Rüyada “Arı Kovanı” Görmek

Arı Kovanı
Rüyada Arı Kovanı Görmek ne anlama gelir? Rüyada Arı kovanı ile alakalı tabirler, Arı kovanı rüyası bekarlar için evlenmeye, evliler içinse iyi geçime işarettir.

RUYADA ARI KOVANI: Arı kovanı bekârlar için evlilikdir. Kovan içindeki veya etrafındaki arılar evlenilecek olan adaylardır. Kovan içindeki bal da adayların maddi durumlarıdır. Eğer kovan içinde bal yoksa, adayla­rın da parası malı, mülkü yoktur. Kovan içinden arıcı olmadığı halde bal almak isteyen malı çok birisi ile evlenmek istediğinin işaretidir.

Rüyada Arı kovanları görmek ve Kovanlar arasında gezerken arıların kendisine saldırdığını görmek evlenmek istemediği halde taliplilerinin veya akraba ve arkadaşlarının kendisine evlenmesi için baskı yaptığının işaretidir. Evli bir kimsenin, bal almak için arı kovanları arasında gezdiğini görmesi, eşinin gelirinden mem­nun olmadığının eşinden daha fazla kazanan kimselere gıpta ettiğinin ve imrendiğinin işaretidir.

Rüyada Evli bir adamın kovanlar arasında bal aradığını görmesi başkalarının karısında veya malında gözü olduğuna delâ­let eder. Başkasına ait Kovanlardan bal aldığını görmesi, zengin kadın­lardan istifade edeceğine işarettir.

Rüyada Arı görmek ve Kovanına Çomak Sokmak ne anlama gelir; Birilerini kızdırmaya ve bu kızgınlıktan ötürü zarar göreceğinize işaret eder. Rüyada elindeki bir çubuğu arı kovanının ağzına sokmak sıkıntı duymaya, ve sıkıntı elem yaşamaya yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda arı kovanı gördüm. Rüyada arı kovanı görmek ne anlama gelir? ( Numan ) dedi ki:

  Rüyamda sahip olduğum kendi arımın bir tanesine yağmacı arı girmiş (en iyi kovana) ve kovanı komşumuz boşaltmış, petekleri de kenara koymuş… bana verdi.. yardımcı oluyordu… arı kovanı boş… petekler dışarda…. yağmacı arı açık sarı veya beyaz karışımı bir arı …. tabiri nedir acaba?

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Numan, Rüyada arı kovanı görmek, hayırlı ve kısmetli bir rüya olmasına, rüya sahibi bekar ise evlenecek taliplerinin kısmetlerinin çok olacak olmasına, arı kovanının boş olması kısmetlerinin malının, mülkünü olmayacak olmasına yorumlanır.

 2. Perihan dedi ki:

  Rüyamda altlı üstlü birbirine yapışık içi bolca dolu arı kovanı gördüm fakat bu kovanların herbirinin içinde arı yerine ikitane kedi vardı alt kovandaki kedi patisini bala batırıp üst kovandaki kediyle bana bal uzatırken gördüm bu ne anlama geliyor.

 3. ibrahim dedi ki:

  s.a rüyamda küçük arıların büyük boş karton kutuların içinde yuva yaptıklarını gördüm ve bu kartonlar birden fazlaydı.bunları alıyordum.yada satın alıyordum gibi şeyler gördüm. Allah razı olsun

 4. Asli dedi ki:

  Rüyamda büyük bir agacin altindaydim, annem babam ve ablam yanimdaydi. Agac cok bol yaprakliydi. Yerde bir ari kovani gördüm, ama agacdan düsmüs, kirilmisdi ve arilar yada karincalar etrafinda görünüyordu. Agacin altindan bir evin bahcesine gitmeye calisiyorduk. Birden agacdan kolluma örümcek düsdü ve ben ona dokunamiyordum.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca