorum üstüne iyesiyor

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Sevim, Rüyada ayak kırmak, hayırlı bir rüya olarak tabir edilmez, aileden birinin vefatına ve var olanı malını kaybetme ile yorumlanır.

 2. yakup dedi ki:

  merhaba rüyamda ayagi burkulan hanfendiye yardım ediyordum karşıma bi duvar çıktı duvarın üstünde örümcek ağı vardı anlamı nedir

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca